Art Deco Yatak Odası Modelleri, Art Deco Mobilyalar Mobilyamevime'de.
Düğün Paketleri

Düğün Paketleri

Koltuk Takımı

Koltuk Takımı

Yatak Odası Modelleri

Yatak Odası Modelleri

Yemek Odası Modelleri

Yemek Odası Modelleri

Genç ve Bebek Odaları

Genç ve Bebek Odaları

Duvar Üniteleri

Duvar Üniteleri

Metal Ahşap Mobilya

Metal Ahşap Mobilya

Sehpa Modelleri

Sehpa Modelleri

Dekoratif Ürünler

Dekoratif Ürünler

Halı Kilim

Halı Kilim

Mağazamızdaki Ürünler

Mağazamızdaki Ürünler

Müşteri Evi Görselleri

Müşteri Evi Görselleri

Art Deco Yatak Odası Modelleri (5)

Art Deco Yatak Odası Takımı

Art Deco günümüze yakın zaman da gelmiş olan ve gelmesiyle mobilya dünyasına damga vuran modellerden olmuştur. İnce çizgiler ile beraber geometrik şekillerin de bir arada kullanıldığı ve aynı zamanda siyah, gri, beyaz renkler ile beraber metal ve altın renkli ince çizgilerin kullanıldığı yatak odası modelleridir.

Art deco yatak odası modellerinde çoğunlukla kadife kumaş kullanılmaktadır aynı zaman da vintage ve klasik tarzları da model üzerinde geometrik şekiller ve ince çizgiler ile gösterebilmektedir. Bu modeller de kadife tarz kumaş yanın da parlak saten kumaşlar da kullanılabilmektedir.

Aynı zaman da bahsetmek isteriz ki yatak odası evinizin en rahat alanıdır ve odanızın içerisinde ki konforu göz yormayan ve doğru yatak odası modeli ile tercih ettiğiniz zaman hem uyumaktan hem de uyanmaktan keyif alacak hatta odanızdan çıkmak bile istemeyecekseniz.

Sizler için üretmiş olduğumuz ürünlerimiz gerekli testlerden başarı ile geçmiş olması ile beraber sizlerin beğenisine sunulmuştur. Fiyatlarımızın uygunluğu ile beraber sizlere kaliteyi ulaştırmak bizler için ön plandadır.

Bununla beraber sizlere bazı imkanlar da sunabilmekteyiz. Bu imkanlara örnek olarak seçtiğiniz art deco yatak odası modelleri içerisinde bulunan dolap ve komodin kombinlerini beğenmemeniz halinde değişikliğe gidebilir ve tarzınıza uygun bir komodin ile kombini tarzınıza uygun olarak değiştirebilirsiniz. Düğün telaşı içerisinde olabilirsiniz, bizler Mobilyam Evime ailesi olarak bu telaşınızı azaltabilmeniz için kampanyalı ürünlerimizi sizlerin beğenisine sunmaktayız.

Art Deco Yatak Odası Modelinin İçeriği Nelerdir?

Öncelikle bir üst başlığımız da bahsettiğimiz gibi ürün kombinasyonunu beğenmemeniz durum da belli bir ürün dahilin de değişikliğe gidebilirsiniz. Sizlerin memnuniyeti bizler için çok büyük bir önem arz etmektedir.

Art deco yatak odası modelleri genel olarak 1 adet gardırop, 1 adet karyola ( bazalı veya bazasız) ve başlığı, 2 adet komodin ve şifonyerden oluşmaktadır.

Dolap kapakları modele göre 5 ya da 6 kapaklı olacak şekilde değişebilir sizlere ölçüleri küçük veya büyük gelmesi durumunda ise bizlere isteğinizden bahsederek ölçü değişimi de yapabilirsiniz.

Art deco yatak odası takımı içinde genellikle dolap kapakları sürgülü, klasik, aynalı kapaklı olmak üzere ayrılmaktadır. Dolap büyüklüğü seçimi yapılırken ya da kapak açılış şeklini tercih ederken odanızın büyüklüğünü düşünün sebebi ise dar odanız da normal kapaklı dolaplar yer açısından sizlere sıkıntı oluşturabilmektedir. Dar yatak odasında sürgü kapak dolap kullanımı yer konusunda sizlere avantaj sağlamaktadır.

Dolap iç hacminin büyüklüğü sizlere fayda sağlamaktadır, sağladığı fayda ise fazla eşyalarınızı saklamanız da ve kategoriler halinde ayırmanız da sizlere fayda sağlamaktadır. Dolap kapakları üzerinde bulunan aynalar sayesinde evden çıkmadan önce üzerinizde ki kıyafetlerin uyumuna vakit kaybetmeden bakabilirsiniz. Başka bir boy aynasına ihtiyaç duymadan ya da başka bir odaya gitmeden kendi kişisel alanınız da ayna karşısında ki işlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz.