Köşe Dolaplı Yatak Odası Takımları Mobilyamevime'de!
Düğün Paketleri

Düğün Paketleri

Koltuk Takımı

Koltuk Takımı

Yatak Odası Modelleri

Yatak Odası Modelleri

Yemek Odası Modelleri

Yemek Odası Modelleri

Genç ve Bebek Odaları

Genç ve Bebek Odaları

Duvar Üniteleri

Duvar Üniteleri

Metal Ahşap Mobilya

Metal Ahşap Mobilya

Sehpa Modelleri

Sehpa Modelleri

Dekoratif Ürünler

Dekoratif Ürünler

Halı Kilim

Halı Kilim

Mağazamızdaki Ürünler

Mağazamızdaki Ürünler

Müşteri Evi Görselleri

Müşteri Evi Görselleri

Köşe Dolaplı Yatak Odası (10)

Köşe Dolaplı Yatak Odası Modelleri

Köşe dolaplı yatak odası genellikle köşe kısımların boş kalmaması ve odada ki bütünlüğü sağlamak için kullanılır. Köşe dolaplar, çok kullanışlı olması ve yer açısından avantajlara sahiptir. Sizler köşe dolaplı yatak odası tercih ederken alan tasarrufunu da göz önünde bulundurmalısınız.

Köşe dolaplı yatak odası çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Köşe dolaplar, odanız da kullanmadığınız köşeye denk gelecek şekilde yerleştirilir ve o köşe alanı kullanıp odanız da daha değişik bir atmosfer yakalamış olursunuz.

Köşe Dolaplı Yatak Odasını Neden Tercih Etmeliyim?

Odanız da değerlendirmek istediğiniz köşe olarak adlandırılan boşluğa koyabilirsiniz. Bu köşe dolaplar odanızda değişiklik yaratmanız için sizlere yardımcı olacaktır.

Alışılagelmişin dışında olan bu köşe dolaplı yatak odası, dolap içlerinin büyüklüğü, sağlamlığı, çekiciliği ve fazla çekmeceleri ile ön plana çıkmaktadır. Dış görünüşü odanızın atmosferini değiştirecek ve rahat bir kullanım alanı sağlayacaktır.

  • Dolap içlerinin büyüklüğü fazla kıyafetlerinizi,
  • Kişisel ürünlerinizi,
  • Özel eşyalarınızı,
  • Fazlalık olarak gördüğünüz bir çok ürünü yerleştirmenize olanak sağlar.

Bu sayede odanızda gözünüzü yoracak ve sizleri iyi hissettirmeyecek eşyaları saklayabilirsiniz. Çekmecelerin içerisinde bulunan mekanizma sayesinde ise çekmeceleriniz hızlı kapatsanız bile yavaş bir şekilde kapanacak ve fazla ses çıkarmayacaktır.

Bu şekilde ise sahip olduğunuz köşe dolaplı yatak odanızın çekmecelerinde zamanla deformasyonlar meydana gelmeyecektir.

Köşe Dolaplı Yatak Odası Avantajı Nedir?

Sahip olduğunuz köşe dolaplı yatak odasının size sunduğu bir çok avantajı vardır. Bir üst başlığımız altında incelediğimiz gibi dolap içlerinin büyüklüğü ve çekmecelerin kapanma mekanizması sayesinde rahatlıkla ve uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz bir üründür.

Dolap içlerinin büyük ve geniş olmasının yanı sıra yatak altında baza da bulunmaktadır. Bu baza sayesinde çeyiziniz için olan ürünler,mevsimi geçen kıyafetleriniz,göz önünde görmek istemediğiniz diğer eşyalarınız ve ayakkabılarınızı baza altında muhafaza edebilirsiniz.

Dolap iç hacmi sayesinde ise kırışma olasılığı fazla olan kıyafetlerinizi geniş bir alana asarak kıyafetlerinizin yakın zaman içerisinde kırışmasının da önüne geçmiş olursunuz.  

Ürün sağlam ve dayanıklı bir üründür. Üretim malzemesi olarak 1. Kalite mdf suntalam malzemeden üretilmiştir.

Köşe Dolaplı Yatak Odası İçeriği

1 adet Köşe Dolap,1 adet karyola ve başlığı, sağ ve sol Panolar, 2 adet komodin ve 1 adet Aynalı Şifonyerden oluşmaktadır.

  • Genelde yatak-baza ölçüsü ise standart 160 x 200 cm ölçülerindedir.
  • Opsiyonel olan parçalar ise, karyola önü bench, puf ve çamaşırlıktır.
  • Çekmece mekanizması ise hettich stoplu ray sistemi ile yapılmıştır.
  • Üründe tüm parçalar demonte olarak gönderilir.Takımdan modül ekleyebilir veya çıkarabilirsiniz. Çıkarılan modül fiyatı veya eklenen modül fiyatı takım fiyatına yansır.

Sizlerin talebi doğrultusunda takım içerisinde bulunan kumaşların türü ve rengi sizlerin seçtiğiniz renk ve kumaş türü ile değiştirilir. ‘Kumaş türü’ değişiminden dolayı oluşan fiyat farkı ise takımın fiyatına yansıyacaktır.