Ahşabın Metalle Bütünleşmiş Hali Metal Ahşap Mobilya Çeşitleri
Düğün Paketleri

Düğün Paketleri

Koltuk Takımı

Koltuk Takımı

Yatak Odası Modelleri

Yatak Odası Modelleri

Yemek Odası Modelleri

Yemek Odası Modelleri

Genç ve Bebek Odaları

Genç ve Bebek Odaları

Duvar Üniteleri

Duvar Üniteleri

Metal Ahşap Mobilya

Metal Ahşap Mobilya

Sehpa Modelleri

Sehpa Modelleri

Dekoratif Ürünler

Dekoratif Ürünler

Halı Kilim

Halı Kilim

Mağazamızdaki Ürünler

Mağazamızdaki Ürünler

Müşteri Evi Görselleri

Müşteri Evi Görselleri

Metal Ahşap Mobilya (55)

Sıralama Ölçütü :

Metal Ahşap Mobilya

Metal ile ahşap, eşsiz bir uyum sağlamaktadır. Mobilyamevime firmamız, son trendleri takip ederek metal ve ahşabın daha sık görüldüğü mobilyaları üretmektedir. Evinde modern bir hava yakalamak isteyenlerin tercihi haline gelen metal ve ahşap birleşimi mobilyalar, son döneme damga vurmuştur.

Mobilyamevime tarafından tasarlanan metal ahşap mobilyalar, evinde sadeliğin hakim olmasını isteyen bireyler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Zira ahşap mobilyalar, sade ve doğallığı temsil ederken metal mobilyalar, modern bir görünüm sağlamaktadır. Bu iki materyalin birleşmesi, evlerin hem sade hem de modern gözükmesine yardımcı olmaktadır.

Metal Ahşap Mobilya Modelleri

Mobilyamevime tarafından üretilen metal ahşap mobilyalar, siyah metal ve doğal ahşap kullanılarak üretilmektedir. Kitaplık, benç, TV ünitesi, şaraplık, sehpa, çalışma masası, yemek masası, sandalye, dekoratif raf, yemek odası takımı gibi çeşitli mobilyaların üretiminde bu tarz kullanılmaktadır.

Mobilyamevime firmamızda var olan metal ahşap mobilya modellerine göz atmak için web sitemizi ziyaret edebilir ya da şubemize gelebilirsiniz. İlgili satış elemanlarımız, talep ettiğiniz ürünlere kolayca ulaşabilmenizi sağlayacaktır. Web sitemizden yapacağınız alışverişlerde ise, müşteri hizmetleri numaralarımızı kullanabilir ya da ana sayfada çıkan canlı destek seçeneğine tıklayarak eş zamanlı yazışmalar gerçekleştirebilirsiniz.

Mobilya Seçimi Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Ev dekorasyonunun en önemli parçaları mobilyalardır. Mobilya satın alacak ya da mobilyalarını değiştirecek bireylerin dikkat etmesi gereken bazı hususlar mevcuttur. Evlerde kullanılacak ürünler, sadece şık olmamalıdır. Görünüşün yanı sıra kullanışlı ve işlevsel mobilyalar tercih edilmelidir. Aşağıda oluşturulan listeye göz atarak mobilya seçimi yaparken dikkat etmeniz gerekenleri öğrenebilirsiniz.

• Mobilyalar ne çok büyük ne de çok küçük olmalıdır. Evinizin boyutuna göre seçim yapmalısınız. Aksi takdirde eviniz olduğundan çok daha küçük gözükecektir.

• Mobilyalarınızın işlevsel olmasına önem vermelisiniz. Örneğin orta sehpanızı çekmeceli seçerek depolama alanını arttırabilir ve yerden tasarruf sağlayabilirsiniz.

• Eğer mobilyalarınızı ahşap seçecekseniz, direkt olarak güneş ışığına maruz kalmayan bir yere mobilyalarınızı koymalısınız. Aksi halde, mobilyalarınızın kullanım ömrü azalacaktır.

• Mobilyalarınızın renkleri, duvar rengi, perde ve halılar ile uyumlu olmalıdır. Eğer renkler birbiri ile uyumlu olmazsa, eviniz boğuk bir havaya bürünecektir.

• Mobilya seçiminizi modern tarzdan yana yapmak istiyorsanız, ahşap ve metal detaylı mobilyaları tercih edebilirsiniz.

Mobilyamevime firmamız üzerinden her zevke uygun mobilya bulabilmeniz mümkündür. Seçtiğiniz mobilyaların tamamı, özenle hazırlanmaktadır. Detaylı bilgi alabilmek için web adresimizde yer alan numaraları kullanarak yetkili ekibimize ulaşabilirsiniz.