• Düğün Paketleri

  Düğün Paketleri

 • Avrupaya Her Şey Dahil Mobilyalar

  Avrupaya Her Şey Dahil

 • İndirimli Mobilyalar

  İndirimli Mobilyalar

 • Koltuk Takımı

  Koltuk Takımı

 • Yatak Odası Modelleri

  Yatak Odası Modelleri

 • Yemek Odası Modelleri

  Yemek Odası Modelleri

 • Genç ve Bebek Odaları

  Genç ve Bebek Odaları

 • Duvar Üniteleri

  Duvar Üniteleri

 • Metal Ahşap Mobilya

  Metal Ahşap Mobilya

 • Sehpa Modellerimiz

  Sehpa Modellerimiz

 • Dekoratif Ürünler

  Dekoratif Ürünler

 • Halı-Kilim

  Halı-Kilim

 • Mağazamızdaki Ürünler

  Mağazamızdaki Ürünler

 • Müşteri Evi Görselleri

  Müşteri Evi Görselleri

Hızlı Menü
avrupa mobilya hızlı teslimat avrupa mobilya hızlı teslimat
Giyinme Odası (8)
Sıralama Ölçütü :

Giyinme Odası Modelleri

Şimdilerde yapılan yeni konutların hemen hemen hepsinde kendiliğinden giyinme odası bulunmaktadır. Bu nedenle giyinme odalı evler çok ilgi görmektedir. Kadınların en çok vakit geçirdiği, ilgi duyduğu ve keyif aldığı oda türüdür giyinme odaları.

Hayatımızı kolaylaştıracak olan giyinme odaları tasarımlarında da ön plana çıkmaktadır. Kullanılmayan küçük bir oda veya küçük bir alan ile duvara montajlı dolaplar kurulduğunda bu odaya verilen isimdir aslında giyinme odası. Odadan ziyade tamamen bir mobilya grubu olarak bilinmektedir.

Zaman kendinize en kolay şekilde düzenli bir giyinme odası oluşturarak kıyafetlerinizi rahatlıkla muhafaza edebilirsiniz.Düzenli şık ve temiz bir dolaba kim hayır diyebilir ki? O halde gelin “Giyinme odalarında eşya seçimi nasıl olmalı?” sorusunu detaylandıralım.

Giyinme Odası Eşyaları Nasıl Seçilmeli?

Giyinme odası eşyaları nasıl seçilmli konusunda sizlere şu şekilde kısa bir cevap verebiliriz. Eşyalarınız oldukça fazla ise zaten bir giyinme odası fikriniz oldukça doğru bir karardır.

Örneğin; camlı bir giyinme odanız varsa görünen cam kısmında katlı kazaklar, bluzlar yerine sıra sıra inci gibi dizilmiş gömlekler, elbiseler, kabanlar olması oldukça güzel olacaktır.

Giyinme odasına girdiğiniz zaman seçtiğiniz cam kısmı koyduğumuz eşyalar gözünüze daha düzenli ve tertipli görünecektir. Sizlerde bu durumdan keyif alacaksınız. Kıyafetinizi çoğunluğuna göre eşyaların seçimlerini yapabilirsiniz. Dilerseniz gelin birlikte birbirinden şık giyinme odası dekorlarını konuşalım.

Birbirinden Şık Giyinme Odası Dekorları?

Bir çok giyinme odası dekorları vardır. Camlı giyinme odası, kapaklı giyinme odası, basit kapaksız giyinme odaları bulunmaktadır. Dekorasyon olarak giyinme odasının yanına mağazalardaki gibi şık bir perde koyarak oraya ayrı bir dekor havası verebilirsiniz. Aynı zamanda çok daha dekoratif olması için tavanda spot ışıkları kullanabilirsiniz. Odanın havasını oldukça değiştirecektir.

Bir başka alternatif ise camlı giyinme odanız varsa içerisinden güzel bir let ışıkla dışarıya yansımasını verebilirsiniz. Odanızı çok daha kaliteli gösterecektir. Giyinme odasında halı tercih etmeyiniz.

Aynı zamanda giyinme odasında bir köşesine küçük bir puf koltuk, boy aynası ve büyük bir çiçek saksısı koyarak giyinme odanıza şıklık katabilirsiniz. Böyle küçük ayrıntılar önemsiz gibi dursa da bu dekoratif detaylar en önemli tamamlayıcı detaylardır.

Giyinme Odası Temizliği  Ve Bakımı Nasıl Olmalıdır?

Giyinme odası temizliği düşünülenin aksine çok daha kolaydır. Giyinme odası diğer odalara nazaran daha az kirlenir ve daha az temizliğe ihtiyaç duyar. Etkili bir temizlik için temizlik deterjanları ve bezlerinizi  dolaplarınıza uygun seçmelisiniz.

Giyinme odası birçok yönden hayatınıza kolylık sağlar. Örneğin; kıştan yaza geçerken giyinme odasında fazla dolap oldugu için rahat saklayabilirsiniz. Böylelikle bazaların altına sıkıştırmaktan ve çirkin dağınık bir görüntüden kurtulmuş olursunuz. Yani kısacası giyinme odaları hayatımızı ratik hale getirirken aynı zamanda bizi bakımlı ve mutlu hissettiriyor.

Giyinme Odası adlı makalenin  sonuna gelmiş bulunmaktayız. Merak ettiğiniz soru ve cevaplar için bizimle iletişime geçebilirsiniz bizler bu makaleyi yazarken keyif duyduk. Umarım sizlerde okurken keyif duyarsınız. Sağlıcakla kalınız.