Berjer Modelleri & Tekli Koltuk Modelleri | İnegöl Mobilyası | Mobilyamevime
Düğün Paketleri

Düğün Paketleri

Koltuk Takımı

Koltuk Takımı

Yatak Odası Modelleri

Yatak Odası Modelleri

Yemek Odası Modelleri

Yemek Odası Modelleri

Genç ve Bebek Odaları

Genç ve Bebek Odaları

Duvar Üniteleri

Duvar Üniteleri

Metal Ahşap Mobilya

Metal Ahşap Mobilya

Sehpa Modelleri

Sehpa Modelleri

Dekoratif Ürünler

Dekoratif Ürünler

Halı Kilim

Halı Kilim

Mağazamızdaki Ürünler

Mağazamızdaki Ürünler

Müşteri Evi Görselleri

Müşteri Evi Görselleri

Berjer Modelleri & Tekli Koltuk Modelleri (30)

Berjer Modelleri Tekli Koltuk Modelleri

Her geçen gün mobilya tasarımlarında değişim görülmektedir. İnsan doğası gereği her zaman beğenmek ve beğenilmek ister. Evlerimizde ağırladığımız misafirlerimizin, evimizin tasarımı hakkında yapmış olduğu ufacık bir güzel yorum bizleri mutlu etmektedir. Artık daha cesur tasarlanmış salon oturma gruplarını görmekteyiz. Klasik koltuk takımları yerine, farklı parçaları kendi zevkinize göre cesurca dizayn etmeye ne dersiniz. Kendi oluşturacağınız koltuk takımlarınıza berjer ve tekli koltuklarınızla fark oluşturabilirsiniz. Mobilyamevime ailesi olarak sizlere birbirinden özgün berjer ve tekli koltuk modelleri sunmaktayız. İnternet sitesi üzerinden sipariş verebileceğiniz berjer ve tekli koltuk modellerine sorunsuz teslimat süreciyle ulaşacaksınız.

Renkli Berjer Modelleri

Koltuk takımlarında renk kullanımı 2021 yılında trend tasarımlar arasında yerini aldığını görmekteyiz. Sizlerde bu cesur renk seçimini berjerinizde kullanabilirsiniz. Berjerde seçmiş olduğunuz renk ile uyumlu kırlentleri diğer koltuk takımlarınızın üzerine koyarak bir bütün oluşturabilirsiniz. Son zamanların gözdesi L koltuk takımlarının yanına mutlaka farklı renkli bir berjer önermekteyiz. Kullandığınız renk ile uyumlu tablolar, dekoratif objeler daha sıcak bir ortam elde etmenize olanak sağlayacaktır. Saymış olduğumuz tüm bu ürünlere mobilyamevime.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Berjer Modelleri Kullanım Alanları

Berjer modelleri ve tekli koltuk modelleri genellikle evlerimizin salonlarında kullanılmaktadır. Salonda kullanılan berjer modelleri, salon mobilyanıza ek olarak tamamlayıcı görevdedir. Bunun haricinde evlerinizde okuma köşelerinizde tekli koltuk kullanımı gerçekleştirebilirsiniz. Bebekli annelerin, çocuk odalarında da berjer tercih ettiğini söyleyebiliriz. İş yerlerinde ofis ortamlarında daha rahat bir ortam istenmişse, cesur renklerle tasarlanmış tekli berjer tercih edilebilmektedir. Kendi zevkinize ve kullanacağınız mekânın özelliklerine göre, mobilyamevime.com adresinden ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. 

Berjer ve Tekli Koltuk Tasarımları

Berjer ve tekli koltuk tasarım anlayışı, minimalist tasarım doğrultusunda gelişmektedir. Günümüz mimarisinde küçülen evlere çok yer kaplayan berjer modelleri tercih edilmemektedir. Rahatlık ön planda tutularak tasarlanan berjerlerimiz, boyut olarak daha küçük tasarlanmaya başlanmıştır. Yaşam alanlarında yeterli yere sahip olan bireyler için boyutu büyük berjer modellerimizde bulunmaktadır. Sizler kullanacağınız alanı ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak mobilya seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Mobilyamevime.com adresinizde her zevke uygun olarak tasarlanmış birbirinden güzel ürünlerimiz bulunmaktadır.