Dekorasyona Katkı Sağlayacak Ürünler
Düğün Paketleri

Düğün Paketleri

Koltuk Takımı

Koltuk Takımı

Yatak Odası Modelleri

Yatak Odası Modelleri

Yemek Odası Modelleri

Yemek Odası Modelleri

Genç ve Bebek Odaları

Genç ve Bebek Odaları

Duvar Üniteleri

Duvar Üniteleri

Metal Ahşap Mobilya

Metal Ahşap Mobilya

Sehpa Modelleri

Sehpa Modelleri

Dekoratif Ürünler

Dekoratif Ürünler

Halı Kilim

Halı Kilim

Mağazamızdaki Ürünler

Mağazamızdaki Ürünler

Müşteri Evi Görselleri

Müşteri Evi Görselleri

Dekorasyona Katkı Sağlayacak Ürünler

Dekorasyona Katkı Sağlayacak Ürünler

Dekorasyona katkı sağlayacak tablolar duvarlarınızın ve evinizin bütün temasını değiştirecektir. Dekorasyona katkı sağlayacak ürünler ise:

· Aydınlatma ürünleri, dekorasyon yapmak isteyenler için vazgeçilmez detaylardır. Dekoratif aydınlatma çözümleri, ev ya da ofislerin tüm karakterini ve temasını değiştirmektedir.

· Dekorasyon için vazgeçilmez olan bir diğer detay ise aynalardır.  Eskitilmiş ya da modern tarzda tasarlanmış aynalar ile dekorasyonunuza iç mimar dokunuşları eklenmiş etkisi yaratabilirsiniz.

· Dekoratif tablo modelleri aynı zamanda evinizin sıcaklığını bir anda değiştirecektir.

 

Dekoratif Kanvas Tablo Modelleri

 

Özellikle ev ve ofislerde duvarların boş olmasını engelleyen şık detaylardır. Bunun için farklı model ve tasarımlarda kanvas tablolar seçebilirsiniz.

· Duvarlarınızın boş kalmaması için soyut tablolar, yağlı boyalar ve ya kanvas tablolar tercih edebilirsiniz.

· Duvarlarınız için yağlı boya tablolar özellikle klasik bir şıklık elde etmenizi kolaylaştırır.

· Kanvas tablo modelleri ekonomik olmasına rağmen klasik şıklık elde etmenizi sağlayacak en zarif dekoratif ürünlerinden biridir.

· Salon veya oturma odalarınız için de parçalı tabloları  kullanılabilir. Özellikle yatak odasında yatak başını tamamlayacak olan parçalı kanvas modelleri, evinize şıklık getirecektir.

· Kanvas tablolarınızın üzerine dekoratif aydınlatmalar yerleştirebilirsiniz. Bu sayede kanvas görsellerinin etkisini ışıkla beraber kat be kat arttırabilirsiniz.

Ucuz Ev Dekorasyonu Yöntemleri Nelerdir?

 

Ucuza ev dekorasyonu yapmak için çok yüksek meblağlar harcamanız gerekmektedir. Özellikle ressamların oldukça değerli resimlerini almak ve duvarlara asmak küçük çaplı bir servet gerektirmektedir. Bunun yerine kanvas tablolar veya kanvas saatler kullanarak duvarlarınızda ressam estetiğini yakalayabilir ve çok uygun fiyatlara evinizde istediğiniz şıklığı yaratabilirsiniz. Bunun için:

· Özellikle kanvas duvar tabloları ya da kanvas saatler tercih edebilirsiniz. Parçalı olan kanvas tablolar şık görüntülerin en kolay şekilde duvarda yakalanmasını sağlayacaktır.

· Dekoratif aynalar ile koridorlarınızda modayı ve şıklığı kolaylıkla yansıtabilirsiniz.

· Eviniz için zarafeti yakalamak istiyorsanız eğer farklı dekoratif ürünleri, dekoratif aydınlatma çözümleri ile sergileyebilirsiniz.

 

Dekoratif Fikirler

 

Dekorasyon önerileri arasında olmazsa olmazlar elbette boş duvarları doldurmak olacaktır. Kiracı da olsanız, ev sahibi de olsanız, duvarlarınızı boş bırakmamanız çok önemlidir. Ancak özellikle kiracılar için hem duvara zarar vermeyecek hem de taşınırken kolay bir şekilde yeni evde de kullanılabilecek kanvas tablo modelleri özellikle önerilmektedir. Dekorasyona katkı sağlayacak ürünler arasında yer alan tablolarla:

· İsterseniz sizin ya da sevdiklerinizin fotoğraflarını kanvas tablo halinde duvarlarınızda sergileyebilirsiniz.

· İsterseniz hayranı olduğunuz ressamların resmini duvarınıza taşıyabilirsiniz görebilirsiniz.

· Dilerseniz çocuklarınızın çizdiği resimleri kanvas tabloda sergileyebilirsiniz.

· Soyut, modern ya da rustik tarzda tablolar da kullanabilirsiniz.

 

Paylaş