4 Kapaklı Yatak Odası Takımları Mobilyamevime'de!
Düğün Paketleri

Düğün Paketleri

Koltuk Takımı

Koltuk Takımı

Yatak Odası Modelleri

Yatak Odası Modelleri

Yemek Odası Modelleri

Yemek Odası Modelleri

Genç ve Bebek Odaları

Genç ve Bebek Odaları

Duvar Üniteleri

Duvar Üniteleri

Metal Ahşap Mobilya

Metal Ahşap Mobilya

Sehpa Modelleri

Sehpa Modelleri

Dekoratif Ürünler

Dekoratif Ürünler

Halı Kilim

Halı Kilim

Mağazamızdaki Ürünler

Mağazamızdaki Ürünler

Müşteri Evi Görselleri

Müşteri Evi Görselleri

4 Kapaklı Yatak Odası (1)

4 Kapaklı Yatak Odası Takımı

4 kapaklı yatak odası yatak odası takımları arasında en çok tercih edilen ve ön planda olan kategorimizdir. Bu kategorinin dolapların dört kapaklı olması ürün grubu için oldukça kullanışlıdır. Uzun giysileri ve gömlekleri asma kısımları olmasından kaynaklı olarak ütüsünün kırışıp buruşmasına engel olmaktadır.

Aynı zamanda dört kapaklı dolapların içinde genellikle gizli raflar oldugu için çamaşırlarınızı düzenli ve rahat bir şekilde muhafaza edebilirsiniz.

Dört Kapaklı Yatak Odası Kullanışlı Mıdır?

Dört kapaklı yatak odası kullanışlımı sorusuna şöyle bir cevap vermek istiyoruz. Ev eşyalarını yıllar içinde ileriye dönük kullandığınız için mobilya seçimlerini çok iyi yapmanız gerekmektedir. Sizler mobilyaları ileriye dönük kullanacağız için sizlere dört kapaklı yatak odasını tercih etmenizi tavsiye ederiz.

En kullanışlı olan bu dört kapaklı dolaplar her kıyafetinizi rahatlıkla muhafaza etmenizde ve rahat rahat eşyalarınızın yerleştirmede sizlere yardımcı olacaktır.

Aynı zamanda dört kapaklı yatak odası takımlarında genellikle dolaplarında boy aynaları bulunur. Boy aynaları sayesinde rahatlıkla kıyafetlerinizi giydiğiniz zaman kendinize bakabilirsiniz.

Dört Kapaklı Yatak Odası Nasıl Yerleştirilir?

Yatak odası dizayni oldukça önemlidir. Odanın en uygun yerleşimi bile sizlere güzel rahat uyku uyumanızı ve kalktığımız zaman ferah bir oda içerisinde uyanmamızı sağlar. Bu nedenle dört kapaklı yatak odası yerleştirirken çok dikkat etmeniz gerekmektedir.

Odanızın ölçüsüne göre eşyalarınızı alırsanız size yerleştirme konusunda daha çok yardımcı olacaktır. Küçük bir yatak odanız varsa büyük mobilyalardan kaçınmanız gerekmektedir.

Kendi kullanım alanınızı daraltmayın. Sizler için geliştirdiğimiz şu an okuduğunuz bu makalemiz yeni yuva kuracak çiftlerimize yardımcı olmasını istediğimiz için üretilmiştir.

Dilerseniz dört kapaklı yatak odası takımlarının fiyat aralıklarını hep beraber inceleyelim.

Dört Kapaklı Yatak Odası Fiyat Aralıkları Nasıldır?

Her bütçeye uygun dört kapaklı yatak odası takımları bulunmaktadır.

Örneğin bir dört kapaklı yatak odası suntalam malzemesi kullanıldıysa bunun fiyat aralığı genelde 9.999 TL olur. Gelin sizlere daha açıklayıcı olması için fiyatları listeleyelim.

  1. Dört kapaklı avangart yatak odası takımları  20.000 - 40.000 arası

  2. Dört Kapaklı Ceviz yatak odası takımları 13.000-14.500 arası

Sizler için fiyat listelerinde bir iki örnek verdik. Sizlerin bizlere sorduğu diğer bir soru ise dört kapaklı yatak odası takımının temizliği ve bakımı nasıl olmalıdır?

 Gelin bu soruyuda siz değerli makale okuyucularımız için cevaplayalım.

Dört Kapaklı Yatak Odası Temizliği Ve Bakımı Nasıl olmalı?

Dört kapaklı yatak odası temizliğinde sizlere çok kolay bir öneride bulunmak istiyoruz. Evet her temizlik malzemesi içinde ağır kimyasal maddeler bulunduğundan sizlere tek tavsiyemiz dört kapaklı yatak odası ürününüzü nemli bir bezle mobilyalarınızın temizliğini kolayca yapabilirsiniz.

Bakımı içinde şunu söyleyebiliriz ki güneş ışığından koruyun. Aynı zamanda uzun süreli olacak şekilde üzerinde su kalmasıdan kaçınınız.

Dört kapaklı yatak odası makalesinin sonuna gelmiş bulunmaktayız merak ettiğiniz bir çok konuda sorularınıza cevap vermeye çalıştık. Merak ettiğiniz tüm konularda bizimle iletişime geçebilir ve sormak istediğiniz soruları bizlere  sorabilirsiniz. Sağlıcakla kalınız.