Ahşap Ayaklı Yemek Odası Modelleri
Düğün Paketleri

Düğün Paketleri

Koltuk Takımı

Koltuk Takımı

Yatak Odası Modelleri

Yatak Odası Modelleri

Yemek Odası Modelleri

Yemek Odası Modelleri

Genç ve Bebek Odaları

Genç ve Bebek Odaları

Duvar Üniteleri

Duvar Üniteleri

Metal Ahşap Mobilya

Metal Ahşap Mobilya

Sehpa Modelleri

Sehpa Modelleri

Dekoratif Ürünler

Dekoratif Ürünler

Halı Kilim

Halı Kilim

Mağazamızdaki Ürünler

Mağazamızdaki Ürünler

Müşteri Evi Görselleri

Müşteri Evi Görselleri

(1)

Sıralama Ölçütü :

Ahşap Ayaklı Yemek Odası Takımları

Ahşap ayaklı yemek odası takımı derken aslında anlatmak istediğimiz yemek takımı istediğiniz renk ve modelde fakat ayak kısımları ahşaptan oluşmaktadır.

Yemek odanızın içerisinde otantik bir ortam yaratmak istiyorsanız kesinlikle içerisinde ahşap detaylar bulunduran yemek odasını tercih etmelisiniz.

Yemek odası doğru renkler ile tercih edildiği zaman odanızın havasını değiştirecek ve sizlere farklı bir ortam yaratmanız da yardım edecektir.

Ahşap ayaklı yemek odası modelleri her tarzı yansıtabilmektedir. Sebebi ise tek model ve tek renk ile sınırlı değildir. Örneğin, siyah bir yemek odası olsun ama ayakları ahşap olsun istiyorsanız fazla düşünmenize gerek yok birçok renk seçenekleri ile ahşap ayaklı bir yemek odasına sahip olabilirsiniz.

Ahşap ayaklı yemek odası ile tarzınıza en uygun olan renkleri seçebilir ve kolaylıkla dekore edebilirsiniz. Ahşap görünüm odanızda çok farklı bir atmosfer yaratacaktır.

İsterseniz klasik bir model gibi dekore edebilir dilerseniz daha otantik ve daha şaşalı bir görüntü elde edebilirsiniz.

Tarzınızı yansıtmanız için sizlere kolaylık sağlayan ahşap ayaklı yemek odası modeli eminiz ki sizleri hem rahat ettirecek hem de mutlu olmanızda fayda sağlayacaktır.

Dilerseniz ahşap ayaklı yemek odası avantajları nelerdir? Sorusunu bir alt başlıkta inceleyelim.

Ahşap Ayaklı Yemek Odası Modelleri Avantajları Nelerdir?

Ahşap ayaklı yemek odası modelleri  diğer yemek odaları gibi aynı özelliklere ve aynı avantajlara sahip olmasının yanı sıra tabii ki renk ve görüntü bakımından farklıdır.

Seçeceğiniz modelin içerisine dahil olan konsol içerisi geniş ve büyüktür. Yani misafirleriniz için ayırdığınız tabakları, örtüleri, masa aksesuarlarını, kaşık ve çatal takımlarınızı rahatlıkla yerleştirebilirsiniz.

Sofranızı hazırlarken yemek odası sizlere kolaylık sağlar ve zamandan tasarruf sağlar. Zamandan tasarrufunu sizlere çok büyük avantaj sağlar.

Aynı zamanda mutfak dolaplarınızın içerisinde ki malzemeler azalacak ve sizlere mutfakta da yer tasarrufu sağlayacaktır.

Başka bir başlık olan ahşap ayaklı yemek odasına nasıl renkler ile kombin yapabilirim diye düşünüyorsanız eğer gelin sizlere bir alt başlıkta nasıl renklerde aksesuarlar tercih edebileceğinizden bahsedelim.

Ahşap Ayaklı Yemek Odası İle Hangi Renkleri Tercih Edebilirim?

Sahip olduğunuz ahşap ayaklı yemek odanız ile dilediğiniz renkleri kolaylıkla kombin edebilirsiniz. Yemek odası dekorasyonu ve renk tercihleri aslında çok önemlidir. Seçeceğiniz renklerin yemek odasını ferah ve temiz göstermesi çok önemlidir.

Yemek odanızda yemek yerken rahat hissetmeli ve bunaltıcı bir alan oluşumunu engellemelisiniz. Bu nedenden dolayı odanızda kullanacağınız renkler kesinlikle önemlidir.

Maddeler halinde hangi renkleri kullanabileceğinizi listeleyelim.

  • İlk olarak yeşil renk aksesuarlar ya da canlı veya cansız bitkiler yemek odanızda bulunan ahşap detaylara uyum sağlayacak ve odanızın ferah gözükmesine yardımcı olacaktır.
  • Turuncu ve turuncu tonları ise mutluluk, cesaret, canlılık ve güveni simgelemesinden dolayı odanızda kullanacağınız aksesuarların ya da örtülerin turuncu tercih edilmesi odanızda ahşap detaylar ile uyum sağladığında kesinlikle farklı bir ambiyans oluşturacaktır.

Yemek odanızı istediğiniz renkler ile kombin edebilirsiniz ve kendi tarzınızı kolaylıkla yansıtabilirsiniz.

Esen kalın.