Detaylı Filtre

Stok Durumu
Fiyat Aralığı

 • Vintage Koltuk Takımı
  %3
  16,300.00 TL15,750.00 TL
 • En Uygun Fiyatlı Koltuk Takımı Fiyatları mobilyamevime'de

   

  Hayatımızın büyük bir kısmını herkes gibi evlerimizde geçiriyor ve evde çoğunlukla oturma odalarımızda bulunuyoruz. Yoğun bir iş gününün ardından istisnasız her birimiz oturma odamızdaki koltuk takımına ulaşıp günün yorgunluğunu üstümüzden atmak için can atıyoruz. Hayatımızdaki en güzel anlara ev sahipliği yapacak, sevdiklerimizle mutlu anılara vesile olacak olan koltuk takımı, hem uygun fiyatlı olması hemde yuvamız dediğimiz alanın tam olarak kalbinde yer alarak oldukça önemli bir rol oynuyor diyebiliriz.

  Koltuk Takımı Seçerken Dikkat Etmeliyiz?

   

  Seçeceğimiz koltuk takımı, oturma odamızın genişliğine uygun boyutlarda ve evimizin genel atmosferine kesintisiz bir uyum içerisinde olmalıdır. Koltuk takımının rengi de modeli aynı kalsa bile oturma odamızı olduğundan çok daha geniş ya da çok daha dar ve kasvetli görünmesinde oldukça etkendir. Kaliteli bir kumaş, uzun ömürlü bir koltuk takımının vazgeçilmez bir özelliğidir. Ayrıca seçeceğimiz koltuk takımını tamamlayan yastıklar ve iç malzemeleri bir başka can alıcı noktadır. Özellikle kırlent kılıflarının hiçbir zorluk yaşamadan yıkanabilmesi muhtemel lekelenmeler karşısında bizler için oldukça büyük bir avantaj sağlamaktadır.

  Her Tarza Uygun Farklı Koltuk Takımları

   

  Koltuk takımı seçiminde genel ruh halimizi ve karakterimizi dilediğimiz gibi yansıtabilme özgürlüğüne sahibiz. Örneğin, özgür ve yeniliklere açık bir tabiata sahipsek spor koltuk takımları bizler için ideal bir seçim olacaktır. Ya da klasik kalıpların dışında bir hayat çizgisini benimsemiş ve kendi özgün tarzımızı evimizin her detayına devamlı işliyorsak avangart koltuk takımları bizler için bambaşka bir soluk yaratabilir. Bunların yanı sıra country koltuk takımı modelleri sayesinde içimizde hiç sönmeyen ve durmadan yenilenen bahar ateşimizi somut bir hale getirebilir, bu tarz koltuk takımlarıyla evimize davet edeceğimiz misafirlerimize konforlu ve cıvıl cıvıl bir atmosfer sağlayabiliriz. Evlerimizin geneline ve ihtiyaçlarına kapsamlı bir biçimde baktığımızda oldukça küçük bir detay gibi görünse de oturma odamızda bulunacak olan koltuk takımları sevdiklerimizin, yeni tanıştığımız arkadaşlarımızın ya da evimize kabul ettiğimiz yabancıların ilk karşılaşacakları mobilyalardır. Sımsıcak bir sohbet ve keyifli anıların bolca yer alacağı oturma odalarımızın olmazsa olmazı koltuk takımlarını seçerken bu ürünün her küçük detayına büyük bir özenle dikkat etmeli ve benliğimiz yansıtan seçimler yapmalıyız.

Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır