Tv Koltuğu
Düğün Paketleri

Düğün Paketleri

Koltuk Takımı

Koltuk Takımı

Yatak Odası Modelleri

Yatak Odası Modelleri

Yemek Odası Modelleri

Yemek Odası Modelleri

Genç ve Bebek Odaları

Genç ve Bebek Odaları

Duvar Üniteleri

Duvar Üniteleri

Metal Ahşap Mobilya

Metal Ahşap Mobilya

Sehpa Modelleri

Sehpa Modelleri

Dekoratif Ürünler

Dekoratif Ürünler

Halı Kilim

Halı Kilim

Mağazamızdaki Ürünler

Mağazamızdaki Ürünler

Müşteri Evi Görselleri

Müşteri Evi Görselleri

Tv Koltuğu (2)

İnsanlar gün içerisinde çeşitli iş hayatlarına sahiptir. Bütün günün stresini akşam eve geldiklerinde atmak, günün yorgunluğunu gidermek isterler. Genellikle tek başına veya ailece izleyecekleri güzel bir film rahatlamalarını sağlayacaktır. Günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte büyük ekranlar evimizin içerisine girmiştir. Film izlemenin tadını çıkartmak için mutlaka sinemaya gitmeye gerek duyulmaz. Yüksek teknolojili televizyonlar, güçlü ses sistemleri ve keyfinize keyif katacak tv koltukları sinema konforunu aratmayacaktır. Film keyfinizi tv koltuğu ile taçlandırmaya ne dersiniz. Hayalinizdeki tv koltuğuna mobilyamevime.com sitesinden kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Mobilyamevime.com müşterilerine tüm şehir merkezlerine verecekleri siparişlerde ücretsiz kurulum hizmeti sunmaktadır.

Tv Koltuğu Özellikleri

Tv koltuklarının en önemli özelliği, televizyon izlediğiniz süre boyunca sizlere konforlu bir oturuş pozisyonunu sunmaktır. Aynı zamanda koltuğunuz üzerinde bulunan hoparlör sistemleri daha kaliteli film izlemenize olanak sağlar. Tv koltuğu üzerinde bulunan usb girişleri sayesinde, telefonunuzu şarj edebilirsiniz. Tv koltuklarının açılabilir mekanizmalı ayakları oturuşunuzu yarı yatar pozisyona getirerek daha rahat televizyon izleyebilirsiniz. Mobilyamevime.com sitesinde bulunan, Mozart ses sistemli tv koltuğu tam olarak bu özellikleri taşımaktadır. Tarzınıza uygun renk ve kumaş alternatifi ile hem şık hem de konforlu televizyon koltuklarına ulaşmak mobilyamevime.com ile artık hayal değil.

Tv Koltuğu Fiyatları

Piyasa üzerinde tv koltuğu fiyatları çeşitlilik göstermektedir. Bir ürünün fiyatının uygun olması, her zaman için iyi değildir. Uygun fiyatın yanında ürün kalitesi çok önemlidir. Bir ürünü alıp yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanmak hepinizin hakkı. Mobilyamevime.com sizlere fiyat performans olarak en kaliteli ürünleri sunmaktadır. Sizlerde hem kaliteli hemde bütçenize uygun bir tv koltuğu arayışındaysanız, modellerimize bir göz atmanızı önermekteyiz.

Tv Koltuğu Tasarımı

Tv koltukları tasarımı gereği klasik koltuk takımlarından daha farklıdır. Daha çok spor tarzda üretilen bu koltuklarda rahatlık ön plandadır. Mobilyamevime.com internet sitesinde bulunan tv koltuklarını, kendi evinizin tarzına göre rengini ve kumaş tipini seçebilirsiniz. Bu şekilde evinizin tarzında ve aynı zamanda televizyon izleme konforunu sizlere yaşatacak bir koltuğa sahip olacaksınız.