Ceviz Renk Yatak Odası Takımları Mobilyamevime'de!
Düğün Paketleri

Düğün Paketleri

Koltuk Takımı

Koltuk Takımı

Yatak Odası Modelleri

Yatak Odası Modelleri

Yemek Odası Modelleri

Yemek Odası Modelleri

Genç ve Bebek Odaları

Genç ve Bebek Odaları

Duvar Üniteleri

Duvar Üniteleri

Metal Ahşap Mobilya

Metal Ahşap Mobilya

Sehpa Modelleri

Sehpa Modelleri

Dekoratif Ürünler

Dekoratif Ürünler

Halı Kilim

Halı Kilim

Mağazamızdaki Ürünler

Mağazamızdaki Ürünler

Müşteri Evi Görselleri

Müşteri Evi Görselleri

Ceviz Renk Yatak Odası (46)

Ceviz Renk Yatak Odası Modelleri

Ceviz renk yatak odası renk bakımından çok tercih edilmektedir. Ceviz renk yatak odası kombinasyonu kolaylıkla yapılabilir ve kullandığınız odanın içerisini ceviz renkli yatak odası ile taçlandırabilirsiniz.

Tercih ettiğiniz bu ceviz renk yatak odası dar bir odaya sahip iseniz odanın içerisinde daha ferah gözükmesini ve daha estetik durmasına katkıda bulunur.

Ceviz renk yatak odasını hangi renklerle kullanabilirim? Temizliğini nasıl yapabilirim? Sorularınızın cevaplarını alt başlıklarda beraber inceleyelim.

Ceviz Renk Yatak Odasını Hangi Renklerle Kullanabilirim?

Öncelikle renklerin insanlar üzerinde yarattığı etkileri göz önüne alınarak dengeli renk seçimleri yapılmalıdır. Ceviz rengi, yatak odanızın keyifli ve sıcak bir ortam olmasında sizlere yardımcı olacaktır.

Sahip olduğunuz bu ceviz rengi yatak odanız da kahverengi tonları ile uyum yakalayabilirsiniz. Haricin de kullanım alanını doğru belirledikten sonra lacivert,siyah,yeşil ve tonları ile odanız üzerinde sizlerin tarzını yansıtan objeler kullanabilirsiniz.

Yatak örtünüzü krem rengi tercih edebilir ve yatak örtüsünün üzerine kahverengi tonlarında örtüler serebilirsiniz. Odanızın duvarlarına ise sizlerin tarzını yansıtan renkler,duvar kağıtları, tablolar tercih edebilirsiniz.

Neden Ceviz Renk Yatak Odasını Tercih Etmeliyim?

Ceviz renkli yatak odası, dar bir odanız var ise sahip olduğu renk sayesinde odanızın daha ferah ve geniş görünmesine yardımcı olur. Geniş dolap içleri sayesinde fazla eşyalarınızı dolap içlerinde muhafaza edebilir ve başka bir örnek daha verecek olursak eğer aradığınız eşyayı kolaylıkla bulmanıza, gömlek, pantolon, takım elbise gibi kırışma olasılığı fazla olan giysilerinizi kırışmadan, sıkıştırmadan asmanıza yardımcı olur.

Sahip olduğunuz ceviz renk yatak odası, dolap kapaklarının üzerinde veya komidinin üzerinde bulunan ayna sayesinde sizlere yer tasarrufu sağlamasının yanı sıra vakit kaybetmeden odanız da ki aynalar sayesinde kendinizi aynadan inceleyebilir ve kombin eksiklerinizi evden çıkmadan tamamlayabilirsiniz.

Komodin ve şifonyer üzerinde ki alanın genişliği sayesinde kişisel eşyalarınız ya da süs eşyalarınızı kolaylıkla yerleştirebilir ve gözünüze hitap eden,sizlerin tarzını yansıtan estetik bir görüntü elde edebilirsiniz.

Ceviz Renk Yatak Odası Temizliği Nasıl Yapılmalı?

Ceviz renk yatak odası temizliği yapılırken her mobilya temizliği yaparken kullanmamaya özen gösterdiğiniz ürünleri, sahip olduğunuz ceviz renk yatak odası temizliği yaparken de kullanmamalısınız.

  • Ağır kimyasallar içeren ürünleri kullanmamalısınız. Bu kimyasal ürünler mobilyalarınızın zamanla deforme olmasına ve kabarmasına sebebiyet verir. Bu kimyasal ürünlerin yerine sirke ve suyu bir kap içerisinde karıştırıp temizlik bezi ile silebilirsiniz.
  • Kullanacağınız temizlik bezleri yumuşak olmalı ve sileceğiniz ceviz renkli dolap yüzeylerini nemli bir bezle silip kurumasını beklemelisiniz.
  • Zamanla çıkmayan lekeler oluştuysa ve bu lekeleri çıkartmakta zorlanıyorsanız eğer bulaşık deterjanı damlatarak yumuşamasını bekleyebilir ve bir bez yardımı ile silebilirsiniz.
  • Sahip olduğunuz ceviz renk yatak odası dolap kapaklarının üzerinde bulunan aynayı ise günlük hayatımızda sürekli olarak kullandığınız cam silme suyu ile silebilirsiniz.

Görmüş olduğunuz gibi Ceviz renk yatak odası kullanımı ve temizliği oldukça güzel olan bir mobilya grubudur. Merak ettiğiniz tüm soru ve sorunları bize ulaştırabilirsiniz. Esen kalın.