• Düğün Paketleri

  Düğün Paketleri

 • Avrupaya Her Şey Dahil Mobilyalar

  Avrupaya Her Şey Dahil

 • İndirimli Mobilyalar

  İndirimli Mobilyalar

 • Koltuk Takımı

  Koltuk Takımı

 • Yatak Odası Modelleri

  Yatak Odası Modelleri

 • Yemek Odası Modelleri

  Yemek Odası Modelleri

 • Genç ve Bebek Odaları

  Genç ve Bebek Odaları

 • Duvar Üniteleri

  Duvar Üniteleri

 • Metal Ahşap Mobilya

  Metal Ahşap Mobilya

 • Sehpa Modellerimiz

  Sehpa Modellerimiz

 • Dekoratif Ürünler

  Dekoratif Ürünler

 • Halı-Kilim

  Halı-Kilim

 • Mağazamızdaki Ürünler

  Mağazamızdaki Ürünler

 • Müşteri Evi Görselleri

  Müşteri Evi Görselleri

Hızlı Menü
avrupa mobilya hızlı teslimat

Evden Eve ve Yurt Dışına Mobilya Nakliyat

Evden Eve ve Yurt Dışına Mobilya Nakliyat

Yurtdışına Mobilya Gönderimi

Uluslararası taşınma konusunda uzmanlaşmış bir nakliye şirketi ile taşınmak çok önemlidir. Bu yüzden de Yurtdışına mobilya gönderimi konusunda ayrıntılı bilgilere yer verdik. Eşyalarınızı taşıyan firmanın mevzuat ve gümrük prosedürlerini iyi bilmesi gerekmektedir. Uluslararası taşımacılık mevzuatının yeterince anlaşılmaması bazı müdahalelere ve sorunlara neden olabilir. Bu nedenle bu tür bir yer değiştirmede firma hakkında araştırma yapmak oldukça önemlidir.

Uluslararası taşıma işi; paketleme, gümrükleme, nakliye ve teslimat dahil olmak üzere malların keşfinden başlar. Bu işlemlerin her birinin zamanında ve eksiksiz bir şekilde gerçekleştirilmesi, iyi bir taşınma deneyimi için son derece önemlidir.

Yurtdışına Mobilya Gönderimi Nasıl Yapılır

Yurtdışına mobilya gönderimi konusunda belirli kriterler söz konusudur. Kişisel eşyalarınızın uluslararası nakliyesinde kullandığınız ev veya büro malzemeleri, mobilya, beyaz eşya vb. Elektronik ürünler, gümrük ücreti ödemeden tek seferde yurt dışına gönderilebilir. Kişi taşınabilmesi için taşınacağı ülkede ikamet iznine sahip olmalıdır. Gümrük ücreti olmaması, yurtdışına mal göndermeyi daha cazip kılmaktadır. Ev veya ofis malzemelerinizi yeni bir ülkeye taşımak için ödemeniz gereken tek maliyet nakliyedir.

Yurtdışına Mobilya Gönderim Fiyatları

Mobilya gönderimi konusunda, Türkiye’ye gelen kişiler, belirli araştırmalar yapmaktadır. Bu nedenle de ülkeler arasında yapılmakta olan ve Yurtdışına mobilya gönderim fiyatları oldukça merak edilir. Bir takım nedenlerin göz önünde bulundurularak yapılan bu etkenler, aşağıdaki gibidir:

1 - Hangi ülkeye eşya gönderilecek?

2 - Taşıma işleminde tercih edilen taşıma yöntemi nedir?

3 - Taşınılacak olan eşyanın miktarı ne kadardır?

Bu etkenler ele alındığı zaman yurtdışı taşınma fiyatları belirlenmiş olur. Fiyatlar, metreküp bazında hesaplanarak, bu konuda ayrıntılı fiyat bilgisi verilir. Bunun yanı sıra eşyaların hacmi de fiyat konusunda oldukça önemlidir. Yurtdışıma ev eşyası taşımak, artık oldukça kolay!

Taşıma işlemleri Nasıl Yapılır?

Taşıma işlemleri konusunda lojistiği kim ayarlayacak ve bu konuda müşterinin ne yapması gerektiği ile ilgili sorular mevcuttur. Bu durumda bizim size önerdiğimiz lojistik firmaları ile de görüşebilir ya da sizin seçtiğiniz bir lojistik firması ile anlaşma sağlayabilirsiniz. Yurt dışı kişisel eşyalarınızı taşırken kullandığınız ev veya büro malzemeleri, mobilya, beyaz eşya vb. Elektronik ürünler gümrük ücreti ödemeden tek seferde yurt dışına gönderilebilir. Kişi taşınabilmesi için taşınacağı ülkede ikamet iznine sahip olmalıdır. Gümrük ücretlerinin olmaması, yurtdışına mal göndermeyi daha cazip kılıyor. Ev veya ofis malzemelerini yeni bir ülkeye taşımak için ödemeniz gereken tek maliyet ulaşımdır.

Almanya’dan Gelen Kişiler

Almanya bölgesine mobilya gönderdiğimiz şehirlerden bazıları Düsseldorf, Köln, Frankfurt, Stuttgart, Hamburg, Berlin, Münih ve Vestfalya olarak sıralanıyor. Almanya'daki tüm şehirlere mobilya gönderebiliriz. Bu bölgelerde genellikle Alman düğün paketleri, koltuk takımları, yatak odası ve restoran kategorilerine talep var.

Web sitemizdeki sistem üzerinden güvenli bir ödeme prosedürü ile kredi kartı veya havale ile ödemeyi kolayca tamamlayabilirsiniz. Ürünlerimizi nakliye sırasında da sigortaladığımız için, alışverişinizi en azından ülke/bölgedeymiş gibi güvenle tamamlayabilirsiniz.

Hollanda’ya Mobilya Göndermek

Türkiye'den Hollan’daya  mobilya teslimat hizmeti veriyoruz. Avrupa Mobilya olarak mesafe engel değil diyoruz! Türk mobilyasının kalitesini, zarafetini Hollanda’ya getirerek farkımızı oluşturuyoruz.  Avrupa Mobilya'dan sipariş ettiğiniz tüm ürünleri, verdiğiniz adrese yani eve teslim, mesafe engeli olmadan gönderiyoruz. Müşterilerimizi memnun etmek için mesafe engel değil mottosuyla siparişinizi kapınıza kadar getiriyoruz.

Bunun yanı sıra, Amerika'da yaşıyorsanız Türkiye'den mobilya gönderimini kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Avrupa mobilya olarak; Mobilya olarak engelleri ortadan kaldırdık. Yılın her günü, 365 günü ve her saati istediğiniz ülke/bölgeden almış olduğunuz mobilyaları size göndereceğiz.

Yurt Dışı Nakliye Firması Alanında Öncü Hizmet

Firmamız, Türkiye'nin önde gelen yurtiçi ve Yurtdışı yük ve Yurtdışı mobilya gönderimi sağlar. taşıyıcılarından biridir. Uzun yıllara aşkın bir geçmişe sahip olarak, seçkin ortaklar ve grup şirketleriyle yaptığı işbirlikleri ile global bir acente ağı kurmuş ve farklı yüklerin taşınmasını sağlamıştır. Tır seçenek ve çoğunluğu ile beraber, en önemlisi avantajlarımız;

1 - Askıya alınmış bir araçla tekstil yükleme,

2 - Belgelerinizi hazırlamada deneyimli

3 - Depolama ve montaj hizmetleri,

4 - Gelişmiş ve güncel teknoloji ile hizmet bütünlüğü sağlamak,

5 - İki katmanlı bir kamyonda sevk edilebilir,

6 - Kapıdan kapıya servis,

7 - Kapsamlı temsilci ağı

8 - Size en uygun ulaşım hizmetini

9 - Size özel bir müşteri hizmetleri birimi,

10 - Size özel çözümler sunmak

11 - Sürekli güncellenen filo,

12 - Tam veya kısmi yükleme,

13 - Tüm Avrupa'ya düzenli olarak sevk etmek,

14 - Tüm sahip olunan büyük filo,

15 - Uydu ve GPRS sistemleri üzerinden araç takibi,

16 - Uzman ve deneyimli çalışanlar,

17 - Ürün ve eşyaların uluslararası standartlara göre paketlenmesi,

18 - Zamanında ve güvenli bir şekilde teslim edilmesi,

Bu tür hizmetler firmamız tarafından sağlanmaktadır. Yurtdışında en iyi nakliye firmalarından biri olan firmamıza hizmet vermekte, alanında uzman ve deneyimli çalışanlarımız bulunmaktadır. Ayrıca düzenli sevkiyat ve sigorta garantili düzenli sevkiyat ile fırsatlar yaratıyoruz. Yurtdışı nakliye firması olarak sizlere her zaman en iyi ve en güvenilir şekilde eşlik ediyoruz, öyle de edeceğiz. Siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda her an sizlere hizmet vermekteyiz.

Mobilya Nakliyat

Günümüzde yurtdışı nakliyat işini çok fazla yapan firma olmasına rağmen yine de müşterilerden bu konuyla ilgili birçok şikâyet olabilir. Bu yüzden işini uzmanına bırakın ve Yurtdışına eşya gönderimi için firmamızdan  yardım alın. Çünkü firmamız tüm müşterilerimize değer vermektedir. Dolayısıyla bu notada ulaşım basit bir süreç değildir. Bu zorlu bir iş ve işimizin ciddiyetinin farkındayız. Mobilyaların taşınmasına özel dikkat gösterilmelidir. Uzun yıllardır taşımacılık alanında uzman kadromuzla sizleri memnun etmeyi taahhüt ettik. Nakliye firması olarak özellikle Yurtdışında olan tüm ülkeler için hizmet kapsamında gönderiminizi sağlıyoruz.

Neden Yurtdışı Mobilya Nakliyat Konusunda Bize Güvenmelisiniz?

Uygun fiyat politikası ile Yurtdışı mobilya nakliyat firmasının farkını hissedeceksiniz. Şehir içi veya şehirlerarası hizmetlerimiz ile çeşitli ambalaj malzemeleri kullanarak işlerinizi eğitimli personelimiz ile güvenle teslim edebilirsiniz. Ayrıca süreç içerisinde ihtiyaçlarınıza göre kutulama, paketleme ve montaj işlemleri de yapılmaktadır. Sizlere en kaliteli ve güvenilir hizmeti vermekte kararlı olan Yurtdışı mobilya nakliyat her zaman yanınızda. Eşyalarınızın toplanma ve taşınma aşamasına kadar müşterilerine her türlü hizmeti sağlamakta olan Avrupa Nakliye ile siz de evinizi sorunsuzca taşıyabilirsiniz. Eşyalarınıza zarar gelme ve güven korkusu yaşamadan en kaliteli ve en hızlı hizmeti Avrupa Nakliye ile sağlamak mümkün. Müşterilerimiz en iyi hizmeti alabilsin diye, Yurtdışı mobilyaların taşınması ile ilgili özellikle hassasiyet göstermekteyiz. Kurumla gerekli iletişiminizi kurduktan sonra geri kalan taşınma kısmını Avrupa Nakliye rahatlıkla halledecektir. Müşterilerin belirlediği gün ve saatte gerekli nakliyat işleri başlatılıp sorunsuz şekilde halledilmektedir. Müşterilerinin görüş ve isteklerine son derece önem veren Avrupa Nakliye, sizlerin de yapacağı her türlü geri bildirime dönüş sağlamaktadır.

Nakliyede Sınırsız Hizmet Anlayışımız

Müşteri memnuniyeti, bizim için en önemli şey olup bunun için hizmet kapılarımızı sonuna kadar açtık. Her türlü nakliye işlemleri :

 

1 - Profesyonel kadromuz tarafından düzgün bir biçimde eşyalarınız pür dikkat toplanır ve paketlenir.

2 - Her türlü paketleme işlemleri deneyimli ekibimiz tarafından halledilmektedir.

3 - Nakliye kadromuz taşıma işlemlerinde en iyi şekilde desteğini vermeye hazırdır.

 

En kaliteli, güvenilir, hızlı taşıma işlemleriniz için siz de firmamızı arayın ve rezervasyonunuzu oluşturun.

Nakliyede Güvenilir Hizmet

Yeni aldığınız mobilyalarınızı nakliye firmamız tarafından; taşınma ve paketlenme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz . Avrupa Nakliye ile uzman ekibimizle evinizi en hızlı ve en güvenilir,0 hasarsız bir şekilde yeni evinize taşıyoruz. Siz değerli müşterilerimiz ve kendimizin güvenliğini sağlamak için sigorta sözleşmemiz eşyalarınızın güvenliğini sağlar. Mobilyalarınız uzman ekibimiz tarafından birinci kalite ambalajlarda paketlenmektedir. En son teknolojimiz ile mobilyalarınızın çatlamasını, çizilmesini ve hasar görmesini engelleyebiliriz. Tecrübeli kadromuz ve tek şartımız memnuniyetiniz. Gerekli işlemleri hızlı bir şekilde başlatmak için iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz!

Nakliyede Randevu Hizmeti ve Taşınma

Avrupa Nakliye’nin sizlere sunmuş olduğu profesyonel hizmet anlayışıyla eşyalarınızı istediğiniz yerden alarak montaj hizmetlerimiz sayesinde diğer ülkelere taşımaktayız. Bunun yanı sıra nakliye firması olarak sizlerin bize emanet ettiği eşyaları, sorumluluk bilincimizin farkında olarak en kaliteli olarak yerine sağlanır. Müşterilerimize her daim çalıştığımız unsurları raporlayarak gereken işlemleri sağlarız. Her zaman kendimizi müşterilerimizin mutluluğuna adamış olmamız bizim tek misyonumuzdur. Taşıma işlemleri gerçekleştirilirken aşağıdaki işlemler sırayla takip edilmelidir;

1 - Gerekli gün ve saatte kendinize uygun randevuyu ayarladıktan sonra tüm taşınma işlemlerinizi uzman ekibimize bırakın

2 - Gelişmiş ve gelişmekte olan teknolojimiz ile de eşyalarınız güvence altında.

3 - Her türlü planlama ve organize işlemleri uzman ekibimiz tarafından sağlanır.

4 - Sizlere en uygun teklifi vereceğimizden emin olun.

Daha çok beklemeyin ve kalitenin adresinden kendinize uygun en iyi teklifi alıp eşyalarınızı yeni yerine taşıttırın.

Paylaş