genç
Düğün Paketleri

Düğün Paketleri

Koltuk Takımı

Koltuk Takımı

Yatak Odası Modelleri

Yatak Odası Modelleri

Yemek Odası Modelleri

Yemek Odası Modelleri

Genç ve Bebek Odaları

Genç ve Bebek Odaları

Duvar Üniteleri

Duvar Üniteleri

Metal Ahşap Mobilya

Metal Ahşap Mobilya

Sehpa Modelleri

Sehpa Modelleri

Dekoratif Ürünler

Dekoratif Ürünler

Halı Kilim

Halı Kilim

Mağazamızdaki Ürünler

Mağazamızdaki Ürünler

Müşteri Evi Görselleri

Müşteri Evi Görselleri

Genç Odası Modelleri (75)

Sıralama Ölçütü :

En yeni Genç Odası Modelleri

 

Genç odası modelleri denildiği zaman ilk olarak sizlerin tarzını yansıtan genç odası modelleri araştırmaya başlarsınız. Genç odası modelleri araştırırken ise sizlerin hayaline uyum sağlayan modellere bakmaya ve aramaya başlarsınız.

Bizler ise mobilyamevime ailesi olarak sizlerin hayalinizi gerçekleştirmenize ve tarzınızı yansıtmanıza fırsat sunuyoruz.  Sizlere uyum sağlayan birçok modelimiz mevcuttur ve tüm ürünlerimiz birinci sınıf malzemeden yapılmıştır.

Her tarza uyum sağlayan genç odası modellerimiz mevcuttur. İstediğiniz renk, istediğiniz model gibi birçok seçenek sunuyoruz sizlere. Ahşap görüntünün hakim olduğu,  siyah ve acı kahverengi tonlarının hakim olduğu gibi bir çok renk genç odası modellerimiz mevcuttur.

Dilerseniz sizlere genç odası modelleri seçerken nelere dikkat etmeniz gerektiğinden bahsedelim.

Genç Odası Modelleri Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Kendi dünyanızı yansıtacak olan odanızı seçerken, sizler geleceğe hazırlık yaparken yani ders çalışırken, sizleri sıkmayan ve sizlerin ufkunuzu genişletmenizde rahat hareket edebilmenizde sizlere yardımcı olacak bir atmosfer oluşturmalı ve buna göre bir genç odası modeli seçmelisiniz.

Gençler oda seçimi yaparken seçeceğiniz oda takımının sağlamlığına da önem vermelisiniz. Burası kırılır mı? Gibi düşünceleriniz olmamalı. Bu düşünceler olmaması için rahatlığınızı da göz önünde bulundurmalısınız. Genç odası rahat, kullanışlı ve ferah olmalıdır.

Zaman geçtikçe yaşınızla beraber fikirleriniz ve tarzınız da değişir. Bu değişimler yaşandıkça odanızın şeklinden ya da modelinden sıkılmamak için zaman kavramı olmayan ve sizlerin tarzını yansıtan modeller seçmelisiniz.

Bizler, sizler için zaman içerisinde olabilecek her şeyi göz önünde bulundurarak her yaş grubuna hitap eden renkler ve modeller kullandık. İsterseniz renkli, isterseniz sade ya da kardeşiniz varsa eğer ve yaş farkınız var ise bu durumu da atlamadık ve ranzalı modellerimizi de yaş grubuna uygun tasarladık.

Genç Odası Modelinde Dolap Seçimi

Genç odası içerisinde bulunan dolaplarımız 3 kapaklı ya da 4 kapaklı olabilmekte yani seçeceğiniz modele göre değişiklik göstermektedir.

  • Bir odada, oda düzenini sağlayan en önemli parçalardan bir tanesidir dolap. Odanızı düzenli ve toplu gösterir.
  • Dolap kapaklarınızın aynalı olması hem sizlerin başka bir aynaya ihtiyaç duymaması için hem de kendinize yakışanı anında seçebilmeniz için kolaylık sağlar.
  • Dolap üzerinde bulunan renk, yatak başlığının rengi ile ya da bir başka renk ile oluşturulduysa odanız da farklı bir ahenk yaratır.
  • Dolap seçimi yaparken ise çekmeceli ya da bölmeli tercih edildiği zaman kıyafetlerinizi kategorilerine göre ayırabilirsiniz bu durum kıyafetlerinizi ararken sizlere fayda sağlayacaktır.

Genç odası modelinizi seçerken sizlere çok fazla amaçlı alan sağlayan modellerden seçebilirsiniz. Tek başınıza zamanınızın bir kısmını kendi odanız da geçireceksiniz, ders çalışacak ya da kitap okuyacaksınız. Bu sebepten dolayı sizleri sıkmayan ve kendi tarzınıza uygun bir genç yatak odası modeli tercih etmelisiniz.