Masa Ve Sandalyeler Her Bütçeye Uygun Konforlu ve Göz Alıcı
Düğün Paketleri

Düğün Paketleri

Koltuk Takımı

Koltuk Takımı

Yatak Odası Modelleri

Yatak Odası Modelleri

Yemek Odası Modelleri

Yemek Odası Modelleri

Genç ve Bebek Odaları

Genç ve Bebek Odaları

Duvar Üniteleri

Duvar Üniteleri

Metal Ahşap Mobilya

Metal Ahşap Mobilya

Sehpa Modelleri

Sehpa Modelleri

Dekoratif Ürünler

Dekoratif Ürünler

Halı Kilim

Halı Kilim

Mağazamızdaki Ürünler

Mağazamızdaki Ürünler

Müşteri Evi Görselleri

Müşteri Evi Görselleri

Masa ve Sandalyeler (93)

Sıralama Ölçütü :

Mutfak Masa  Ve Sandalyeleri

Evini dekore etmek ve evinin ihtiyaçlarını karşılamak isteyen bireylerin buluşma noktası haline gelen Mobilyamevime, Mutfak masa ve sandalye almak isteyenler için ideal bir mobilya firmasıdır. Her evin olmazsa olmaz mobilyaları arasında yer alan masa ve sandalyeler, Mobilyamevime firmasında geniş bir yelpazede sunulmaktadır. Herkesin kendi zevkine göre seçimler yapabileceği firmamızda spor, şık, avangart, vintage gibi ve aşağıdaki kategorilerde masa ve sandalye bulunmaktadır.

1- Mutfak için Masa ve Sandalye takımı

2 - Bahçe masa ve sandalyeleri

3 - Renkli Siyah ve beyaz desenli masa ve sandalye takımı

4 - Plastik balkon masa ve sandalyeleri

5 - Çalışma Masaları

6 - Oturma gruplarına özel sandalye çeşitleri

Mobilyamevime masa ve sandalyeler yemek odası, mutfak, salon, yatak odası gibi evin çeşitli yerlerine uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır. Evinizin salonunuzda keyifli zaman geçirebilmek için sallanan sandalye modellerine göz atabilir, misafirlerinizi rahatlıkla ağırlayabileceğiniz yemek masalarına göz gezdirebilirsiniz.

Masa Ve Sandalye Seçimi Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Evin en önemli ihtiyaçlarından biri olan masa ve sandalye seçimi yapılırken bazı hususlara dikkat edilmesi gerekmektedir. Masa ve sandalyenizi evin hangi bölümünde kullanacağınız, evde çocuk olup olmaması gibi faktörler göz önünde bulundurularak seçim yapmanız gerekmektedir. Doğru seçimler yapmanız durumunda, masa ve sandalyeleriniz daha uzun ömürlü olacaktır. Doğru seçim yapabilmek için dikkat edilmezi gereken hususlar, aşağıda maddeler halinde belirtilmektedir.

• Eğer uzun saatler boyunca masada oturulması gerekiyorsa, alınacak sandalyelerin minderli olmasına dikkat edilmelidir. Aksi takdirde, sandalyeleriniz rahatsız pozisyonlarda oturmanıza ve işinize odaklanamamanıza neden olur.

• Sandalye satın alırken, sırt desteğinin kaliteli olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Sırt desteği iyi olmayan sandalyeler, duruş bozukluklarının ortaya çıkmasına sebep olabilmektedir.

• Evinize alacağınız masa ve sandalyeler için yeterli alan yoksa katlanır mobilyaları tercih etmeniz önerilmektedir. Bu sayede mobilyalarınızı kullanmadığınız zamanlarda katlayarak yer tasarrufu sağlayabilirsiniz.

• Evde yaşayan çocuk varsa masa, sandalye ve minderlerin koyu renk olmasına ve leke tutmaz özelliğe sahip olmasına dikkat etmelisiniz.

• Çocuğu olan çiftler masa alırken, çok keskin kenarlı olmayan türleri tercih etmelidir.

• Masa ve sandalye almadan önce boyutları mutlaka kontrol edilmelidir. Eğer yanlış boyutlarda ürün alırsanız, duruş bozuklukları yaşayabilirsiniz.

• Alacağınız sandalye ve masanın ayak kısımlarının zemine zarar vermeyeceğinden emin olmanız gerekmektedir.

• Eğer metal ayaklı sandalye almak istiyorsanız, metalin paslanmaz olduğundan emin olmalısınız.

• Minderli olan sandalyelerin minderinin çıkartılabilir olması oldukça önemlidir. Eğer minder çıkartılmıyorsa, minderin kolay temizlenebilir olmasına emin olmalısınız.

Salon masa sandalye takımı, mutfak sandalye takımı, mutfak masası, sallanan sandalye gibi sayısız seçenek sunan Mobilyamevime web sitemizi ziyaret ederek zevkinize ve evinize en uygun masa ve sandalye takımlarına ulaşabilirsiniz.