Beyaz Renk Yatak Odası Takımları Mobilyamevime'de!
Düğün Paketleri

Düğün Paketleri

Koltuk Takımı

Koltuk Takımı

Yatak Odası Modelleri

Yatak Odası Modelleri

Yemek Odası Modelleri

Yemek Odası Modelleri

Genç ve Bebek Odaları

Genç ve Bebek Odaları

Duvar Üniteleri

Duvar Üniteleri

Metal Ahşap Mobilya

Metal Ahşap Mobilya

Sehpa Modelleri

Sehpa Modelleri

Dekoratif Ürünler

Dekoratif Ürünler

Halı Kilim

Halı Kilim

Mağazamızdaki Ürünler

Mağazamızdaki Ürünler

Müşteri Evi Görselleri

Müşteri Evi Görselleri

Beyaz Renk Yatak Odası (60)

Beyaz Renk Yatak Odası Modelleri 

Beyaz renk yatak odası genellikle oda içerisinin sade, modern ve şık görünmesini sağlamaktadır. Beyaz renk, saflığın, masumiyetin ve aynı zaman da temizliğin göstergesidir.  Beyaz, yıllar geçse bile modası geçmeyecek bir renktir. Beyaz renk, yatak odalarında kullanım için çok uygundur. Bu rengin rahatlatıcı bir etkisi vardır.

Beyaz renk yatak odası başka renkler ile kolaylıkla kombin edilebilir ve göz yormayan başka aksesuarlar kullanarak odanızın havasını değiştirebilirsiniz.

Beyaz renk yatak odası hem rengi hem de dolaplarının iç büyüklüğü göz önüne alınarak düşünüldüğü zaman sizlere yer tasarrufu ve temiz görüntüsüyle  gözle görülebilen bir rahatlık sağlayacaktır.

Neden Beyaz Renk Yatak Odası Tercih Etmeliyim?

Eğer odanızın temiz ve ferah görünmesini istiyorsanız kesinlikle beyaz renk yatak odası sizlere fayda sağlayacaktır. Beyaz rengin hakim olduğu odanız da huzurlu bir şekilde uyuyabilir ve güne dinç, pozitif ve zinde uyanabilirsiniz. Bu sayede yaşam standartlarınız bile değişecektir.

Uyuduğunuz yerin renkleri uyku kalitesi için çok önemlidir. Beyaz renk ise hem göze hitabı hem de estetik görüntüsü sebebiyle sizlere kaliteli bir uyku uyumanıza da zemin hazırlayacaktır.

Beyaz Renk Yatak Odası Hangi Renkler İle Kullanılabilir?

Beyaz renk, çok fazla renk ile kombin edilebilir. Beyaz renk yatak odasına istediğiniz renklerde aksesuar, duvar süsleri, halı ve perde kullanabilirsiniz. Beyaz rengin en çok siyah renk ile uyum sağladığı düşünülür fakat düşünülenin aksine beyaz renk yatak odasını başka renkler ile kombin yapmak oldukça kolaydır.

Beyaz renk yatak odasına yakışabilecek ve sizlerin tarzını yansıtabilecek birkaç renk uyumu örneği vereceğiz. Bunları maddeler halinde inceleyebiliriz.

  • İlk örneğimizi yatak örtüsü üzerinden verelim.  Yatak örtünüzü krem tonlarında ya da bej rengi kullanabilirsiniz. Yatağınızın üzerine küçük renkli yastıklar ile süsleyebilirsiniz.
  • Sahip olduğunuz beyaz yatak odası komodin ve şifonyeri üzerine yeşil tonlarında aksesuar ekleyebilirsiniz.
  • Odanızın duvarına ise silinebilir duvar renkli duvar kağıtları tercih edebilirsiniz.

 

  • Beyaz rengin diğer bir tamamlayıcısı ise turuncu rengidir. Turuncu rengin diğer tonlarını odanızda ki aksesuarlar için de kullanabilirsiniz.
  • Odanızın genel rengi beyaz olacağı için odanızda ki bazı köşeleri gri ile taçlandırabilirsiniz. Bu renkler odanız da otantik bir görüntü elde etmenizi sağlayacaktır.

 Görmüş olduğunuz gibi maddeler açık net ve sade. Peki beyaz renk yatak odasının avantajları nelerdir? Dilerseniz gelin bu konuyu da bir alt başlık ekleyerek detaylandıralım.

Beyaz Renk Yatak Odasının Avantajları Nelerdir?

Seçmiş olduğunuz bu beyaz renk yatak odası sizlere temiz görünümü ve alan ferahlığı gibi avantajlar sunacaktır. Odanız da sakin ve aydınlık görünmesine de fayda sağlar.

Odanız da zamanla oluşan toz ve kiri beyaz renk kamufle edecektir. Yatak odanız için seçtiğiniz bu beyaz renk huzuru ve refahı yakalamanız da sizlere yardımcı olacaktır. Beyaz rengin modası asla geçmez ve bu sayede temizliği ve bakımı güzel yapılırsa uzun zaman kullanabilirsiniz.

Evinizin en rahat bölgesi olan beyaz renk yatak odasını doğru renkler ile kombin ettiğiniz zaman farklı bir atmosfer yaratabilirsiniz ve tarzınızı yansıtan her renk ile kombin edebilirsiniz.