Luxury Tasarım Yemek Odası Takımları Mobilyamevime'de!
Düğün Paketleri

Düğün Paketleri

Koltuk Takımı

Koltuk Takımı

Yatak Odası Modelleri

Yatak Odası Modelleri

Yemek Odası Modelleri

Yemek Odası Modelleri

Genç ve Bebek Odaları

Genç ve Bebek Odaları

Duvar Üniteleri

Duvar Üniteleri

Metal Ahşap Mobilya

Metal Ahşap Mobilya

Sehpa Modelleri

Sehpa Modelleri

Dekoratif Ürünler

Dekoratif Ürünler

Halı Kilim

Halı Kilim

Mağazamızdaki Ürünler

Mağazamızdaki Ürünler

Müşteri Evi Görselleri

Müşteri Evi Görselleri

Luxury Yemek Odası Modelleri (54)

Luxury Yemek Odası Modelleri

Luxury yemek odası modelleri üstün kalitesi ve tercih edilen işçilik ile tasarlanarak üretilen luxury yemek odası şık komodin ve gösterişli sandalyeleri ve masası ile yemek odanıza lüksü sunan yemek odası evinize görkem getirmek için sizleri bekliyor.

Yemek odasında aranan tüm işçilik ve tüm detayları ürünlerin üzerinde bulunduran luxury yemek odası, sizlerin odanızı dekore etmeniz için büyük önem gösteriyor.

Luxury yemek odası modelleri geniş içeriğe sahip birçok modeli içerisinde barından bir model olmakla beraber sizlerin tarzına uygun olacak birçok renk seçeneği de sizlere sunmaktadır.

Örneğin gri bir yemek odası takımı seçebilir, aynalı yemek masası tercih edebilir ya da luxury modeller arasından ahşap ayaklı ya da metal ayaklı olan yemek odası modellerini de tercih edebilirsiniz.

Sizlerin tarzına hitap eden birçok ürün bulunmaktadır. Seçeceğiniz yemek odası takımı içerik ve boyut olarak değişebilmektedir. Örnek verecek olursak büyük konsola sahip olan bir luxury model seçebilir ve eşyalarınız fazla ise ( masa örtüsü, yemek tabakları, bardak takımları gibi. ) konsol içerisinde muhafaza edebilirsiniz.

Aynı zamanda kalabalık bir aileye sahip iseniz ya da kalabalık misafirleriniz geliyor ise 6 kişilik yemek masası ya da istediğiniz ölçüye göre açılır kapanır yemek masaları tercih edebilirsiniz.

Luxury yemek odası modellerinde kısacası birden fazla seçenek mevcuttur.

Dilerseniz sizler ile beraber alt başlıklarda temizliği nasıl olmalı ve luxury yemek odasının sizlere sunacağı avantajlardan bahsedelim.

Luxury Yemek Odası Avantajları Nelerdir?

 

Luxury yemek odası modelleri tasarlanırken öncelikle şıklık ön plana çıkartılır ve daha sonrasında işlevsel parçalar ile tasarlanır.  Luxury kelime anlamı bakımından da lüks anlamına geldiği için yemek odanız hem çok lüks hem de çok ihtişamlı gözükecektir.

Seçmiş olduğunuz luxury model yemek odası zaten ihtişamlı ve şık bir görünüme sahip olduğu için fazla aksesuarlar ile süslemenize gerek kalmayacaktır bu sizin içinde bir avantaj haline gelecektir.

Luxury yemek odası işlevsel parçalar ile tasarlandığı için gerek temizlik yaparken gerek odanızın şeklini değiştirirken sizlere ayrı bir avantaj ve kolaylık sağlayacaktır.

Yemek odasının içerisinde bulunan konsol sayesin de ise fazla eşyalarınızı konsol içerisinde muhafaza edebilecek ve odanızdan kalabalığı kaldırmış olacaksınız. Aynı zaman da gelen misafirlerinize servis açarken zamandan da tasarruf etmiş olacaksınız.

Sağlam olması ve şık görünmesi açısından ise sizleri rahat ettirecek ve göz dolduracak bir yemek odasına sahip olmanıza olanak sağlayacaktır.

Luxury Yemek Odası Temizliği Nasıl Olmalı?

 

Öncelikle belirtmek isteriz ki seçmiş olduğunuz modele göre bu temizlik ürünleri ve temizleme şekli farklılık gösterebilmektedir. Kullanacağınız temizlik ürünleri genel olarak seçtiğiniz ürün fark etmeksizin ağır kimyasallar içermemelidir.

Yemek odası aynalı bir model ve metal ayaklara sahip ise günlük yaşamınız da sıklıkla tercih ettiğiniz cam silme suları ile metal yüzeyleri ve ayna yüzeylerini silebilirsiniz.

Yemek masası üzeri, konsol üzeri, sandalye kenarları silinirken ise sirkeli bir su ile yüzeyleri silebilirsiniz. Islak kalmamasına özen göstermeli ve ıslak kalma durumunda kuru ve iz bırakmayan bir bez yardımı ile yüzeyleri silmelisiniz.

Kullanacağınız temizlik bezinin yumuşak olmasına ve yüzeyleri çizmemesi için doğru hareketler ile silmeye özen göstermelsiniz.