Sürgü Kapak Yatak Odası
Düğün Paketleri

Düğün Paketleri

Koltuk Takımı

Koltuk Takımı

Yatak Odası Modelleri

Yatak Odası Modelleri

Yemek Odası Modelleri

Yemek Odası Modelleri

Genç ve Bebek Odaları

Genç ve Bebek Odaları

Duvar Üniteleri

Duvar Üniteleri

Metal Ahşap Mobilya

Metal Ahşap Mobilya

Sehpa Modelleri

Sehpa Modelleri

Dekoratif Ürünler

Dekoratif Ürünler

Halı Kilim

Halı Kilim

Mağazamızdaki Ürünler

Mağazamızdaki Ürünler

Müşteri Evi Görselleri

Müşteri Evi Görselleri

Sürgü Kapak Yatak Odası (120)

Sürgülü Yatak Odası Takımları

Sürgü kapaklı yatak odası sizlere çok avantaj sunan bir üründür. En çok bahsedilen avantajı ise sürgü kapaklı olması sayesinde yer avantajı sağlar ve sizlere daha geniş bir alan vaad eder. Sürgü kapaklı yatak odası eşyalarınızın kırışmaması ve aradığınız eşyayı daha rahat bulmanız için oldukça fazla olanak sağlar.

Fazla eşyalarınızı muhafaza eder ve odanızda ki fazla eşya trafiğini engellemeniz de size avantaj sağlar. Örneğin yeni evlendiniz ve fazla çeyiziniz var bu çeyizlerinizi saklamanız için sandık ya da farklı bir dolaba ihtiyacınız kalmaz. Eşyalarınızı rahatlıkla yerleştirebilirsiniz.

Sürgü kapaklı yatak odası kapakların kayması için üst ve alt kısmında metal kanallar bulundurur. Bu kanallar sayesinde kapaklarınız kayar ve kapaklar kapanırken raylı sistem sayesinde ses çıkarmadan yavaşça kapanır. Sürgü kapaklı yatak odası modern ve şık görünür.

Sürgü Kapaklı Dolap Uzunluğu Ve Genişliği

Sürgü kapaklı dolapların iç hacmi geniştir ve bu sebepten dolayı uzundur. Bu dolapların kullanım alanı da tıpkı iç hacmi kadar oldukça geniştir. İçerisine makyaj malzemeleriniz, çeyiz eşyalarınız ve nevresim takımlarınızı rahatlıkla yerleştirebilirsiniz.

Sürgü kapaklı yatak odası tercih edilirken sürgülü kapaklar sayesinde dar odanız var ise rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür. Ayrıca biraz önce de söylediğimiz gibi sizlere fazla fazla yer avantajı da sağlayacaktır.

Sürgü Kapaklı Yatak Odasını Nasıl Temizlerim?

Temizlik için kullandığınız kap içerisine su ekleyin ve bu suyun içerisine sirke ekleyin. Kuru ve nemli bez kullanarak sirkeli su ile sildiğiniz yerleri nemli bırakmamak için kuru bir bezle kurulamalısınız.

Sürgü kapaklı yatak odası temizliği yaparken çok fazla kimyasal içeren ürünler tercih etmemelisiniz. Zamanla dolap kapaklarının deforme olmasına sebebiyet verebilirsiniz. Dolap kapaklarınız için yumuşak bez kullanmaya dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde dolap kapaklarınız çizilecektir.

Sürgü Kapaklı Yatak Odası Neden Avantajlıdır?

Sürgü kapaklı yatak odası geniş iç hacmine sahip olması sebebiyle içerisine eşyalarınızı rahatlıkla yerleştirebilir ve aradığınız eşyayı kolaylıkla bulabilirsiniz. Dar bir odaya sahipseniz eğer odanızın sıkışık gözükmesine engel olur ve yer avantajı sağlar.

Yatak odası alırken gelecek zamanı da düşünerek almalısınız. Taşınma ihtimaliniz olabilir, aynı ev içerisinde oda değiştirmek isteyebilirsiniz. Tercihinizi şık ve modern sürgü kapaklı yatak odası tarafından kullanırsanız eğer odanızı her şekilde değiştirebilirsiniz. Sürgü, kapağı sayesinde sizlere sıkıntı yaşatmayacaktır.

Sürgü Kapaklı Yatak Odasını Nasıl  Dizayn Etmeliyim?

Yatak odası alırken renklerin boğucu olmamasına özen göstermelisiniz. Yatak odanız da kullanacağınız renkleri çok koyu seçerseniz çok çabuk sıkılabilirsiniz. kahverengi ve yeşil tonları odanızın daha ferah ve geniş gözükmesini sağlar.

Siyah tonlarını çok seviyor ve odanızın siyah olmasını tercih ediyorsanız eğer zaman geçtikçe sizi sıkmaması ve boğmaması açısından turuncu ve turuncu tonlarında aksesuarlar ekleyebilirsiniz. Örneğin odanızın zeminine beyaz post serebilir ve şifonyerlerin üzerine küçük kaktüsler koyabilirsiniz.

Yapay bitkiler, biblolar vb. eşyalar odanızı daha modern ve şık gösterecektir.