Metal Ayaklı Yemek Odası Modelleri
Düğün Paketleri

Düğün Paketleri

Koltuk Takımı

Koltuk Takımı

Yatak Odası Modelleri

Yatak Odası Modelleri

Yemek Odası Modelleri

Yemek Odası Modelleri

Genç ve Bebek Odaları

Genç ve Bebek Odaları

Duvar Üniteleri

Duvar Üniteleri

Metal Ahşap Mobilya

Metal Ahşap Mobilya

Sehpa Modelleri

Sehpa Modelleri

Dekoratif Ürünler

Dekoratif Ürünler

Halı Kilim

Halı Kilim

Mağazamızdaki Ürünler

Mağazamızdaki Ürünler

Müşteri Evi Görselleri

Müşteri Evi Görselleri

(1)

Sıralama Ölçütü :

Metal Ayaklı Yemek Odası Takımları

Yemek odası günümüzde çok büyük önem arz eden bir gereksinimdir. Yemek odası, kalabalık bir aileye sahip iseniz ya da misafir ağırlamayı çok seviyor ve sıklıkla misafirleriniz geliyorsa kesinlikle geniş bir alan şarttır.

Aynı zaman da yemek yenilecek alanın temiz ve ferah olması herkes için önemlidir. Küçük detaylar bile yemek odanızı harika bir yer haline dönüştürür ve yediğiniz yemekten, yaptığınız temizlikten bile keyif alırsınız.

Küçük detaylara önem veriyorsanız eğer metal ayaklı yemek odası modelleri tam sizlere göre.

Dilediğiniz renk ve modellerde metal ayak detayını kolaylıkla bulabilir ve tarzınıza uygun olan bir modeli tercih edebilirsiniz.

Dilerseniz alt başlıklarda nasıl renkler ile kombin edebileceğinizi ve metal ayaklı yemek odası modelleri içeriği hakkında bilgilendirme yapalım.

Metal Ayaklı Yemek Odasını Hangi Renkler ile Kombin edebilirim?

 

Metal ayaklı yemek odası modelleri çok geniş bir alanı kapsamaktadır yani siyah renk bir yemek odasının da ayakları metal olabilir, gri renkli yemek odasının da.

İstediğiniz renge sahip metal ayaklı yemek odası bulabilirsiniz. Siyah, gri, ceviz, beyaz gibi birçok rengin hakim olduğu ve metal ayaklara sahip olan birden fazla model bulunmaktadır.

Sizlere bu sebepten dolayı verebileceğim en güzel renk örneği ise kesinlikle yemek odanızda yeşil renklerini tercih edebilirsiniz.

  • Yeşil renk, yemek yenilen ortama huzur verecek ve odanızın atmosferini değiştirecektir. Canlı ve cansız bitkilerde kullanabilirsiniz.
  • Turuncu renklere sahip olan küçük aksesuarlar tercih edebilirsiniz.
  • Zıt renkler ile aynı zamanda kendi tarzınızı da yaratabilirsiniz.

 

Metal Ayaklı Yemek Odası Modeli Nasıl Temizlenir?

Sahip olduğunuz metal ayaklı yemek odası modelleri için fazla bir temizlik ürününe gerek yoktur. Yapmanız gereken ve uygulamanız gereken bazı yöntemler vardır.

Ürününüzün zaman geçtikçe yüzeyinde çizikler oluşmaması ve deformasyonun önüne geçmeniz için gerekli olan yöntemleri sizlere maddeler halinde bahsetmek isteriz.

  • İlk olarak tozlanan yüzeyleri temizlerken sirkeli su ile bu yüzeyleri silebilirsiniz.
  • İçerisinde ağır kimyasallar bulunduran temizlik malzemeleri sahip olduğunuz yemek odası yüzeyine uygun ise içeriğine baktıktan sonra yüzeylerde kullanabilirsiniz.
  • Metal ayakları ve metal yüzeyleri temizlerken yüzeyin çizilmemesi için yumuşak bez ile silinmeli ve ardından kuru bir bez ile kurulanmalıdır.

 

Metal Ayaklı Yemek Odası İçeriği

Metal ayaklı yemek odası içeriği genel olarak aynı olmaktadır fakat seçtiğiniz modele göre tabii ki farklılık göstermektedir.

Masa ölçüleri, konsol aynası, sandalye sayısı gibi. Fakat seçtiğiniz modelin boyutunu ya da sandalye sayısını değiştirmek isterseniz bu mümkün olabilmektedir. Aynı zamanda aynalı konsol ve aynasız konsol modelleri de bulunmaktadır.

Detaylı bilgi için bizler ile iletişime geçebilir ve aklınızda ki sorulara cevap bulabilirsiniz.

Genel olarak 1 adet masa, 1 adet konsol, 6 adet sandalye mevcuttur.