Yatak Odası Modelleri
Düğün Paketleri

Düğün Paketleri

Koltuk Takımı

Koltuk Takımı

Yatak Odası Modelleri

Yatak Odası Modelleri

Yemek Odası Modelleri

Yemek Odası Modelleri

Genç ve Bebek Odaları

Genç ve Bebek Odaları

Duvar Üniteleri

Duvar Üniteleri

Metal Ahşap Mobilya

Metal Ahşap Mobilya

Sehpa Modelleri

Sehpa Modelleri

Dekoratif Ürünler

Dekoratif Ürünler

Halı Kilim

Halı Kilim

Mağazamızdaki Ürünler

Mağazamızdaki Ürünler

Müşteri Evi Görselleri

Müşteri Evi Görselleri

Yatak Odası Modelleri (268)

Modern Yatak Odası Takımı

Eğer evinizde monotonluktan sıkılmış ve hayatınıza yeni bir sayfa açmak istiyorsanız, modern yatak odası takımları ile günün modasını en çağdaş haliyle yakalayabilirsiniz.

Modern yatak odası modellerimiz oldukça zengindir. Isterseniz kendinizi kral veya kraliçe hissetmenizi sağlayacak, klasik hanedan seçeneklerimizden; sürgü kapaklı, country, metal ayaklı gibi seçeneklerimiz vardır. Koyu ve açık renk sevenlere uygun seçeneklerimiz mevcuttur.

Uygun fiyatlar ve ödeme seçenekleriyle odanızı baştan aşağı yenileme imkânı sağlayan firmamız, güncel indirimlerle size harika parçalar sunar.

Yatak Odası Takımı Modelleri

Her insanın zevki birbirinden farklı olduğu için firmamız farklı seçeneklerde modern yatak odası takımları sunar. Günümüz trendinde klasik ve retro tercihler de yükseldiği için kataloglarımızda hanedan 6 kapaklı yatak odası takımı gibi seçeneklerimizi ziyaret edebilirsiniz.

MDF’den üretilmiş olan parçalar; şifonyer, 6 kapaklı gardırop, bir karyola, 2 komodin ve opsiyonel aynadan oluşmaktadır. İsterseniz takımı alırken ekleme ve çıkarmalar yapabilirsiniz. Açık renklerle size sunulan bu takımla sade ve enerjik bir tasarıma kavuşabilir, daha iyi dinlenebilirsiniz.

Şık bir görünüm için asil metal ayaklı yatak odası takımımız, tercih edebileceğiniz seçeneklerimiz arasındadır. İçerik olarak şu şekilde gelir:

1. 1 adet gardırop

2. 1 adet karyola ve başlığı

3. 2 adet komodin

4. 1 adet aynalı şifonyer

Takımda bulunan kapaklar MDF olup, ana iskelet ile gövde kaplamalı suntadan elde edilmiştir. Eğer farklı bir görünüme kavuşmak istiyorsanız, zen sürgü kapaklı yatak odası takımı Uzakdoğu havasını en çağdaş haliyle size yansıtacaktır. Ürün şu parçalarla gelmektedir:

1. 1 adet sürgü kapaklı gardırop

2. 1 adet karyola ve başlığı

3. 2 adet komodin

4. 1 adet aynalı şifonyer

Birinci kalitede mdf-lam malzeme kullanılarak üretilen bu parça, standart ölçülere sahiptir. Kataloglarımızda ilginizi çekecek pek çok model ve renk mevcut olup, inceleyerek kararınızı rahatlıkla verebilirsiniz. Eğer herhangi bir ürünümüz hakkında ayrıntılı bilgi isterseniz, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Her Şey Dâhil Yatak Odası Takımı Fiyatları

Her şey dâhil yatak odası takımı olarak sizlere sunulan ürünlerimiz, üretici tarafından 2 yıl garantilidir. Orijinal İnegöl mobilyası olan ürünlerimiz, ülke çapında her il merkezine ücretsiz götürülür.

Minimum 6.400.00 Türk Lirasından başlayan ücretlerimiz, maksimum 19.000.00 Türk Lirasına kadar farklılaşmaktadır. Uygun taksit seçenekleriyle sunulan takımlarımız, uygun fiyatlara çağdaş ve modern bir hava yakalamanızı sağlar.

Kampanyalı Yatak Odası Takımları

Firma olarak her ürünümüzde zaman zaman kampanyalar uygulanmaktadır. Bunlar genel anlamda olabildiği gibi özel ürünlere yönelik de bulunur.

Modern yatak odası kapsamında tüm ürünlerimiz arzuya göre ekleme ve çıkarma fonksiyonlarına sahiptir. Eğer bir seçeneği istemiyorsanız çıkarabilir, yerine çok hoşunuza giden ürünü ekleyebilirsiniz. Bu duruma göre toplam fiyattan artış ya da azalış göstermektedir.