Düğün Paketleri

Düğün Paketleri

İndirimli Mobilyalar

İndirimli Mobilyalar

Koltuk Takımı

Koltuk Takımı

Yatak Odası Modelleri

Yatak Odası Modelleri

Yemek Odası Modelleri

Yemek Odası Modelleri

Genç ve Bebek Odaları

Genç ve Bebek Odaları

Duvar Üniteleri

Duvar Üniteleri

Metal Ahşap Mobilya

Metal Ahşap Mobilya

Sehpa Modelleri

Sehpa Modelleri

Dekoratif Ürünler

Dekoratif Ürünler

Halı Kilim

Halı Kilim

Mağazamızdaki Ürünler

Mağazamızdaki Ürünler

Müşteri Evi Görselleri

Müşteri Evi Görselleri

SALON TAKIMLARI

SALON TAKIMLARI

SALON TAKIMLARI

Salon, mutfak, yatak odası gibi evin her bölümü ayrı bir özen gerektirir. Her odanın tasarımı, dekorasyon çalışması farklı ve kişilerin zevkine göredir. Zaman zaman kişiler oluşturdukları dekorasyondan yorularak yeni modellere geçiş yapmak ister. Bu zamanla gelen değişim isteğidir. Özellikle salon takımları bu konuda en fazla değişen eşyalar arasında yer almaktadır. Salon takımları zamana göre değişen modern yapısı ve oluşumları ile dikkat çekmektedir. Eşyalarınızı değiştirmek istediğiniz de ya da sıfırdan bir ev oluşturduğunuz da sizlere en iyi hizmeti sunmak için firma olarak sizleri beklemekte ve sizlere yardımcı olmaktayız.

Salon takımı alımlarında, salon büyüklüğü dikkat edilmesi gereken konulardan biridir. Örneğin oldukça büyü bir salona sahipseniz, alacağınız salon takımında daha büyük ya da daha çok parçalı modellere yönelebilirsiniz. Bu noktada sizin dekorasyon tarzınıza göre seçim yapılması en doğrusudur. Büyük salonlar da eşya yerleştirmesi ve tasarımın oturtulması zordur. Ancak sizlere sunduğumuz salon takımları ile bu zorluktan kurtulacak ve hayallerinizdeki tasarımı oluşturabileceksiniz. Küçük salonlar içinde farklı modellerimiz bulunmaktadır. Elinizdeki alanı en iyi şekilde değerlendirmek ve sizlere en iyi hizmeti sunmak için tüm eşyalarımızı her duruma göre üretmekteyiz. Daha minimalist tasarımlarla üretilen salon takımları, küçük salonlar için ideal konumdadır. Bu sayede evinizde dar bir alan oluşmadan daha geniş ve ferah bir alan elde edebilirsiniz.

Firma olarak sattığımız her ürünün arkasında yer almaktayız. Modern çağa ayak uyduran modelleriyle ve klasik model seven modelleriyle sizlere her alanda hizmet sunmaktayız. Ürünlerimizde oluşabilecek herhangi bir hata da sizlere garanti kapsamında yardım etmekteyiz. Üretimlerde oluşan hatalar, nakliye sırasında gerçekleşen hatalar ya da zamana bağlı oluşan sorunlara karşı her zaman sizlere destek olmakta ve sorunlarınızı çözmekteyiz. Salon takımları ile sizlere yeni bir salon sunarken aynı zamanda sizlerin memnuniyetini de sağlamak bizlerin en büyük görevidir. Firma olarak sunduğumuz tüm salon takımlarında A kalite ürünler kullanarak, uzun süreler boyunca sizlerle olacak sağlam ürünler üretmekteyiz. Kumaştan, koltuk takımı iskeletine kadar tüm alanlar en kaliteli ürünlerden oluşturulmaktadır.

Paylaş
Mart Ayı