• Düğün Paketleri

  Düğün Paketleri

 • Avrupaya Her Şey Dahil Mobilyalar

  Avrupaya Her Şey Dahil

 • İndirimli Mobilyalar

  İndirimli Mobilyalar

 • Koltuk Takımı

  Koltuk Takımı

 • Yatak Odası Modelleri

  Yatak Odası Modelleri

 • Yemek Odası Modelleri

  Yemek Odası Modelleri

 • Genç ve Bebek Odaları

  Genç ve Bebek Odaları

 • Duvar Üniteleri

  Duvar Üniteleri

 • Metal Ahşap Mobilya

  Metal Ahşap Mobilya

 • Sehpa Modellerimiz

  Sehpa Modellerimiz

 • Dekoratif Ürünler

  Dekoratif Ürünler

 • Halı-Kilim

  Halı-Kilim

 • Mağazamızdaki Ürünler

  Mağazamızdaki Ürünler

 • Müşteri Evi Görselleri

  Müşteri Evi Görselleri

Hızlı Menü
avrupa mobilya hızlı teslimat

Yeni Ev Alanlara Hediyelik Dekoratif Tablolar

Yeni Ev Alanlara Hediyelik Dekoratif Tablolar

Yeni ev alanlara hediyelik dekoratif tablolar, kanvas tablo modelleri, yağlı boya tablo modelleri veya parçalı tablo modelleri arasından seçilebilir. Tüm modeller arasında yer alan farklı renk ve doku özelliğine sahip tablo seçenekleriyle sevdiklerinizin ev dekorasyonuna en uygun tabloları bulup, hediye edebilirsiniz.

Yeni Ev Alanlara Hediyelik Dekoratif Kanvas Tablolar

Yeni ev sahiplerine armağan dekoratif kanvas tablolar, büyük veya küçük ölçülerde tercihlerinize göre hediye edilebilir. Ev hediyesi tablo seçerken, tercih edebileceğiniz kanvas tablo çeşitleri ede şu şekilde sıralayabiliriz:

· Küçük boyutlarda dekoratif kanvas tablolar,

· Büyük boyutlarda dekoratif kanvas tablolar,

· Modern çizimlerle tasarlanan kanvas tablolar,

Soyut kanvas tablolar, hediye olarak tercih edilebilir.

Küçük boyutta kanvas tablo modelleri ile küçük çapta duvarlarda şık bir görünüm elde edilebilir. Büyük boyutta kanvas tablolar da duvarlarda çarpıcı ve modern bir tasarım detayı oluşturulur. Modern tablolar ile modern mobilyaların bulunduğu evlerde, bu temaya eşlik eden doğru aksesuar kullanımı ile bütünlük sağlanır. Soyut kanvas tablolar ile yaratıcı ve hiçbir zaman modası geçmeyen bir ev dekorasyonu elde edebilirsiniz.

 

Yeni Ev Alanlara Hediyelik Yağlı Boya Tablolar

 

Yeni ev sahiplerine armağan yağlı boya tablolar, evin neredeyse her odasında kullanılabilme özelliğine sahiptirler. Yağlı boya tablolar, tablo çeşitleri arasında bir klasiktir ve yağlı boya tablo, asıldığı her duvarda, etkileyici bir dekor görünümü oluşturur. Evin farklı bölümlerine uygun hediyelik yağlı boya tablo seçimlerini de şu şekilde sıralayabiliriz:

· Mutfaklar için ideal hediyelik tablolar, meyve, çiçek, vazo gibi obje çizimlerinin yer aldığı, renkli ve yağlı boya tablolarıdır.

· Salonlar için ideal hediyelik tablolar, obje, manzara ve soyut çizimlerin resmedildiği canlı renklere, siyah beyaz renklere ve ahşap renk detaylarına sahip olan tablolardır.

· Yatak odası dekorasyonu için ideal hediyelik yağlı boya tablolar, dinlendirici doğa manzaralarının yer aldığı ya da aşk ve sevginin soyut biçimde resmedildiği tablolardır.

 


Yeni Ev Alanlara Hediyelik Dekoratif Parçalı Tablolar

 

Yeni ev sahiplerine armağan edilebilecek dekoratif parçalı tablolar, salon duvar dekorasyonu için tercih edilebilir en ideal tablo çeşitleridir. Parçalı tablolar ile yaratıcı duvar dekorasyonları yapılabilir. Parçalı tablolara bakıldığında, tablo üzerinde resmedilen çizimler derin bir görünüme sahiptir. Bu özellikleri ile parçalı tablolar, ev dekorasyonun da en dikkat çekici ayrıntıların yakalanmasına olanak sağlarlar.

· Parçalı tablolar ile ev dekorasyonunda yaratıcı, dikkat çekici ve daha dinamik bir görünüm elde edilir.

Paylaş