• Düğün Paketleri

  Düğün Paketleri

 • Avrupaya Her Şey Dahil Mobilyalar

  Avrupaya Her Şey Dahil

 • İndirimli Mobilyalar

  İndirimli Mobilyalar

 • Koltuk Takımı

  Koltuk Takımı

 • Yatak Odası Modelleri

  Yatak Odası Modelleri

 • Yemek Odası Modelleri

  Yemek Odası Modelleri

 • Genç ve Bebek Odaları

  Genç ve Bebek Odaları

 • Duvar Üniteleri

  Duvar Üniteleri

 • Metal Ahşap Mobilya

  Metal Ahşap Mobilya

 • Sehpa Modellerimiz

  Sehpa Modellerimiz

 • Dekoratif Ürünler

  Dekoratif Ürünler

 • Halı-Kilim

  Halı-Kilim

 • Mağazamızdaki Ürünler

  Mağazamızdaki Ürünler

 • Müşteri Evi Görselleri

  Müşteri Evi Görselleri

Hızlı Menü
avrupa mobilya hızlı teslimat

Türkiye’den Almanya’ya Mobilya Gönderimi

Sınırların kalktığı global dünya düzeninin en kaliteli ve şık mobilyalara sahip olabilmek adına Türkiye’de üretilen mobilyaları Avrupa’da da kullanabilmek adına bütün engeller ortadan kalkmıştır. Türkiye’den Almanya’ya mobilya gönderimi ile Türkiye’de üretilen mobilyaların hiçbir sorun yaşanmadan Almanya’da kullanılabilmesi mümkün olmaktadır.

Yurtdışına Mobilya Gönderme Fiyatları

Yurtdışına mobilya gönderimi fiyatları konusunda temel belirleyiciler bulunmaktadır ve bu belirleyicilerin gönderimi yapılacak mobilyaların m3 cinsinden hacminden gönderim yapılacak adrese kadar farklılıklar içermektedir.

Almanya’ya Mobilya Göndermek

Almanya’ya mobilya göndermek için profesyonel destek alınarak taşımacılık sürecinin tamamlanması pek çok farklı konuda avantaj elde edilmesini sağlar. Bilineceği üzere bu tarz işlemlerde ülkelerin yasal protokolleri farklılıklar içerebildiği gibi aynı zamanda teknik detaylar da profesyonellik gerektirmektedir.

Türkiye’den Almanya’ya Mobilya Getirmek

Türkiye’den Almanya’ya mobilya getirmek isteyenlerin belirtilmiş olduğu gibi profesyonel destek alması kesinlikle gerekmektedir. Profesyonel destek alınması gümrük işlemleri dahil olmak üzere ülkelerin belirlediği yasal zorunlulukların ve şartların belirlenebilmesi adına da kritik bir öneme sahiptir. Dolayısıyla herhangi bir aksaklık yaşanmadan mobilya gönderimi yapılması arzı ediliyorsa alanında uzman firmalara başvurulmalıdır.

Türkiye’den Almanya’ya Mobilya Göndermek

Özellikle Türkiye’de üretilen mobilyaların kalitesi ve tasarım bakımından son derece hoş ve naif bir yapıya sahip olmasından etkilenenler ve mobilya konusunda tüm dünyada öncü olan Türk mobilyalarına sahip olmak isteyenler için Türkiye’den Almanya’ya mobilya göndermek mümkündür. Gerekli olan yasal prosedürlerin tamamlanması ile birlikte arzu edildiği ölçüde ve boyutta mobilyanın Avrupa’nın her şehrine olduğu gibi Almanya’nın Stutgart, Köln, Frankfurt ve Dortmund şehirlerine de gönderim yapılabilmektedir.

Türkiye’den Almanya’ya Mobilya Nasıl Gönderilir?

Gönderimi yapılacak olan mobilyalar demonte hale getirilir ve en etkili şekilde muhafaza edilebilmesi adına taşımacılık yasalarına özel şekilde korunur. Sürecin geri kalanında arzu edilen bölgelere gönderimin yapılabilmesi adına taşımacılık başlatılır. Gerekli olan gümrük işlemleri tamamlanır ve adreslere mobilyalar teslim edilir.

Türkiye’den Almanya’ya Mobilya Nasıl Gönderilir?

Köln, Frankfurt, Stutgart ve Dortmund gibi şehirlere gönderim yapılabilmektedir.

Almanya’ya Mobilya Gönderirken Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Almanya’ya mobilya gönderirken EFT, banka havalesi ya da kredi kartı gibi ödeme seçeneklerin kullanılabilmesi mümkündür.

Türkiye’den Almanya’ya Mobilya Gönderimi İşlemleri Sırasında Mobilyalar Hasar Alır mı?

Profesyonellikle sağlanan hizmetler kapsamında mobilyaların hiçbir şekilde zarar almaması adına gerekli olan tüm özen ve hassasiyet en yüksek düzeyde gösterilmektedir. Dolayısıyla ilk üretildikleri anda olduğu gibi mobilyalar muhafaza edilmektedir.

Türkiye’den Almanya’ya Mobilya Gönderimi Ne Kadar Sürer?

Gönderimi yapılacak olan şehre göre farklılık gösteriyor olmakla birlikte Türkiye’den Avrupa’ya yapılan mobilya gönderimleri çoğunlukla 10 ile 30 gün arasında tamamlanabilmektedir. Bu noktada yaşanabilecek olumsuzluklar çoğunlukla gümrük işlemleri ve benzeri yasal düzenlemelerden kaynaklanır.

Türkiye’den Almanya’ya Mobilya Gönderim Fiyatları Ne Kadardır?

Türkiye’den Almanya’ya mobilya gönderimi fiyat tarifeleri standardize edilmiştir fakat buna karşın fiyatlandırmayı belirleyen birden fazla belirleyici bulunmaktadır. Bu sebepten dolayı gönderim bölgesine ve gönderilen mobilyalara göre fiyatlar değişiklik gösterir.

Share