Şık Tasarım Özel Tasarım Country Yatak Odaları Modelleri
Düğün Paketleri

Düğün Paketleri

Koltuk Takımı

Koltuk Takımı

Yatak Odası Modelleri

Yatak Odası Modelleri

Yemek Odası Modelleri

Yemek Odası Modelleri

Genç ve Bebek Odaları

Genç ve Bebek Odaları

Duvar Üniteleri

Duvar Üniteleri

Metal Ahşap Mobilya

Metal Ahşap Mobilya

Sehpa Modelleri

Sehpa Modelleri

Dekoratif Ürünler

Dekoratif Ürünler

Halı Kilim

Halı Kilim

Mağazamızdaki Ürünler

Mağazamızdaki Ürünler

Müşteri Evi Görselleri

Müşteri Evi Görselleri

Country Yatak Odası Modelleri (6)

Country Yatak Odası Modelleri

Country yatak odası modelleri nostaljiye ve kırsal tarza sahip, üzerinde geçmişin izlerini taşıyan tarzda yatak odası modelleridir. Country yatak odası modelleri dediğiniz anda aklınıza ilk gelen renk beyaz ve ahşap olmalıdır. Sahip olduğunuz country yatak odanız da kendi tarzınızı kolaylıkla yansıtabilir ve odanızı devamlı olarak görmeye alışık olduğunuz sıradanlıktan kurtarabilirsiniz.

Country yatak odası modelleri yatak başlıklarının deseni, rengi ve dolap modellerinin şekli ile odanıza farklı bir hava katacaktır. Doğru aksesuarlar ve doğru renkler ile kombinasyonunuzun sonucun da ise içerisinden hiç çıkmayı istemeyeceğiniz farklı bir alan oluşturmuş olacaksınız.

Neden Country Model Yatak Odası Tercih Etmeliyim?

Country yatak odası modeli, günümüzde çok fazla popüler olan ve sizler tarafından çok tercih edilen modeller arasındadır. Odanızın içerisinde nostaljik bir rüzgar estiren, sizleri nerede o eski günler! dediğiniz zamanlara götüren ve aynı zaman da dekorasyon açısından sizleri çok rahat ettirecek bir modeldir.

Odanızı bu country model yatak odası ile sıradanlıktan kurtaracaksınız ve sizlere sağladığı rahatlık ve ferahlıktan dolayı odanız da geçirdiğiniz zamandan keyif alacaksınız.

Country Model Yatak Odası Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

Country model yatak odası beyaz rengi çok sever ve beyaz renk ile bir bütündür. Seçeceğiniz bu country model yatak odanız da beyaz renginden çok fazla kendinize fayda sağlayabilirsiniz. Odanız dar ise beyaz renk geniş gösterecek aynı zaman da odanız da  yeteri kadar güneş ışıkları yok ise sizlere sıkıntı vermeyecektir.

Beyaz renk devamlı olarak odanın içerisini aydınlık ve ferah gösterecektir. Gelin sizlerle beraber country tarzı yatak odanızı nasıl dekore edebileceğiniz konusunda sizlere yardımcı olalım ve maddeler halinde inceleyelim.

  • Country modeli ile odanızı döşerken doğa da bulunan renklerden esinlenebilirsiniz. Bu renklere örnek beyaz, mavi ve yeşil renk tonlarının sakinliğinden faydalanabilirsiniz.
  • Kullandığınız diğer renklerin haricinde ise daha romantik bir atmosfer yaratmak isterseniz, eskitilmiş ahşap renkleri ve pembe tonlarını da tercih edebilirsiniz.
  • Aydınlatma için kullanacağınız ürünlerin odanıza klasik bir hava katmasını isterseniz eğer hasır desenlerin hakim olduğu sarkıt lambaları kullanabilirsiniz.
  • Odanız da romantik atmosferin devam etmesini istiyorsanız eğer çiçek desenli abajurlar, yatak örtüleri kullanabilirsiniz.
  • Yatak odası perdelerinizi seçerken ise country model olduğunu unutmamalı ve ona göre renk skalanıza uygun seçmelisiniz.
  • Duvar kağıtları ve duvar renkleri ile odanızı tamamlayabilirsiniz.

Country Model Yatak Odası Özellikleri

Country yatak odası modellerimiz de dolaplarımız genellikle 6 kapaklı, çekmeceli, ve yerden yüksektir. Genellikle yatak ve baza ölçüsü standart 160 x 200 cm ölçülerindedir. Takım içeriği ise 1 adet gardırop,1 adet karyola ve başlığı, 2 adet komodin ve 1 adet aynalı şifonyerden oluşmaktadır. Yatak ve baza ürünlerinin fiyatları ne yazık ki ürün grubunun içerisine dahil değildir.