Farklı Çeşit ve Modellerde Country Yemek Odaları Serisi
Düğün Paketleri

Düğün Paketleri

Koltuk Takımı

Koltuk Takımı

Yatak Odası Modelleri

Yatak Odası Modelleri

Yemek Odası Modelleri

Yemek Odası Modelleri

Genç ve Bebek Odaları

Genç ve Bebek Odaları

Duvar Üniteleri

Duvar Üniteleri

Metal Ahşap Mobilya

Metal Ahşap Mobilya

Sehpa Modelleri

Sehpa Modelleri

Dekoratif Ürünler

Dekoratif Ürünler

Halı Kilim

Halı Kilim

Mağazamızdaki Ürünler

Mağazamızdaki Ürünler

Müşteri Evi Görselleri

Müşteri Evi Görselleri

Country Yemek Odası Modelleri (4)

Country yemek odası modelleri günümüz de farklı tarzı yansıtan modellerden bir tanesidir. Country model, geçmişi günümüze modern bir şekilde yansıtan odanız da nostalji rüzgarı estiren bir modeldir.

Country yemek odası modelleri yemek odanız da farklı bir atmosfer yaratacak ve sizi nerede o eski günler! Dediğiniz günlere götürecektir. Yemek odası tercih edilirken modeller ve renkler dikkate alınmalıdır.
 

Yemek yenilen oda ne kadar temiz gözükür ve ne kadar ferah olur ise o kadar rahat edersiniz. Sadece sizler değil evinize gelen misafirleriniz de bu ferah görüntüden hoşnut kalacaklar ve yedikleri yemekten keyif alacaklardır. Country yemek odası modelleri ise tam da aradığınız özelliklerde.

Ürünlerimizin birbirinden farklı renk seçenekleri mevcuttur. Talebiniz doğrultsun da kumaş türü ve renk değişimi yapabilir, seçmiş olduğunuz yemek odanız da kendi tarzınızı kolaylıkla yansıtabilirsiniz.

 

Neden Country Yemek Odası Seçmeliyim?

 

Country, kırsallığın ve geçmişin günümüze daha modern bir şekilde yansıtılması demektir. Sizler de odanızın zarif, ferah ve aynı zamanda geçmişin izlerini üzerinde taşısın diyorsanız bu country model yemek odası tam sizlere göre.

Çağımıza uyum sağlayan bu country model, tarzınızı kolaylıkla yansıtmanıza yardımcı olacaktır. Hem nostaljik olsun hem de modern dursun istiyorsanız bu country model yemek odası tam sizlere göre.

Country model, yemek odanızda farklı bir atmosfer oluşturacak ve sizler country modelin oluşturduğu ferah ortamda misafirlerinizi ağırlamaktan ve yediğiniz yemekten keyif alacaksınız.

Seçmiş olduğum country model yemek odasını nasıl dizayn etmeliyim veya nasıl renkler ile kombin etmeliyim diye düşünüyorsanız gelin bir alt başlık altında sizlere küçük tavsiyelerde bulunalım.

 

Country Model Yemek Odası Dizaynı Ve Kombini Nasıl Olmalı?

 

Sahip olduğunuz bu country model yemek odanızı dizayn ederken karışık ve kalabalık dizayn etmekten kaçınmalısınız. Sebebi ise yemek yenilen ortamın ferah olması sizlere ve misafirlerinize huzur verir ve ne kadar zaman geçerse geçsin sıkıcı gelmez. Aksi takdirde karışık ve kalabalık bir ortam belli bir süreden sonra daraltır ve bunaltır.

  • Öncelikle seçmiş olduğunuz bu country model yemek odanızı yerleştirirken masanızı koymak için güzel ve rahat bir alan seçmelisiniz. Yemek yerken rahatlık çok önemli olduğu için yemek masanızı odanız da pencere önü gibi rahat ve geniş bir alana koyabilirsiniz.
  • Country model yemek odanızı dizayn ederken yeşil renk ve tonlarından faydalanabilirsiniz. Odanızın köşelerine yeşil yapraklı bitkiler yerleştirmek gibi.
  • Duvarlarınız da eskitilmiş tablolar kullanabilir ve kullanacağınız eskitilmiş aksesuarlar country yemek odanıza çok yakışacaktır.
  • Country model yemek odanızı turuncu renkler ile taçlandırabilirsiniz.
  • Sarkıtma halat aydınlatma tercih edebilirsiniz.
  • Konsolunuzun üzerine fazla göz yormayan ürünler yerleştirebilirsiniz.
  • Yemek masanızın üzerine şamdan koyabilirsiniz.

Sahip olduğunuz country model yemek odası, tarzınıza tarz katacak her geçen gün daha mutlu ve memnun kalacaksınız.