Bebek Odası Modelleri | Mobilyamevime
Düğün Paketleri

Düğün Paketleri

Koltuk Takımı

Koltuk Takımı

Yatak Odası Modelleri

Yatak Odası Modelleri

Yemek Odası Modelleri

Yemek Odası Modelleri

Genç ve Bebek Odaları

Genç ve Bebek Odaları

Duvar Üniteleri

Duvar Üniteleri

Metal Ahşap Mobilya

Metal Ahşap Mobilya

Sehpa Modelleri

Sehpa Modelleri

Dekoratif Ürünler

Dekoratif Ürünler

Halı Kilim

Halı Kilim

Mağazamızdaki Ürünler

Mağazamızdaki Ürünler

Müşteri Evi Görselleri

Müşteri Evi Görselleri

Bebek Odası Modelleri (16)

Sıralama Ölçütü :

En Kaliteli Bebek Odası Modelleri

 

Bebeğiniz için bir bebek odası yapmayı düşünüyorsunuz ama nasıl model olmalı karar veremiyorsanız bizler mobilyam evime ailesi olarak sizlere bebek odası modelleri nasıl olmalı, nelere dikkat etmelisiniz soruları hakkında sizlere birkaç bilgilendirmede bulunacak ve sizlere bebek odası modelleri nasıl olması gerektiği hakkında bilgi vereceğiz.

Dilerseniz sizlerle beraber bebek odası modelleri hakkında odanın nasıl olması gerektiğini inceleyelim.

Bebek odası modeli seçilirken, bebek için en sağlıklı ve en güvenilir olabilecek şekilde bir model seçilmelidir. Bebeğiniz oda da uyurken sizlere rahat etmeli ve bebeğinizin güvende olduğundan emin olmanız gerekmektedir. Bizler mobilyam evime ailesi olarak sizleri düşündük ve hem sizlerin tarzına uygun hem de bebeğinizin güvenliğine uygun modeller ürettik.

Bebek odası modellerimizin içerisinde 3 kapaklı ve 4 kapaklı dolap bulunmaktadır. Dolap kapaklarının sayısı seçmiş olduğunuz modele göre değişiklik göstermektedir. Ürünlerimiz birinci sınıf malzemeden üretilmiştir bu sebepten dolayı sağlamlık ön plandadır.

Bebek odası modellerimizde sizlerin tarzına uygun olabilecek birçok model ve renk vardır. İsterseniz ahşap renklerin hakim olduğu ya da pembe ve beyaz gibi renk seçeneklerinin olduğu modeller de mevcuttur. 

Gelin sizler ile beraber bebek odası seçerken nelere dikkat etmeniz gerektiği konusunu inceleyelim.

Bebek Odası Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

 

Öncelikle bebeğinizin gelişimi, sağlıklı uyuyabilmesi ve güven de olabilmesi için birçok önemli husus bulunmaktadır. 

  • En önemli husus ise bebek odası modelinin çok göz yormayan renkler ile seçilmesi çok doğru olacaktır. Bir diğer önemli husus ise bebek odasının aydınlatması bebeklerinizin gözlerini yormayacak şekilde ayarlanmalıdır. Sebebi ise melanin yani büyüme hormonu en çok uyku sırasında salgılanır ve bebeğinizin büyüme ve gelişiminde aydınlatma büyük rol oynar.
  • Bebek odasına beşikli bir bebek odası modeli almak istiyorsanız eğer, beşikte bulunan parmaklıkların bebeğinizin kafası geçemeyecek kadar birbirine yakın olmalıdır.
  • Eğer beşik tercih ederken parmaklık olmadan tercih edecekseniz bebek yatak bariyeri tercih edebilirsiniz.
  • Bebeğiniz yürüyorsa eğer bebek odasında bulunan sivri köşelere yumuşak koruyucular takmalısınız ki bebeğiniz çarpsa bile darbe almasın
  • Bebeğiniz araştırmacı çağa geldiği zaman çekmece ve dolap kapaklarını sürekli açmak isteyecektir bu durumu önlemek ve herhangi bir kaza yaşanmaması adına dolap ve çekmeceler için kilit kullanmalısınız.

Bebek Odası Modelleri Özellikleri

 

Birden fazla ürünümüz mevcut olduğu için tek bir başlık altında sizlere ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi veremiyoruz. Sitemizi ziyaret ederek hem modelleri hem de fiyatları görebilirsiniz.

Seçeceğiniz bebek odası modelleri bebeğinizin sağlığına uygun olan malzemeler ile üretilmiştir. Aklınıza takılan herhangi bir soru için bizler ile irtibata geçebilir ve aklınızda ki sorulara cevap bulabilirsiniz.

Ürün içerikleri ve ölçüleri de seçeceğiniz modele göre değişmektedir. Örneğin seçtiğiniz bir modelin dolap kapak sayısı 3 iken başka seçtiğiniz model de 4 kapaktır. Detaylı bilgi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Esen Kalın.