• Düğün Paketleri

  Düğün Paketleri

 • Avrupaya Her Şey Dahil Mobilyalar

  Avrupaya Her Şey Dahil

 • İndirimli Mobilyalar

  İndirimli Mobilyalar

 • Koltuk Takımı

  Koltuk Takımı

 • Yatak Odası Modelleri

  Yatak Odası Modelleri

 • Yemek Odası Modelleri

  Yemek Odası Modelleri

 • Bohem Mobilyalar

  Bohem Mobilyalar

 • Klasik Modeller

  Klasik Modeller

 • Genç ve Bebek Odaları

  Genç ve Bebek Odaları

 • Outlet Ürünler

  Outlet Ürünler

 • Duvar Üniteleri

  Duvar Üniteleri

 • Sehpa Modellerimiz

  Sehpa Modellerimiz

 • Dekoratif Ürünler

  Dekoratif Ürünler

 • Halı-Kilim

  Halı-Kilim

 • Mağazamızdaki Ürünler

  Mağazamızdaki Ürünler

 • Müşteri Evi Görselleri

  Müşteri Evi Görselleri

Hızlı Menü
avrupa mobilya hızlı teslimat

Vizyonumuz ve Misyonumuz

Her gün mobilya düşünülüp tasarlanıp üretildiği şehirdir İnegöl. Asırlık bir gelenek olan mobilyacılık mesleği babadan oğula geçer İnegöl'de. Mobilya adına her şeyin üretip pazarlamasının yapıldığı şehrimizde irili ufaklı yüzlerce firma bulunmaktadır. Her gün artan ihracat kapasitesiyle birlikte ülke ekonomisi içinde önemli bir yere sahip olmaya başlamıştır.

Değişen üretim şartlarına uyum sağlayabilen sanayimiz, değişen pazarlama şartlarına da uyum sağlamaktadır. Değişen yüzyıl artık internet çağı olarak adlandırılmaktadır. Firmalarda pazarlama yatırımlarını bu yönde yapmaya başlamıştır.

Firmamızda 30 yılı aşkın mağazacılık deneyimlerini sanal ortama taşıyarak www.mobilyamevime.com internet sitesiyle; sizlerle daha iyi hizmet vermek için "HAYAL ETTİĞİNİZ TASARIMLAR" gibi kapsamlı bir sloganla çıktığımız bu yolda ürün çeşitliliğimizi ve kadromuzu genişleterek hizmetinizdeyiz.

www.mobilyamevime.com ailesi olarak sizleri yanımızda görmek isteriz.

Hakkımızda

Dünyanın en trend mobilya ve dekorasyon alanında öncü firmalardan olan www.mobilyamevime.com ürün çeşitliliği, avantajlı fiyatlar ve yüksek kaliteli ürünlerle tarzınıza uygun alışveriş yapabileceğiniz bir firmayız. Bu sektörde 40 yıllık deneyim ile hizmet vererek modern, klasik, spor tarzları bir araya getirerek kaliteyi ve güvenliği esas alıyoruz. Her tarza hitap eden mobilyalarla birbirinden farklı renk, desen, model ve kumaş seçenekleri ile mobilya sektörüne yön vermeye devam ediyoruz. Kaliteyi uygun fiyatlar ile sunarken aynı zamanda sektördeki mağaza sayılarımızı da arttırma hedeflerimize doğru sağlam adımlar atıyoruz.

Kardelen Home Concept firması adı altında üretim yapan mobilyamevime.com olarak birçok kategoride birçok ürünü avantajlı fiyatlarla hizmetinize sunuyoruz. Sizler de son trend mobilyalara sahip olmak ve kullanıcı deneyimlerinin dikkate alınarak kullanışlı web sitemizden alışveriş yapmak için kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. 9 yıldır mobilyamevime.com olarak (Online mobilya mağazası) E-Ticaret yapıyoruz. 2018’den bu yana online ihracat sektörüne başlayarak, sektörün en iyisi olma yolunda hızlı adımlar atıyoruz. Avantajlı kampanyalarımız ve fırsat ürünlerini kaçırmamak için bizleri tercih etmenizi öneriyoruz. Bütçenize uygun fiyatlarla sizlere hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz.

ISO Kalite belgesini alan nadir firmalardan olmakla beraber ITSO İnegöl ticaret odasında ve İstanbul İhracatçılar odasında kaydımız bulunmaktadır. Marka tescilimiz ile ETBIS (Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi) kaydıyla dilediğiniz şekilde bizimle ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. ETBIS kaydımıza https://etbis.eticaret.gov.tr/sitedogrulama/7425804562015163 linkini tıklayarak ulaşabilirsiniz. Web sitemiz GoDaddy.com web sunucusu sertifikası ile korunurken, firewall güvenlik duvarına sahiptir. Sitemizde gerçekleştirdiğiniz tüm işlemler maksimum 256 bit güvenli yuva katmanı şifrelemesiyle korunmaktadır. 256 BİT SSL sayesinde tüm bilgileriniz gizlilik ve güvenlik esasında korunmaktadır.

Talep dâhilinde müşterilerimiz için teknik destek ve montaj hizmeti sağlayarak, ürünlerle ilgili herhangi bir problem dâhilinde müşterilerimize %100 memnuniyet garantisi veriyoruz. Tüm süreçleri takip eden müşteri temsilcilerimizle www.mobilyamevime.com teknik destek ya da +90 552 654 17 60 no’lu telefon üzerinden Whatsapp destek hattından 7 gün 24 saat sınırsız destek alabilirsiniz.

Mobilyamevime.com kurum ahlakımız ile tüm ticari kazançlarımızı 40 yıldır müşterilerimiz sayesinde elde ediyoruz. Müşterilerimiz, çalışanlarımız, rakiplerimiz ve son olarak çevreye ve doğaya olan hassasiyetimiz her daim devam etmektedir. Büyümeye devam ederken, ticari ahlak normlarını göz önünde bulunduruyoruz.

Müşterilerimize kaliteli ürün sağlama sorumluluğunun bilincindeyiz ve en uygun fiyatlarla hizmet vermeye devam edeceğiz. Müşteri memnuniyetini esas alan anlayışımız ile siparişlerinizi en kısa sürede hızlı bir şekilde müşterilerimize ulaştırıyoruz. Müşteri memnuniyetinin devamlılığını önemsiyoruz ve her zaman kaliteli ve uygun fiyat anlayışı ile yolumuza devam ediyoruz.

Yılların deneyimini harmanlayarak bugüne kadar kendi yetenekleri ve becerileri ile birlikte mobilyamevime.com firmasının büyümesini sağlayan ve en iyi yerlere gelen çalışanlarımız, bizim temel taşımızı oluşturmuştur. Onlarla birlikte müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz ve çalışanlarımıza iş sağlığı ve güvenliği kapsamında bir çalışma ortamı sunuyoruz.

Bununla beraber tüm çalışanlarımızın sosyal haklarını göz önünde bulundurarak hassasiyetlerine saygı duyuyor ve kişisel görüşlerini aktarmalarına olanak sağlıyoruz. Grup çalışmasının önemini hep birlikte biliyor ve özgür bir çalışma ortamında çalışıyoruz. Çalışan memnuniyetinin müşteri memnuniyeti olduğunun bilincindeyiz.

Haksız rekabet anlayışından uzakta bir çalışma şekli benimseyen mobilyamevime.com olarak, aynı sektörde farklı müşterilere hitap ederek, etik kurallar çerçevesinde ticaret ahlakıyla çalışıyoruz. Anadolu ticaretinin yüzyıllardır yaşadığı bu topraklarda, ticari ahlakımız toplumun genel iş ahlakına aykırı değildir.

Ayrıca rakiplerimizin öncülük ettiği yeniliklere bizler de katkıda bulunarak, iş etiğini belirleyen ve sektör gelişimini destekleyen yasal ve sosyal standartlara uygun bir şekilde iş yapıyoruz. Bilgi paylaşımının gelişim için öneminin farkındayız ve sektör bilgilerini rakiplerimizle paylaşmaktan çekinmiyor, aksine birbirimize destek olmanın gururunu yaşıyoruz.

Bizler içinde yaşadığımız topluma örnek olmaya çalışırken, iş etiği kapsamında ahlaki, milli ve manevi duyarlılıklara sahibiz. Bununla beraber amaçlarımız arasında, eğitimli ve girişimci insanlar yetiştirmek vardır ve bizler bunun için çalışıyoruz. Topluma fayda sağlayan tüm organizasyonlarda aktif rol oynamaya çalışıyoruz. Doğadan aldığımızı aynı şekilde doğaya geri vermeye çalışan anlayışımız ile beraber, doğadan aldığımızı tekrar doğaya kazandırmak için ağaç dikerek bu tür organizasyonlara destek oluyoruz.

Doğaya zarar veren fabrika bacalarından çıkan zararlı maddeleri filtreliyor; iş sağlığı ve güvenliği kapsamında sadece çalışanlarımıza değil, aynı zamanda toplumu, çevreyi ve yeni nesillerin de geleceğini dikkate alıyor, dünyamızı koruyoruz. Genellikle geri dönüşümlü hammaddeler kullanıyoruz. Kullanılmış olan eşyaları modifiye etmek ve ihtiyaç sahiplerine sunmak için müşterilerle organize bir şekilde çalışıyoruz ve bu bağlamda toplumda ihtiyaç sahibi insanların sorunlarını önemsiyoruz.

Sosyal sorumluluk projelerine, mümkün olduğunca sponsor olarak, toplumda var olan belirli grupların ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile web sitemizde kâr amacı gütmeyen satış sayfaları oluşturuyoruz. Ayrıca sadece müşterilerimize değil, aynı zamanda ihtiyaç sahiplerine de hizmet vermeye devam ediyoruz.

Tüm bu organizasyonlar içerisinde ulusal yetkili kuruluşlar, dernekler ve vakıflardan profesyonel olarak destek alıyoruz. Dolayısıyla sorunsuz ve etkili sonuçlar elde etmek için her zaman çalışıyor ve çalışmaya devam edeceğiz.

Neden Mobilyamevime ?

İş Alanımız

Mobilyamevime Fabrika

3500 m2 Üretim Alanı

Operasyon Merkezi & Depo

410 m2

İmotim Mağaza

1100 m2 Mağaza Alanı

Mobiliyum Avm Mağaza

540 m2 Mağaza Alanı

Takımımız

Mobilyamevime Ailesi

47 Personel

Alican Yavaş

Firma Yetkilisi

Emre Yavaş

Üretim Müdürü

Harun Yıldız

Genel Müdür

Sinan Karahan

Genel Koord. & IT Uzm.

Kadir Kubilay Alptekin

Satış Geliştirme Uzm.

Duygu Hoşgör

Satış Öncesi ve Sonrası Destek

Soner Özsaraç

Üretim Plan. & Genel Koord.

Sinem Karakaya

Dış Ticaret

Serkan Kuru

Satış Öncesi ve Sonrası Destek

Nadia Labdou

Satış Öncesi Destek

Mehmet Parlar

Satış Öncesi Destek

Merve Çekici

Muhasebe Departmanı

Zekayi Özdemir

IT Uzmanı

Cennet Yünügül

Sosyal Medya & Grafik

Ozan Ataş

Üretim Operasyon

Alperen Aydın

Kalite Kontrol

Arif Ceyhan

Sevkiyat Birimi

İsmail A.

Dijital Reklam

Betül Aydoğdu

IT Bölümü