NEDEN İNEGÖL MOBİLYA?
Düğün Paketleri

Düğün Paketleri

Koltuk Takımı

Koltuk Takımı

Yatak Odası Modelleri

Yatak Odası Modelleri

Yemek Odası Modelleri

Yemek Odası Modelleri

Genç ve Bebek Odaları

Genç ve Bebek Odaları

Duvar Üniteleri

Duvar Üniteleri

Metal Ahşap Mobilya

Metal Ahşap Mobilya

Sehpa Modelleri

Sehpa Modelleri

Dekoratif Ürünler

Dekoratif Ürünler

Halı Kilim

Halı Kilim

Mağazamızdaki Ürünler

Mağazamızdaki Ürünler

Müşteri Evi Görselleri

Müşteri Evi Görselleri

NEDEN İNEGÖL MOBİLYA?

NEDEN İNEGÖL MOBİLYA?

İnegöl mobilya, kuruluşundan itibaren her zaman yeni zamanı yakalamak ve doğru bir çalışma anlayış ile ilerlemek üzere hizmet vermektedir. Kurulduğu ilk andan itibaren, üretimden satışa kadar her noktada yapılan kontroller, günümüzde de devam etmektedir. İlk zamanlardan bugüne kadar müşteri portföyünü ve ulaştığı ülkeleri genişleten firmamız, her zaman daha iyiye ve daha kaliteli ürünlere bünyesinde yer vermiştir. Neden İnegöl mobilya? Farkı ne? Gibi sorular her zaman sorulmaktadır. Ancak bu sorulara verilecek cevaplar ile ürünlerimizi sizlere tam anlamıyla anlatmak mümkün değildir. Bizler için her zaman kalite önemli olduğu gibi sizlerin memnuniyeti ve beğenisi de önemlidir.

Mobilya sektörü içerisinde bir fark yaratarak, yıllar içinde her zamana uygun ürünler ile sizlerin karşısında yer almayı başardık. Ürünlerimiz üretim sırasında A kalite malzemelerden üretilmektedir. Bir koltuk takımı ele alındığında, İnegöl mobilya farkını yansıtmak adına uzun süre kullanabileceğiniz, en iyi malzemeden yapılmış, en iyi kumaş seçimleri yapılmış bir ürün üretmekteyiz. Üretimin ardından kontrol aşamasına gelen ürünlerimizde olası bir sorun olması halinde kesinlikle satışa çıkması sağlanmaz. Bu noktada İnegöl mobilya müşteri haklarını koruyarak, doğru bir satış stratejisi izlemektedir. Sizlere her noktada kaliteyi ve etik satış hizmetini sunmak üzere çalışmaktayız. Mağazalarımızı ziyaret ettiğinizde sizlere istediğiniz ürünler için yardımcı olmakta ve ürünü alacağınız alana göre doğru bir seçim yapmanızı sağlamak için hizmet vermekteyiz.

İnegöl mobilya yalnızca satış anında değil, satış sonrasında da sizlere hizmet vermektedir. Ürünlerimizi almanızın ardından nakliye sırasında ya da kullanım sırasında yaşanacak olası sorunlar da sizlere garanti desteği sağlamaktayız. Avrupa ürün gönderimlerinde de sizlere bu konuda yardımcı olarak gerek tamir gerek parça gönderimi gerekse değiştirme işlemlerini sizler için sağlıyoruz. İnegöl mobilya olarak müşteri hakları ve memnuniyeti bizler için daima esastır. Bu nedenle alacağınız her ürün sonrasında olası sorunlarınız için müşteri hizmetlerimizi arayabilir ve destek alabilirsiniz. Aynı zamanda yalnızca sorunlarınız için değil, aklınıza takılan bir soru için ya da genel bir bilgi almak için de müşteri hizmetlerimizi arayarak destek alabilirsiniz.

Paylaş