Luxury Koltuk Takımı Modası Mobilyamevime'de!
Düğün Paketleri

Düğün Paketleri

Koltuk Takımı

Koltuk Takımı

Yatak Odası Modelleri

Yatak Odası Modelleri

Yemek Odası Modelleri

Yemek Odası Modelleri

Genç ve Bebek Odaları

Genç ve Bebek Odaları

Duvar Üniteleri

Duvar Üniteleri

Metal Ahşap Mobilya

Metal Ahşap Mobilya

Sehpa Modelleri

Sehpa Modelleri

Dekoratif Ürünler

Dekoratif Ürünler

Halı Kilim

Halı Kilim

Mağazamızdaki Ürünler

Mağazamızdaki Ürünler

Müşteri Evi Görselleri

Müşteri Evi Görselleri

Luxury Koltuk Modelleri (37)

Luxury Koltuk Modelleri

Luxury koltuk modelleri evinde görkem ve ihtişamın tam anlamıyla bulunmasını isteyen bireylerin tercih ettiği yüksek kalitede tasarımsal bir görünüme sahip koltuk modelleridir. Tasarlamış ve üretmiş olduğumuz tüm luxury koltuk modelleri sayesinde evlerinizi saraylara çevirmeniz için sizlere hizmet etmeye hazırız.

Luxury Koltuk Modelleri İle Lüksün Gücüne Ulaşın

Luxury koltuk modelleri ve lüks yaşam tarzı yüzyıllardır su götürmez bir gerçeklik ile evlerinizde sizler için üretilmeye devam ediyor. Şayet görkem, şaşaa ve ihtişam gibi tabirleri seviyorsanız bu modellerimiz tam da sizler için. Peki tam olarak neden luxry koltuk modelleri seçimi yaparak evlerinizi lüksün gücüne ulaştırmalısınız?

İşte luxury koltuk modelleri isteyen fakat tam olarak karar veremeyenler için seçim nedenleri;

  1. Luxury düşündüğünüz gibi rahatsız bir mobilya türü değildir. Aksine oldukça rahat kullanıma sahiptir.
  2. Yine düşündüğünüz gibi yüksek satış rakamlarına sahip değildir. Her bütçe için uygun luxury modeli bulunmaktadır.
  3. Temizlik ve temiz gözükme noktalarında çok fazla ince detaya sahip oldukları için kolayca temizlenebilir ve oldukça temiz gözükürler.
  4. Çoğu modelde birbirinden farklı detaylar olduğu için klasik modellere göre daha kolay taşınabilir bir haldedirler vs.

Yukarıda görmüş olduğunuz gibi luxury koltuk modelleri seçimi yapmak isteyen fakat tam karar verememiş olan ev sahipleri için seçim aşamasında olumlu oranları artırabilmek için ilginizi çekebilecek maddeler eklenmiştir.

Seçim seçeneklerinin yanı sıra dilerseniz gelin luxury koltuk modelleri çeşitleri hakkında da bir alt başlıkta açıklama yapalım.

Luxury Koltuk Model Çeşitleri İle Evinizde Eşsiz Hava Yakalayın

Luxury oldukça sevilen ve farklı model çeşitleri bulunan mobilya çeşitlerinden bir tanesidir. Özellikle küçük olsa da dubleks gibi evlerde saray yaşamı hissiyatını vermek noktasında oldukça başarılıdırlar.

Üstelik gold, ayna, ayrılabilme gibi özellikleriye özellikle kadınların gözdesi haline gelmiş bulunmaktadır.

Luxury’de Gold Tasarımların Benzersizliği

Gold yüzyıllardır özellikle kadınların sevdiği ve hemen her yerde kullanmayı tercih ettiği bir türdür. Mobilya kategorisinde luxury modellerinin benzersizliği evin hiçbir yerde bulunmayacak türden diyebiliriz.

Avangart yerine lüks model tasarımlarını sevenlerdenseniz gold tasarımlarının benzersizliği dudak uçuklatacak.

Luxury’de Aynalı Tasarımların İhtişamı

Ayna günümüzde özellikle mobilya tasarımlarında hem kullanıcıyı hem üretiyi oldukça memnun eden bir ek parça bir dizayn bir tasarım harikasıdır. Ayna luxury koltuk modelleri ile birleştiğinde ortaya çıkan his tam anlamıyla benzersiz.

Luxury’nin katmış olduğu hava aynalar sayesinde iki üç belki de dört kat derinleştirilerek yaşanılan hissiyat artırılıyor ve tasarım showu başlamış oluyor.

Ayrılabilen Luxury Takım Tasarımları

Evlerimizde yıllarca yaşıyoruz. Tabii ki bir yenilik, bir farklılık istediğimiz zamanlar olmuyor değil. Bu ve bunun gibi nedenlerden dolayı özellikle luxury koltuk modellerinde ayrılabilme özelliği diğer modellerin önüne çıkmasına neden oluyor.

Evinizde istediğiniz an sizlerin tasarım zevklerine göre konumunu değiştirerek evinize yeni bir hava katmak isterseniz yapmanız gerekenler çok basit. Hemen bir ayrılabilen luxury modellerimize kolayca göz atabilirsiniz.

Luxury Koltuk Model Çeşitlerinin Seçimi ve Fiyatları

Tabii ki tasarım ve lüks oldukça farklı bir boyut. Yeni evleniyor ve bir grup mobilya arıyor olabilirsiniz. Ya da evinizde yıllardır kullandığınız takımları değiştirerek evinize yepyeni bir hava katmak isteyebilirsiniz.

Bu ve bunun gibi nedenlerden dolayı luxury koltuk modellerinin fiyat aralıklarından sizlere biraz bahsedeceğiz.

İşte kategori ve fiyatları ile luxury koltuk modelleri

  • Metal Ayaklı Modeller 15 bin ila 20 bin TL arası
  • Modern Luxury koltuk modelleri 19 bin ila 28 bin TL arası
  • Chester modelleri 16 bin ila 30 TL arası
  • Ayrılabilen modeller 14 bin ila 20 TL arası

Yukarıda bulunan model ve fiyat aralıkları tamamen ortalama fiyatlardır. İlginizi çeken modellerimize göz atarak fiyatlarını kolayca görebilirsiniz. Ayrıca luxury koltuk modelleri hakkında merak ettiğiniz her şeyi müşteri temsilcilerimize iletebilirsiniz.