Bazalar - Mobilyam Evime | İnegöl Mobilya Modelleri
Düğün Paketleri

Düğün Paketleri

Koltuk Takımı

Koltuk Takımı

Yatak Odası Modelleri

Yatak Odası Modelleri

Yemek Odası Modelleri

Yemek Odası Modelleri

Genç ve Bebek Odaları

Genç ve Bebek Odaları

Duvar Üniteleri

Duvar Üniteleri

Metal Ahşap Mobilya

Metal Ahşap Mobilya

Sehpa Modelleri

Sehpa Modelleri

Dekoratif Ürünler

Dekoratif Ürünler

Halı Kilim

Halı Kilim

Mağazamızdaki Ürünler

Mağazamızdaki Ürünler

Müşteri Evi Görselleri

Müşteri Evi Görselleri

Bazalar (6)

Sıralama Ölçütü :

Baza Modelleri

Bazalar, her ev için en kurtarıcı ürünler arasındadır. Eski zamanların yüklük mantığı, modern evlerde yerini bazalara bırakmıştır. Evlerinizde bulunan kullanmadığınız eşyalarınızın tümünü baza altlarında saklayabilirsiniz. Bazalar artık çok daha şık tasarlanmaktadır. Bazı yatak odası modellerimizde kullanılan bazalar, görünüm olarak normal yataktan hiçbir farkı bulunmamaktadır. Yere sıfır olarak tasarlanmış olan baza modellerimizde, yatak altına toz kir birikme sorunu söz konusu olmayacaktır. Hem kullanışlı hem şık tasarımlı baza ve yatak başlıklarımıza mobilyamevime.com adresinden ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin tüm şehir merkezlerine ücretsiz teslimat ve kurulum hizmeti sunmaktayız. Teslimat esnasında ürünleriniz gerekli koruyucu paketlemeye sahip olup hiçbir şekilde zarar görmemektedir. Mobilyamevime ile güvenli alışverişin keyfini çıkartın.

Baza içi Düzeni

Düzenli bir yaşam alanı, sizlerin daha huzurlu ve dingin olmanıza olanak sağlamaktadır. Evlerinizde sağlamış olduğunuz düzen sayesinde, aradığınız tüm eşyalara kolayca ulaşabilirsiniz. Baza altına eşyalarınızı her ne kadar düzenli yerleştirseniz bile zaman içerisinde dağıldığını gözlemlemekteyiz. Eğer üzerinden zaman geçse bile bozulmamış bir ev düzeni istiyorsanız, mümkün olduğunca eşyalarınızı kategori etmelisiniz. Baza altları için özel olarak üretilmiş düzenleyici ev eşyalarından destek almanızı önermekteyiz. Mobilyamevime.com ailesi olarak üretmiş olduğumuz tüm baza tiplerimiz düzenleyici ürünlere uygun olarak tasarlanmıştır.

Baza Fiyatları

Kaliteli bir baza arayışındaysanız, uzun bir internet araştırması yapmalısınız. Eski dönemlere yaya olarak gezilerek yapılan mobilya alışverişleri, günümüzde internet aracılığıyla çok daha pratiktir. Baza fiyatları tercih ettiğiniz kriterlere göre değişkenlik göstermektedir. Baza üzerinde kullanılan kumaş tipi, iskelet malzemeleri, ürünün markası gibi etmenler bazanızın piyasa fiyatını belirlemektedir. Mobilyamevime.com adresinden kaliteli baza ve yatak başlığı modellerimize ulaşabilirsiniz. Tüm ürünlerimiz kalitesi doğrultusunda erişilebilir fiyatlarda satışa sunulmaktadır. Fiyat performans olarak müşterilerimizi memnun etmek en temel hedefimizdir.

Baza ve Yatak Başlık Uyumu

Baza ve yatak başlıkları genellikle bir arada satılmaktadır. Takım halinde satın alacağınız gibi ayrı ayrı satın alıp kombin oluşturabilirsiniz. Baza ve yatak başlıklarda kullanılan malzeme aynı olup, daha bütün bir görüntü oluşturulmaktadır. Bu görüntüden hoşlanmayanlar için farklı renk seçeneklerimiz mevcuttur. Sizlerde kendi zevkinize uygun olarak tercih edebilirsiniz.