avangarde
Düğün Paketleri

Düğün Paketleri

Koltuk Takımı

Koltuk Takımı

Yatak Odası Modelleri

Yatak Odası Modelleri

Yemek Odası Modelleri

Yemek Odası Modelleri

Genç ve Bebek Odaları

Genç ve Bebek Odaları

Duvar Üniteleri

Duvar Üniteleri

Metal Ahşap Mobilya

Metal Ahşap Mobilya

Sehpa Modelleri

Sehpa Modelleri

Dekoratif Ürünler

Dekoratif Ürünler

Halı Kilim

Halı Kilim

Mağazamızdaki Ürünler

Mağazamızdaki Ürünler

Müşteri Evi Görselleri

Müşteri Evi Görselleri

(1)

Sıralama Ölçütü :

Avangarde Yemek Odası Modelleri

Günümüzde daha çok aynılığa sahip olan içeriklerden oluşan tasarımlar hemen hayatın her alanında yer alır. Siz de aynılıkların getirdiği bu tasarımlardan şikayetçiyseniz Avangarde Yemek Odası modelleri farklı ve kreatif tasarımları aynı anda sunarak yaşam alanlarının farklılıklar içerisinde eşsiz bir uyum elde etmesini sağlar. Farklılıkların ön planda olduğu ve farklı olmanın getirdiği zenginliğin bilincindeyseniz bu yemek odası modellerini tercih edebilirsiniz. Avangarde kavramı bilineceği üzere Fransızca kökenlidir ve öncü birlik anlamına gelir. Günümüzde özellikle dekorasyon fikirlerinde çok sık kullanılan bu kavram temel olarak birbirinden bağımsız içeriklerin uyumlu bir dekorasyon oluşturmasını sağlar. Uyumlu dekorasyon fikirlerinin benzer içerikler ile elde edilmesine yönelik klasik tasarım yaklaşımına karşı, kendine has ve özel bir ev tasarımı oluşturmak istiyorsanız Avangarde ev dekorasyonu size geniş bir tasarım özgürlüğü sunacaktır.

Antrasit Renk Yemek Odası Modelleri

Antrasit renk yemek odası modelleri modern ve şık bir görünüme sahip olan modellerdir. Antrasit renk gri, siyah ve beyaz renginin bir araya getirilmesi ile oluşturulur.

 Antrasit renk yemek odası modelleri antrasit renginin verdiği enerji ve nötr bir renk olması sayesinde sizleri yormaz ve sıkıcı renk aralığında değerlendirilmez.

Antrasit renk, günümüz de çok modern olan ve odanızın atmosferini değiştirmeniz de sizlere fayda sağlayacak ve antrasit renk yemek odası modelleri sizlerin tarzınızı yansıtmanız da sizlere yardımcı olacak ve avantaj sağlayacaktır.

Antrasit renk yemek odası modelleri geniş bir kapsamdadır tek bir model ile kısıtlanmamalıdır. Sizlerin tarzına uygun olabilecek nitelikte örneğin metal ayaklı, aynalı, kristal ayaklı gibi olmak üzere birçok modele sahiptir.

Dilerseniz sizler ile beraber antrasit renk yemek odası modelleri hakkında nasıl temizlenmesi gerektiği ve nasıl kombine edilebilir şeklinde başlıklara ayırıp inceleyelim.

Antrasit Renk Yemek Odası Temizliği Nasıl Olmalıdır?

 

Antrasit renk yemek odası temizliği yapılırken günlük temizliğinizi yaparken nasıl yapıyorsanız aynı o şekilde yapabilirsiniz fakat ürün deformasyonu ve çizilmeleri engellemek için tabii ki dikkat edilebilecek unsurlar öz konusudur. Maddeler halinde nasıl temizleyebilirsiniz ve nasıl ürünler kullanabileceğinizi yazalım.

  • Öncelikle tozlu yüzeyleri silerken seçtiğiniz yemek odasının özelliklerini göz önünde bulundurmalı ve malzemeye uygun temizlik bezi seçmelisiniz. Çizilebilecek yüzeyler için kesinlikle yumuşak bir temizlik bezi tercih etmelisiniz.
  • Aynalı ya da metal yüzeylere sahip antrasit renk bir yemek odası tercih ettiyseniz eğer kesinlikle günlük hayatınızda kullandığınız cam silme suları ile temizliğini yapabilirsiniz.
  • Ağır kimyasallar içeren temizlik malzemeleri tercih etmemelisiniz. Ağır kimyasallar yerine sirke ve su karışımı ile silebilirsiniz. Temizlik sonrası güzel bir temizlik kokusu istiyorsanız herhangi bir kokunun esansını hazırladığınız sirkeli su içerisine birkaç damla damlatabilirsiniz.

Temizliği zor olmayan antrasit renk yemek odası modelleri için bu önerilerde bulunabiliriz. Dilerseniz siz başka yöntemler ile de temizliğinizi yapabilirsiniz.

Antrasit Renk İle Nasıl Kombin Yapabilirim?

 

Antrasit renk nötr bir renk olduğu için yemek odanızın daha pozitif gözükmesi için daha canlı renklere sahip aksesuarlar ya da masa örtüleri kullanabilirsiniz. Kombin yapabileceğiniz renkleri sizlere maddeler halinde bahsedelim.

  • Antrasit renk yemek odanıza turuncu ve tonları gibi canlı renklerde masa örtüleri ya da aksesuarlar tercih edebilirsiniz.
  • Antrasit ve sarının uyumu odanızda çok farklı bir hava yaratacaktır. Sarı ve gri karışık halı tercih edebilirsiniz ya da aydınlatmanız da sarı renkleri kullanabilirsiniz.
  • Odanız da romantik bir havanın hakim olmasını istiyorsanız eğer kesinlikle pembe tonlarını tercih edebilirsiniz. Odanızın hangi yerinde ve hangi obje ile pembe rengini kullanmak isterseniz kullanabilirsiniz.

Odanızı dilediğiniz renk ile kombin edebilirsiniz. Antrasit renk seçeceğiniz her renk ile uyum sağlayacak ve farklı atmosfer yaratacaktır. Odanıza kendi tarzınızı rahatlıkla yansıtabilirsiniz.

Yaşam Alanlarını Farklı ve Benzersiz Kılmak İçin Avangarde Dekorasyon

Avangarde Yemek Odası modelleri tasarım bakımından farklılıkları bir arada benzersiz bir harmoni içerisinde kullanıyor olmasının yanı sıra, modern imkanların getirdiği konformizmi de yoğun bir rahatlık ile sunar. Avangarde ev dekorasyonu evin genel havasını ve ambiyansını oluşturmada etkili bir tasarım fikri olmakla birlikte, yemek odası gibi alanlarda konforun en yüksek şekilde temin edilmesini de sağlar. Bu modeller kırmızı, siyah, sarı ve mor gibi oldukça güçlü ve iddialı renklerin benzersiz bir uyum elde etmesine aracılık etmektedir.

Farklılığın Uyumu: Avangarde Yemek Odası Modelleri

Barınma ihtiyacından çok daha fazlası olan evlerin en kreatif şekilde dekore edilmesi görüşünü bizimle paylaşıyorsanız Avangarde Yemek Odası modelleri ile konforu ve şıklığı bir arada hissedebilirsiniz. Bu modeller ile misafirlerinizi en efektif şekilde ağırlayabilir ve onlara benzersiz bir konfor sunabilirsiniz.