• Düğün Paketleri

  Düğün Paketleri

 • Avrupaya Her Şey Dahil Mobilyalar

  Avrupaya Her Şey Dahil

 • İndirimli Mobilyalar

  İndirimli Mobilyalar

 • Koltuk Takımı

  Koltuk Takımı

 • Yatak Odası Modelleri

  Yatak Odası Modelleri

 • Yemek Odası Modelleri

  Yemek Odası Modelleri

 • Genç ve Bebek Odaları

  Genç ve Bebek Odaları

 • Duvar Üniteleri

  Duvar Üniteleri

 • Metal Ahşap Mobilya

  Metal Ahşap Mobilya

 • Sehpa Modellerimiz

  Sehpa Modellerimiz

 • Dekoratif Ürünler

  Dekoratif Ürünler

 • Halı-Kilim

  Halı-Kilim

 • Mağazamızdaki Ürünler

  Mağazamızdaki Ürünler

 • Müşteri Evi Görselleri

  Müşteri Evi Görselleri

Hızlı Menü
avrupa mobilya hızlı teslimat

İnternet Üzerinden Avrupa Ülkelerine ve Farklı İllere Mobilya Nasıl Gönderilir?

 • Anasayfa
 • Blog
 • İnternet Üzerinden Avrupa Ülkelerine ve Farklı İllere Mobilya Nasıl Gönderilir?

İnternet Üzerinden Avrupa Ülkelerine ve Farklı İllere Mobilya Nasıl Gönderilir?

AVRUPA ÜLKELERİNE VE FARKLI İLLERE MOBİLYA NASIL GÖNDERİLİR?

İnternet üzerinden mobilya alımları diğer ürünlere göre daha az alıma sahiptir. Bugün sizlere internetten mobilya alınır mı? İnternetten mobilya alırken nelere dikkat etmemiz gerekiyor? Avrupa ülkelerine gönderimimiz ile alakalı bilgiler vereceğim.

İnternetten mobilya alırken müşteri temsilcilerimiz sizlere renk konusunda, ürünün ayak rengi, kullanılan malzemesi ile alakalı tüm detayları bıkmadan, usanmadan sizler anlatacaktır. Dilerseniz, kumaş renklerini Türkiye içerisinde, Türkiye’nin her yerine kargo ile gönderebiliyoruz. Ancak yurtdışında yaşayan müşterilerimiz ile alakalı da döşemiş olduğumuz ve üretmiş olduğumuz koltuğun, beğendiğiniz yatak odasının başlık renkleri ile alakalı size farklı renklerde numunelerini gönderiyoruz. Müşterilerimiz bu numunelere bakarak fikir edinebiliyor ve Whatsapp üzerinden renk kartelalarımızı, farklı renklerimizi sizlere gönderebiliyoruz. Fakat Avrupa ülkelerine gönderim nasıl oluyor? Ödeme konusunda nasıl bir çalışma yapıyoruz? Gümrükleri nasıl hallediyoruz? Gibi sorular müşterilerimiz tarafından oldukça sık sorulmaktadır.  

Firmamızın tüm Avrupa ülkelerine gönderimi mevcuttur. Müşterilerimiz bilgisayar başından ya da telefon üzerinden beğendikleri ürünleri müşteri temsilcilerimize iletmektedir. Ardından müşteri temsilcilerimiz ürünleri inceliyor ve sizlere renklerini sunmaktadır. Buradaki en önemli nokta posta kodu ile birlikte adres bilgilerinin tarafımıza iletilmesi gerekmektedir. Ekibimiz mesai saatleri içerisinde sizin iletmiş olduğunuz adresinize, kapınıza kadar gelebilecek olan maliyeti sizler için hesaplamaktadır. Örnek olarak Avrupa sevkiyatı içerisinde Almanya için bir takım koltuk olduğu zaman 450-600 Euro arasında bir fiyat oluşmaktadır. Fakat koltuk takımı, yatak odası ve yemek odası takımı, üçlü grup ya da komşularınız ile birlikte toplu yaptığınız alışverişlerde ise; bahsedilen bir takım koltuk 600 Euro yerine 3 takım koltuk 1200-1300 Euro maliyetine de gönderilebilmektedir. Sonuç olarak toplamda daha fazla maliyet söz konusu iken daha az maliyetlere mobilyalara sahip olabilirsiniz.

Firmamız düzenli olarak Almanya, Fransa ve Hollanda bölgesine sevkiyat yapmaktadır. Bu konu ile alakalı tüm detaylı bilgileri müşteri temsilcilerimizden öğrenebilirsiniz. Burada sunduğumuz bir diğer önemli konu da, Avrupa sevkiyatını yapmış olduğumuz mobilyalarda herhangi bir gümrük bedeli bulunmamaktadır. Ürünleriniz sevk edilirken, sizlere gümrükte herhangi bir takılma ya da para isteme gibi durumlar sunulmayacaktır. Tüm masraflar tarafımızca karşılanmaktadır.

Ürünler sevk edilirken kırılma olasılığı ya da ürünlerin bozuk çıkması, farklı renk olması, istemediğiniz bir ürün gelmesi gibi sorunlar yaşanabilmektedir. Karşılıklı olarak sözleşme yapılmaktadır. Bu durumda firmamız arkanızda olarak, sözleşmeyi incelemektedir. Ürünün istediğinizden farklı gelmesi durumunda en kısa zamanda, bir sonraki Avrupa sevkiyatımızda bunu düzeltmekteyiz. Kırık olan parçalar da yeni bir parça gönderiyor ya da tamir için gerekli bir parça söz konusu ise 3 ay sonra ya da 1 sene sonra fark etmeksizin bizleri arayarak gerekli malzemeleri isteyebilirsiniz. Bu tarz durumlar da sevkiyatımız sırasında adresinize kadar parçaları ulaştıramasak da ürünleri kargo yolu ile adresinize en yakın mobilya mağazasına ya da merkezi bir konumda bir adrese bırakıp sizlerin ulaşmasını sağlıyoruz. Yurtdışı sevkiyatlarımız da sürecimiz bu şekilde yürümektedir. Avrupa sevkiyatlarımızda kalite ve uygun fiyat sunma üzerine hizmet vermekteyiz. Üretimlerimizde daha uygun maliyetlere koltuk ürünleri üretebiliriz ancak bunların kalitesinin düşük olması ile sizlerin memnuniyetini kazanmak mümkün olmayacaktır. Sizlere sunduğumuz fiyatlar ve önermiş olduğumuz koltuk takımları birinci sınıf kaliteden, en yüksek dansiteli kumaş, dansiteli süngerlerden ve silinebilir kumaşlardan üretmekteyiz. Koltuk takımlarımızın ayakları plastik ayak ya da ağaç ayak ise müşteri temsilcimiz size bunları anlatmaktadır. Aklınıza takılan her soruyu müşteri temsilcilerimize iletebilirsiniz.

 

Paylaş