3 Adımda Baza Başlık Nasıl Takılır ?
Düğün Paketleri

Düğün Paketleri

Koltuk Takımı

Koltuk Takımı

Yatak Odası Modelleri

Yatak Odası Modelleri

Yemek Odası Modelleri

Yemek Odası Modelleri

Genç ve Bebek Odaları

Genç ve Bebek Odaları

Duvar Üniteleri

Duvar Üniteleri

Metal Ahşap Mobilya

Metal Ahşap Mobilya

Sehpa Modelleri

Sehpa Modelleri

Dekoratif Ürünler

Dekoratif Ürünler

Halı Kilim

Halı Kilim

Mağazamızdaki Ürünler

Mağazamızdaki Ürünler

Müşteri Evi Görselleri

Müşteri Evi Görselleri

3 Adımda Baza Başlık Nasıl Takılır ?

3 Adımda Baza Başlık Nasıl Takılır ?

Yeni bir baza satın alınarak deliksiz ve kesintisiz bir uyku deneyimi hemen herkes için oldukça önemlidir. Bu kapsamda yeni satın alınan bazalar bazı durumlarda demonte şekilde gelmektedir ve kurulum işleminin kullanıcı tarafından yapılması beklenir. Baza başlığı takma konusunda usta olunmasına ya da konuya yüksek düzeyde hakimiyet gerekmez ve dolayısıyla basit birkaç işlem ile sürecin tamamlanması mümkündür.

Yeni satın alınan bazalar için sorulan en temel sorular arasında baza başlık nasıl takılır? Gelmektedir ve belirtilmiş olduğu gibi baza başlığı takılma işleminin gerçekleştirilebilmesi için herhangi bir ustalık gerekmez. Basit aparatlar ve vida yardımıyla baza başlığı kolaylıkla takılabilir ve kısa süre içerisinde hep hayali kurulan deliksiz ve kesintisiz uyku için en uygun zemin hazırlanabilmiş olur.

Baza Başlığı Kurulumu   

Baza başlığı nasıl monte edilir? Sorusuna cevap aramaya geçmeden önce baza çeşitlerine bakılması gerekmektedir. İhtiyaca göre farklı markalar ve çeşitler de üretilen bazalar büyük oranda tek kişilik ve çift kişilik olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Hemen her firma tarafından farklı şekilde üretilen bazaların kurulum süreci firmanın göndermiş olduğu kurulum kılavuzunda açık ve detaylı şekilde anlatılmaktadır.

Bununla birlikte sürecin tamamlanması adına en zorlayıcı durum baza başlıklarında ortaya çıkar. Baza başlığı kurulumu için bazı aparatlardan yardım alınması mümkün olduğu gibi aynı zamanda baza başlığı için özel olarak dizayn edilmiş vidaların kullanılması gerekir. Bu noktada hemen her firmanın baza başlığı kurulumu için ihtiyaç duyulan bu vidaları gönderdiği de belirtilmelidir.

Baza Başlığı Montaj Vidası

Herhangi bir aksaklıkla karşılaşılması ya da bir sorun çıkması durumunda baza başlığı montaj vidası firma tarafından gönderilmemiş olabilir. Bu tarz durumlarda söz konusu vidaya sahip olmak için hırdavat ya da nalbur gereçleri satan işletmelere başvurmak yeterlidir.

Çoğunlukla siyah renkte bir uçtan oluşan metal aksamlı baza başlığı montaj vidası, baza başlıklarının monte edilebilmesi adına en gerekli olan temel araç konumundadır.

Baza Başlığı Sabitleme Aparatı

Baza başlığı sabitleme aparatı tüm firmalar tarafından baza kurulum süreçlerine eşlik edilmesi amacıyla gönderilmeyebilir. Dolayısıyla bu aparata sahip olarak başlığın daha sağlam bir şekilde yatağa monte edilmesini sağlamak tamamen sizin inisiyatifinizdedir.

Dolayısıyla baza başlığı sabitleme aparatı sahip olarak baza başlığının etkili bir şekilde yatağa monte edilmesini sağlayabilirsiniz. Söz konusu aparat geçmeli özelliğe sahip kızaklı karşılıklı iki araçtan oluşmaktadır ve kullanımı son derece basittir.

 

Paylaş