• Düğün Paketleri

  Düğün Paketleri

 • Avrupaya Her Şey Dahil Mobilyalar

  Avrupaya Her Şey Dahil

 • İndirimli Mobilyalar

  İndirimli Mobilyalar

 • Koltuk Takımı

  Koltuk Takımı

 • Yatak Odası Modelleri

  Yatak Odası Modelleri

 • Yemek Odası Modelleri

  Yemek Odası Modelleri

 • Genç ve Bebek Odaları

  Genç ve Bebek Odaları

 • Duvar Üniteleri

  Duvar Üniteleri

 • Metal Ahşap Mobilya

  Metal Ahşap Mobilya

 • Sehpa Modellerimiz

  Sehpa Modellerimiz

 • Dekoratif Ürünler

  Dekoratif Ürünler

 • Halı-Kilim

  Halı-Kilim

 • Mağazamızdaki Ürünler

  Mağazamızdaki Ürünler

 • Müşteri Evi Görselleri

  Müşteri Evi Görselleri

Hızlı Menü
avrupa mobilya hızlı teslimat

Yaşam Odası

Yaşam Odası

Yaşam Odası

Yaşam odası olarak bilinen salon içerisinde yemek odası ve koltuk takımları bir arada yer alabilmektedir. Bu gibi durumlarda odanızı doğru bir şekilde tasarlamak ve odasının her alanını aktif bir şekilde kullanmak sizlerin elinde olan bir durumdur. Koltuk takımı ve yemek odası takımı yaşam odası olarak satılan ürünlerde belirli tasarımlara uygun olarak birbirini tamamlar nitelikte satılmaktadır. Ancak sizler farklılık yaratmak istemeniz halinde yaşam odası için koltuk takımınızı ve yemek odası takımınızı farklı tasarımlardan seçebilirsiniz. İnegöl mobilya olarak sizeler sunduğumuz tüm imkânlarda sizlerin beğenisini ve memnuniyetini kazanmak adına çalışmalar yapmaktayız. Yaşam odası sizlerin vaktinizi en sık geçirdiğiniz alanlardan biri olduğunu bildiğimiz için ürünlerimizin konforuna ekstra özen göstermekteyiz.

İnegöl mobilya olarak uygun fiyat garantisi ile sizlere yaşam odası sunmaktayız. Özellikle yeni evlenen çiftler için düğün paketi kapsamında yaşam odası seçeneklerimiz bulunmaktadır. Düğün paketi içerisine yer alan ürünlerimiz belirli parçalardan oluşmaktadır. Bu ürünlerden birini seçmeniz halinde normal fiyatından değil daha uygun bir fiyat üzerinden sizlere verilmektedir. Düğün paket içerisinde yer alan koltuk takımı ürünlerinde istediğiniz tasarıma uygun bir ürün seçme imkânınız bulunmaktadır. Aynı zamanda ürün içerisinde iki tane tekli koltuk yerine üçlü ya da ikili koltuk tercih etme gibi imkânlarda sizlere sunulmaktadır. Teni evlenen çiftlerin her zaman yanında olan İnegöl mobilya, kalite ve uygun fiyat garantisi ile karşınıza çıkmaktadır.

Yaşam odası için tasarım önemlidir. İlk olarak oda içerisinde yer alan duvar rengine göre ve evin konumuna göre seçim yapılmalıdır. Çok güneş almayan bir ev içerisinde koyu renkler kullanılması, yaşam odasını karartacağı gibi güzel bir görüntü sağlamayacaktır. Bu nedenle bu tarz alanlar için daha açık renklere başvurmak gerekmektedir. Yaşam odası takımları içerisinde, farklı bir oda tasarımı yapmak istemeniz halinde bir koltuk takımında herhangi bir koltuğun rengi hakkında farklı bir seçim yapabilirsiniz. Bu sayede ürünlerimizde ve yaşam odanız içerisinde daha farklı bir hava oluşturmanız mümkün olacaktır. Yaşam odası takımları içerisinde yer alan ürünlerin hepsi için farklı seçenekleri bir araya getirme imkânınız bulunmaktadır.

Yaşam odası takımı ve diğer ürünler içerisinde tüm ürünlerimizin satışından kullanımına kadar takip etmekteyiz. Ürünlerimiz için kalite ve konforu göz önüne alarak satış ve üretim yapıyoruz. İnegöl mobilya müşteri memnuniyetine önem vermekle birlikte tüm ürünlerimizde 2 yıl garanti sağlamaktayız. 2 yıl içerisinde ürünlerimizde herhangi bir durum ya da hasar oluşması halinde bizlere ulaşarak ürünlerinizin hasarını belirtebilir ve garanti sürecini başlatabilirsiniz. Aynı zamanda tüm bu hizmetler ve kaliteli bir yaşam odası sunma isteğinin dışında, İnegöl mobilya uygun fiyat garantisi de vermektedir. Tüm ürünlerde piyasa ve diğer getirilerin yanı sıra sizler için ekstra bir uygun fiyat garantisi sunmaktayız.

Yaşam odası özel ve rahat bir alan olmalıdır. Bu nedenle sizler için oluşturduğumuz tüm yaşam alanı portfolyomuzda yer alan yemek odası ve koltuk takımı ürünlerinde kalite söz konusudur. Aynı zamanda konsol ve TV ünitesi gibi parçalarda ekstra tasarımlara dikkat edilerek hazırlanmış bir yapı söz konusudur.

Paylaş