Gri Yatak Odası Modelleri
Düğün Paketleri

Düğün Paketleri

Koltuk Takımı

Koltuk Takımı

Yatak Odası Modelleri

Yatak Odası Modelleri

Yemek Odası Modelleri

Yemek Odası Modelleri

Genç ve Bebek Odaları

Genç ve Bebek Odaları

Duvar Üniteleri

Duvar Üniteleri

Metal Ahşap Mobilya

Metal Ahşap Mobilya

Sehpa Modelleri

Sehpa Modelleri

Dekoratif Ürünler

Dekoratif Ürünler

Halı Kilim

Halı Kilim

Mağazamızdaki Ürünler

Mağazamızdaki Ürünler

Müşteri Evi Görselleri

Müşteri Evi Görselleri

Gri Renk Yatak Odası (14)

Gri Yatak Odası Modelleri

Gri yatak odası modelleri günümüzde çoğunlukla tercih edilen model ve renk aralığındadır. Yatak odası alırken aklınıza ilk gelen sorulardan bir tanesi de nasıl dizayn edeceğinizdir.

Yatak odası alırken ilk önce nasıl dizayn edeceğinizi düşünür sonrasında renk ve modelini tercih edersiniz. Bu renk ve modeller arasında günümüzün modası olan İnegöl yapımı gri yatak odası modelleri yer almaktadır.

Gri Yatak Odası Dizaynı

Gri yatak odası dizaynı güzel ve modern yapılırsa eğer sizlerin üzerinde asil, şık ve romantik bir etki yaratır. Gri renk çoğu zaman sıkıcı renkler arasında yer alsa da aslında doğru bir gri yatak odası modelleri  ile tercih edilirse sıkıcılıktan kurtulur.

Gri yatak odası modelleri için renk kombinasyonu düşünüyorsanız eğer her yerin gri olmamasına dikkat etmelisiniz. Eğer her yer gri olursa oda sizi belli bir süre sonra sıkmaya başlayacak ve yeni arayışlar içerisine gireceksiniz.

Gri rengi odanız da hangi alan da yoğun kullanmak istiyorsanız öncelikle onu düşünün. Duvar rengini açık renk tercih edebilirsiniz veya odanıza alacağınız aksesuarları renkli kullanabilirsiniz. Siyah, gri rengin tamamlayıcısı gibidir. Örnek verecek olursak eğer siyah bir avize farklı bir hava katacaktır odanıza.

Gri yatak odanız da parlak renk olmasını istiyorsunuz fakat hangi renk parlak olmalı karar veremiyorsanız eğer aklınıza gelen ilk renk parlak lacivert olmalıdır. Parlak renk, tercihlerinizin arasında yoksa eğer sarının tonları olan turuncu ve hardal renklerini seçebilirsiniz. Bu renkler gri ile bir araya geldiğinde odanız da farklı bir ambiyans olacaktır.

Gri Yatak Odası Işıklandırma

Öncelikle odanız da nasıl bir ışık rengi istediğinize karar vermelisiniz. Daha romantik bir alan yaratmak istiyorsanız eğer gri yatak odanıza kesinlikle kahverengi tonlarında perdeler tercih edilmelidir. Daha aydınlık ortam istiyorsanız beyaz veya gümüş renkler tercih edilmelidir.

Odanıza ferahlık ve genişlik kazandırmak için ise zeminler de ve yatak odası için uygun olarak tasarlanan tekstil ürünlerinde ve aksesuarlar da açık renkler tercih edebilirsiniz.

Gri Yatak Odası Temizliği Nasıl Olmalı?

Gri yatak odası temizliği diğer mobilya gruplarından bir miktar farklıdır. Bu nedenle daha net anlamlandırabilmeniz için bu konuyu maddelendirmek isteriz.

  • Gri yatak odası temizliği yaparken sahip olduğunuz dolap kapaklarını ve yüzeyleri kesinlikle kimyasal ürünler ile temas ettirmemelisiniz.
  • Temizlik yaparken kullandığınız bir kap içerisine sirke ve su eklemeniz odanızı temizlemek için yeterli olacaktır
  • Yüzeyleri silerken sert temizlik bezleri tercih etmemelisiniz. Aksi halde yüzeyler çizilecek ve hızlı deforme olacaktır.
  • Güneş ışınlarının doğrudan temas etmesini engellemelisiniz. Zaman içerisinde gri renk üzerinde değişimler meydana gelecektir.
  • Dolap yüzeylerini ve içerisini silerken kullandığınız bezin nemli olması gerekmektedir. Sildiğiniz alanın kabarmasını engellemek için ise kuru bir bezle kurulamalısınız.
  • Sahip olduğunuz dolap kapaklarının üzerinde bulunan aynaları silerken ise kullanmaya alışık olduğunuz, günümüz de cam temizlenirken kullanılan ürünleri tercih edebilirsiniz.

Gördüğünüz gibi maddeler oldukça basit ve net. Sizlerde gri yatak odası modelleri hakkında bu makaleyi okuduysanız ve halen aklınıza takılan bir soru varsa hemen bizimle iletişime geçebilir ve tüm detayları öğrenebilirsiniz.