Ahşap Ayak Koltuk Takımı Modelleri Mobilyamevime'de
Düğün Paketleri

Düğün Paketleri

Koltuk Takımı

Koltuk Takımı

Yatak Odası Modelleri

Yatak Odası Modelleri

Yemek Odası Modelleri

Yemek Odası Modelleri

Genç ve Bebek Odaları

Genç ve Bebek Odaları

Duvar Üniteleri

Duvar Üniteleri

Metal Ahşap Mobilya

Metal Ahşap Mobilya

Sehpa Modelleri

Sehpa Modelleri

Dekoratif Ürünler

Dekoratif Ürünler

Halı Kilim

Halı Kilim

Mağazamızdaki Ürünler

Mağazamızdaki Ürünler

Müşteri Evi Görselleri

Müşteri Evi Görselleri

Ahşap Ayaklı Koltuk Takımları (139)

Ahşap Ayaklı Koltuk Takımları

Ahşap ayaklı koltuk takımları kendilerini ayak tarzı ve türüyle ön plana çıkartan mobilya kategorisine verilen isimdir. Tasarımlar her ne kadar farklı güzel ve özel olsa da ahşap ayaklı koltuk takımları evinize oldukça farklı bir tarz katar.

Ahşap Ayaklı Koltuk Takımları İle Evine Retro Havası Kat

Bildiğiniz gibi retro yakın geçmiş tarihi bilinçli bir şekil de tekrar canlandırma sanki o dönemdeymişcesine kullanım ve yaşamaya devam etmeye verilen bir isim. Ahşap ayaklı koltuk takımları ise tam olarak retro türünü yaşatan mobilya kategorisidir.

Eski yıllarda çoğu mobilya tamamen el işçiliğiyle üretildiği için ustalar özellikle ayaklara oldukça önem verir ve özel işçilikler yapardı. Bu tür günümüzde de tamamen yoğun bir ilgi görmektedir. Hal böyle olunca bilinçli bir şekil de geçmişi canlandırmayı isteyen bireylerin sıkça tercih ettiği ahşap ayaklı koltuk takımları evinize unutulmaz bir retro hava katmaktadır.

Ahşap Ayaklı Koltuk Takımı Çeşitleri İle Tarzını Göster

Çağın ilerlemesiyle teknoloji teknolojinin ilerlemesiyle yaşantılarımız tarza yönelmeye başladı. İnsanoğlunun hayal ettiği ne varsa hemen ortaya çıkarılabilir bir hale geldi. Bu nedenle ahşap ayaklı koltuk takımları ile evlerinizde tarzınızı gösterebilirsiniz.

Hemen her renk ve tasarıma uyum sağlayan ahşap ayaklı koltuk takımı seçmeniz için bazı nedenler:

  1. Görüntü itibariyle takımlarınıza bir ağırlık katar.
  2. Tarz itibariyle hayalinizde ki hemen her koltuk türüne adapte olur.
  3. Temizlik açısında kolay temizlenebilir ve sık kirlenmeyen bir yapıya sahiptir.
  4. Gerçek ağaç ve özel işçiliklerle tasarım, tarz bilginizin olduğunu görenlere hissettirir.

Gördüğünüz gibi oldukça farklı nedenler ile seçilmeyi hak eden ahşap ayaklı koltuk takımları fiyatları hakkında aklınızda bazı soruların olduğunu duyar gibiyiz. Dilerseniz gelin lafı daha fazla uzatmadan bir alt başlığımızda ahşap ayaklı koltuk takımlarının genel fiyat ortalamalarına göz atalım.

Ahşap Ayaklı Koltuk Takımı Çeşitlerinin Seçimi ve Fiyatları

Günümüzde mobilya yüzbinlerce farklı tarz ve binlerce farklı fiyat sklasında siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Fakat mobilyamevime.com olarak bizlerin fiyat sklası genel anlamda şu şekildedir:

  • Modern yataklı ahşap ayaklı koltuk takımları 10 bin ila 25 bin TL arasında
  • Köşe koltuklu ahşap ayaklı koltuk takımları 15 bin ila 27 bin TL arasında
  • Chester yataklı ahşap ayaklı koltuk takımları 14 bin ila 24 bin TL arasında
  • Sandıklı ahşap ayaklı koltuk takımları 15 bin ila 22 bin TL arasında

Görmüş olduğunuz gibi fiyat bantları genel olarak yukarıda bulunan fiyat ortalamalarında satışa sunulmaktadır. Fakat yukarıda bulunan fiyat ortalamaları tam bir sonuç vermeyebilir. Yukarıda bulunan liste sadece aklınızda bir fiyat aralığı oluşması adına yapılmıştır.

Fiyatlar tüm model, marka, tür ve tasarım olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Ayrıca fiyat aralıklarının çok aşağısında ya da çok yukarısında kalabileceğini de unutmamanızı rica ederiz.

Ahşap Ayaklı Koltuk Kullanıcı Yorumları

Ahşap ayaklı koltuk kullanıcılarından aldığımız geri bildirimlerde yani yorumlarda neredeyse hiçbir problem görmemekteyiz. Sadece temizlik esnasında ya da taşınma sırasında tamamen ayaklarını yerden kesmeden sürüme nedeniye yeri ya da kendini çizme sorunu bulunmaktadır.

 

Fakat taşıma sorunu ortadan kalktığında ahşap ayaklı koltuk takımları mobilya modellerimiz arasında neredeyse hiçbirinde bir olumsuz yorum almamış bulunmaktayız. Sizlerde mobilya da ahşap ayak seven bireylerden iseniz hemen kategorimizde bulunan tüm mobilyalara hızlıca göz atabilirsiniz.