Son Trend Genç Ve Bebek Odaları Her Yaşa ve Cinsiyete Uygun
Düğün Paketleri

Düğün Paketleri

Koltuk Takımı

Koltuk Takımı

Yatak Odası Modelleri

Yatak Odası Modelleri

Yemek Odası Modelleri

Yemek Odası Modelleri

Genç ve Bebek Odaları

Genç ve Bebek Odaları

Duvar Üniteleri

Duvar Üniteleri

Metal Ahşap Mobilya

Metal Ahşap Mobilya

Sehpa Modelleri

Sehpa Modelleri

Dekoratif Ürünler

Dekoratif Ürünler

Halı Kilim

Halı Kilim

Mağazamızdaki Ürünler

Mağazamızdaki Ürünler

Müşteri Evi Görselleri

Müşteri Evi Görselleri

Genç ve Bebek Odaları (124)

Sıralama Ölçütü :

Genç Ve Bebek Odaları

En iyi genç odası markaları arasında yer alan Mobilyamevime, bebek ve genç odaları için uygun olan mobilyalar tasarlaması ile ön plana çıkmaktadır. Bebeklerin büyüdüklerini fark etmesi ve gençlerin bağımsız olabilecekleri bir alan yaratabilmesi için en önemli olan mobilyalar, sağlıklı büyüme aşaması için oldukça gereklidir.

Bebek odası mobilyaları, bebeklerin annelerinden ayrı yatmaya alışması için mutlaka alınmalıdır. Zira annesinin yanında uyumaya alışan bebekler, büyüdükleri zaman bu alışkanlığı bırakamayacaktır. Bebeklik döneminde bebeğe ayrı bir oda tasarlanması durumunda, bebeğiniz kendi odası olduğunu fark edecek ve büyümeye başladıkça odasında kalma alışkanlığı edinecektir.

Genç odası mobilyaları, gençlerin istek ve ihtiyaçlarını karşılayacak türden olmalıdır. Mobilyamevime firmamız, gençlerin ihtiyacı olan tüm mobilyaları birleştirerek farklı model ve renk seçenekleri ile sunmaktadır. Gençler odalarında rahat edebilmek, yalnız kalabilmek ve keyifli zaman geçirmek istemektedir. Psikolojik olarak daha iyi bir ergenlik geçirilebilmesi için gençlerin istedikleri gibi bir odaya sahip olmaları oldukça önemlidir.

Bebek Odası Seçimi Nasıl Yapılmalıdır?

Bebek odası için gereken mobilyaların tamamı, firmamız tarafından sağlanabilmektedir. Bebeğinizin cinsiyeti ve ihtiyaçları doğrultusunda gereken tüm mobilyaları firmamızdan kolaylıkla temin edebilirsiniz. Bebek odası takımı seçerken dikkat edilmesi gerekenler şu şekildedir:

• Bebek odasında kullanılacak yatak, sert kenarlı olmamalıdır.

• Yatak seçimi yaparken bebeğinizin hızla büyüyeceği de hesaba katılmalı ve çocukluk döneminde de kullanılabilecek türde yataklar tercih edilmelidir.

• Bebek odası takımının içerisinde olan konsol, çekmece, dolap gibi mobilyalar, çok küçük olmamalıdır.

• Bebek odası seçerken göz yormayan renkler seçilmelidir. En ideal çocuk odası rengi beyaz ve tonlarıdır.

Genç Odası Seçimi Nasıl Yapılmalıdır?

Genç odasının nasıl seçileceğine oda sahibi karar vermelidir. Genç odası takımı alınacağında renk seçimi de dâhil olmak üzere her detay genç tarafından belirlenmelidir. Zira odayı kullanacak kişi, gencin kendisi olacağı için onun zevkleri ön planda tutulmalıdır. Genç odası seçimi yapılırken şu hususlara dikkat edilmelidir:

• Gençlerin okuma isteğinin gelişmesi için oda takımında kitaplık olmalıdır.

• Oda takımı alınırken çalışma masasının geniş olmasına dikkat edilmelidir.

• Gençlerin daha toplu olabilmesi adına depolama alanları fazla olmalıdır.

• Açık renkler tercih edilirse, odaklanma problemleri en az seviyede olacaktır.

Mobilyamevime firmamız tarafından üretilen mobilyalar, herhangi bir sağlık problemi yaşanmaması için kaliteli ürünler kullanılarak tasarlanmıştır. Ürün çeşitliliği sayesinde bebek ve gençlerin odaları hayallerine göre dizayn edilebilmektedir. Daha fazla seçeneğe göz atmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.