6 Kapaklı Yatak Odası Takımları Mobilyamevime'de!
Düğün Paketleri

Düğün Paketleri

Koltuk Takımı

Koltuk Takımı

Yatak Odası Modelleri

Yatak Odası Modelleri

Yemek Odası Modelleri

Yemek Odası Modelleri

Genç ve Bebek Odaları

Genç ve Bebek Odaları

Duvar Üniteleri

Duvar Üniteleri

Metal Ahşap Mobilya

Metal Ahşap Mobilya

Sehpa Modelleri

Sehpa Modelleri

Dekoratif Ürünler

Dekoratif Ürünler

Halı Kilim

Halı Kilim

Mağazamızdaki Ürünler

Mağazamızdaki Ürünler

Müşteri Evi Görselleri

Müşteri Evi Görselleri

6 Kapaklı Yatak Odası (84)

Altı kapaklı yatak odası sizlere kullanım açısından rahatlık sağlayacak en pratik ve kullanışlı dolaplardır. Bu dolaplar sizlere yer konusunda tasarruf etmenizi ve eşyalarınızın daha düzenli gözükmesi için yardımcı olacaktır.

Örneklendirecek olursak eğer kıyafetleriniz, çeyiz malzemeleriniz, özel eşyalarınız fazla ise bu eşyalarınıza yer aramanıza ve sıkışık bir vaziyette yerleştirmenize gerek kalmayacaktır. Bu dolapların siz kullanıcılarımıza sağlayacağı en büyük faydalarından birisi de budur aslında.

Kıyafetleriniz kırışmayacak, gözükmesini istemediğiniz özel eşyalarınızı altı kapaklı yatak odası dolabının içerisinde muhafaza edebileceksiniz. Dolap içerisi büyük ve ferah olduğu için bu kıyafetlerinizi, gömleklerinizi ve çok çabuk kırışan kıyafetlerinizi rahatlıkla asmanızı sağlayacaktır.

Altı Kapaklı Yatak Odası Kullanışlı Mıdır?

Altı kapaklı yatak odası tabii ki kullanışlıdır. Bu sorunuzun cevabı aslında çok basit.  Sizler ev için mobilya arayışında olurken sizlere daha kullanışlı ve sağlam ürünleri sunuyor ve bu tür içeriklerde geliştirerek sizlere sağlayacağı yararlardan bahsediyoruz.

Altı kapaklı yatak odası tam da sizlere göre bir ürün. Sebebi ise yatak odamıza seçim yaparken genelde bu gününüze göre değil, gelecek zamanı düşünerek hareket eder ve alışveriş yaparsınız. Altı kapaklı yatak odası ise sizlere fayda sağlayacak bir üründür. Fazla eşyalarınızı rahatlıkla yerleştirebilir, kıyafetlerinizi daha rahat bir alan da muhafaza edebilirsiniz.

Aceleniz var ve hemen üzerinizi giyinip çıkmanız gerektiğini varsayalım bu durumlarda dar dolaplar da kıyafetlerinizi bulmanız sizin için sorun çıkaracak ve istediğiniz kıyafeti ararken dolabınız dağılacak ve tekrar toplamak zorunda kalacaksınız. Yani bu altı kapaklı yatak odası sizlere zamandan da tasarruf ettirecektir.

Altı Kapaklı Yatak Odası Temizliği ve Bakımı Nasıl Olmalı ?

Altı kapaklı yatak odası temizliğini ve bakımını yapmanızda sizlere kolay önerilerde bulunacağız. Çoğu temizlik ürünlerinde bulunan ağır kimyasallar altı kapaklı yatak odası takımına zarar verir ve yüzeyleri hızlı bir şekilde yıpratır.

Dilerseniz gelin daha detaylı olabilmesi adına Altı kapaklı yatak odası temizliğini ve bakımını nasıl yapabileceğinizi aşağıda maddeler halinde bahsedelim.

  • Sahip olduğunuz dolap kapaklarını klasikleşmiş bir temizleme tekniği olan ve camların temizliğinde kullanılan ürünler ile temizleyebilirsiniz.
  • Çok ıslak olmayan bez ile silebilirsiniz. Bezin çok ıslak olmamasına özen gösterin ki ahşap yüzeylerde zaman geçtikçe kabarmalar olmasın.
  • Sert bezler yerine yumuşak bezleri tercih edebilirsiniz. Dolap kapaklarınız bu sayede çizilmeyecektir.
  • Fazla güneş ışınlarına maruz kalmamalı. Direkt güneş teması dolapta renk deformesine sebep olabilir.
  • Ayna silerken ise yine yumuşak ve iz bırakmayan bezler tercih edilmeli.

Altı Kapaklı Yatak Odası Nasıl Dizayn Edilir?

Altı kapaklı Yatak odası tercihinizi yaptınız ve odamı nasıl yerleştiririm? diye düşünüyorsanız eğer sizlere yardımcı olalım. Yatak odanız da ahşap ve yeşil tonlarını tercih edebilirsiniz. Bu renkler odanızın daha ferah ve temiz gözükmesine yardımcı olacaktır.

Şifonyer üzerine küçük biblolar, bitkiler koyabilirsiniz.Kullanacağınız aksesuarlar odanızın ambiyansını değiştirecektir. Daha başka örnek verecek olursak yatak örtüsünün üzerine yatak runnerı serebilir ve küçük yastıklarla süsleyebilirsiniz.