Ufak Dokunuşlar İle Banyo Dekorasyonu
Düğün Paketleri

Düğün Paketleri

İndirimli Mobilyalar

İndirimli Mobilyalar

Koltuk Takımı

Koltuk Takımı

Yatak Odası Modelleri

Yatak Odası Modelleri

Yemek Odası Modelleri

Yemek Odası Modelleri

Genç ve Bebek Odaları

Genç ve Bebek Odaları

Duvar Üniteleri

Duvar Üniteleri

Metal Ahşap Mobilya

Metal Ahşap Mobilya

Sehpa Modelleri

Sehpa Modelleri

Dekoratif Ürünler

Dekoratif Ürünler

Halı Kilim

Halı Kilim

Mağazamızdaki Ürünler

Mağazamızdaki Ürünler

Müşteri Evi Görselleri

Müşteri Evi Görselleri

Ufak Dokunuşlar İle Banyo Dekorasyonu

Ufak Dokunuşlar İle Banyo Dekorasyonu

Evinizin her köşesinin olduğu gibi banyonuzda da kendinize has dokunuşlara ihtiyacı vardır. Şık ve doğal bir dekorasyon yaratmak isterseniz, doğal materyallerden yapılmış ürünlere de yer verebilirsiniz. Örneğin banyonuza döşenecek fayansları doğada var olan renklerden seçebilirsiniz. Uçuk maviler, yeşiller, kahve ve sarı tonları, bej rengi gibi soft renkler banyonuzda doğal bir görünüm elde etmeniz için idealdir. Kullandığınız mobilyaları ve dekoratif aksesuarları da doğal ürünlerden tercih ederek banyoda oldukça natürel bir hava yaratabilirsiniz.

 Ahşap Raflar

Biraz kitap okumak, telefonu kurcalamak veya dergilere bakınmak için en sakin ortam olan banyonuzda rahatsız edilme derdiniz olmadan dilediğiniz gibi vakit geçirebilirsiniz. Bunun için de kitaplarınızı ve telefonunuzu rahat erişebileceğiniz yerlerde bulundurmakta fayda var. Bunun için de çok amaçlı ahşap raflardan ve kitaplıklardan yararlanabilirsiniz. Ayrıca ahşap kutular banyoda ihtiyaç duyulan malzemeleri yerleştirmek için de ideal bir alandır. Spor tarzda ahşap bir kutu içerisine katlı olarak mini havlular yerleştirebilir ve dekoratif bir görünüm elde edebilirsiniz. Gazete ve dergi okumak için ise yere koyabileceğiniz bir gazetelik oldukça işlevsel olacaktır.

El Yapımı Sabunluklar

Banyonun en önemli ihtiyaçlarından biri de bildiğiniz üzere sabunluklar. Peki, sabunluk olarak doğadan bir şeyler kullanma fikrine ne dersiniz? Örneğin deniz kenarında bulabileceğiniz geniş, yassı yüzeyli taşlar hem banyonuza denizin rahatlatıcı enerjisini getirecek hem de bu etkisiyle beraber çok doğal bir görünüm yaratacaktır. Deniz yerine ormanın huzur veren etkisini tercih edenlerdenseniz alın bir ağaç dalından yapılmış bir sabunluğu tercih edebilirsiniz.

Tütsüler ve Kokulu Mumlar

Banyonuzda mis gibi bir ambiyans yaratmak için kokulu mumlar, koku çubukları ya da tütsüler de sizin için en ideal seçeneklerdir. Tabii özenle seçtiğiniz tütsüleri ve mumları yerleştirmek için şık tütsülüklere veya mumluklara da ihtiyaç duyabilirsiniz.

Şık Aynalar ve Duvar Süsleri

Banyonun olmazsa olmaz aksesuarları olan aynaları şık detaylara sahip çerçeveler ile kullanmaya ne dersiniz? Ayrıca cam ve seramik duvar süsleri veya vazolar da banyonuzun ayrı bir hava katacak ve ambiyansına çok yakışacak.

Yumuşacık Banyo Terlikleri

Banyodan çıktıktan sonra buz gibi fayansa basmayı kimse sevmez ama ıslak ayaklarla da terlik giymek maalesef ki kazalara sebep olabilir. Tam da bu durumlar için mükemmel terlik önerilerimiz var. İçi yumuşacık süngerle kaplı, el yapımı kumaş flip flop’lar banyo sonrası için oldukça ideal bir tercih olacaktır.

 

Paylaş
Mart Ayı