• Düğün Paketleri

  Düğün Paketleri

 • Avrupaya Her Şey Dahil Mobilyalar

  Avrupaya Her Şey Dahil

 • İndirimli Mobilyalar

  İndirimli Mobilyalar

 • Koltuk Takımı

  Koltuk Takımı

 • Yatak Odası Modelleri

  Yatak Odası Modelleri

 • Yemek Odası Modelleri

  Yemek Odası Modelleri

 • Genç ve Bebek Odaları

  Genç ve Bebek Odaları

 • Duvar Üniteleri

  Duvar Üniteleri

 • Metal Ahşap Mobilya

  Metal Ahşap Mobilya

 • Sehpa Modellerimiz

  Sehpa Modellerimiz

 • Dekoratif Ürünler

  Dekoratif Ürünler

 • Halı-Kilim

  Halı-Kilim

 • Mağazamızdaki Ürünler

  Mağazamızdaki Ürünler

 • Müşteri Evi Görselleri

  Müşteri Evi Görselleri

Hızlı Menü
avrupa mobilya hızlı teslimat

Metal Ayaklı Yemek Odası

Metal Ayaklı Yemek Odası

Metal Ayaklı Yemek Odası

Ev yenilemek ya da en baştan bir ev düzenlemek oldukça zahmetli bir iştir. Ancak tamamlandığında kişilerin en çok memnun olduğu durumlardan biri olarak da bilinmektedir. Özellikle kişilerin zevklerine ve ihtiyaçlarına göre düzenlenmesiyle birlikte bir ev yaşanabilirlik olarak kişileri her zaman mutlu edecektir. Aynı zamanda doğru mobilya seçimi de bu konuda oldukça önemlidir. İnegöl mobilya olarak alacağınız mobilyalarda güvenilirlik ve kalite testlerini başarı ile geçmiş ürünleri almanızı tavsiye etmekteyiz. Yemek odası seçimlerinde özellikle bu durum ekstra bir önem taşımaktadır. Metal ayaklı yemek odası takımı ya da ahşap ayaklı yemek odası takımı içerisinde tüm eşyaların, seçiminde etkili ve doğru bir seçim yapılması gerekmektedir.

Yemek odası takımları içerisinde kullanılan ağaç tipine göre ürünler değişmektedir. Bu nedenle yaşadığınız evin durumu ve konumuna göre ürünlerin yapısını seçmeniz oldukça önemlidir. Metal ayaklı yemek odası takımları da bu noktada farklı bir tarz ve gelişen dünyaya ait bir tasarım ile sizlere sunulmaktadır. İnegöl mobilya olarak ürünlerimizde yemek masası ve sandalyelerde kullanılmakta olan ağaç türü ve kumaş türü seçimleri sizlere de bırakılmaktadır. İstediğiniz doğrultuda yemek odası takımınızı kendiniz oluşturabilirsiniz. Ürünlerimizde yemek masasını ayrı, sandalyeleri ayrı seçerek kendi yemek odası takımınızı oluşturabilirsiniz. Yemek odası takımlarında metal ayaklı yemek odası, şık bir görünüme sahip olmasıyla birlikte kolay bir şekilde taşınma işlemine de maruz kalabilecektir.

Metal ayaklı yemek odası son dönemlerde en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Bu nedenle satış oranı hızla artan metal ayaklı yemek odası takımı içerisinde konsol ve ünite yer almaktadır. Yemek odası takımı içerisinde yer alan parçalardan istediğinizi çıkartabilirsiniz. İnegöl mobilya olarak uygun fiyatlı mobilya ürünlerimizde, bazı yemek odası takımları içerisinde TV ünitesi de yer almaktadır. Ürünlerimiz her kontrolden geçirilerek, sizlerin beğenisine sunulmakta ve bu ürünlerin tüm yapım aşamasından, kullanım aşamasına kadar sizlere test ettirilmektedir. İnegöl mobilya olarak ürettiğimiz tüm ürünlerde kalitenin yanı sıra uygun fiyatlı ürünleri de tercih etmekteyiz. Özellikle yeni evlenen kişiler için oluşturduğumuz düğün paketleri içerisinde uygun fiyatlı tüm ürünleri bulabilirsiniz.

Metal ayaklı yemek odası takımı alımlarında sandalye seçimlerinizi sizler için belirlemiş olduğumuz takımdan farklı olarak seçme imkânınız bulunmaktadır. Bu nedenle seçimlerinizde ürünlerimizi birbiri ile değiştirerek farklı bir birleşim oluşturabilirsiniz. Ürünlerimizde metal ayaklı yemek odası takımı tercihleri sıkça yapılmaktadır. Masa alanında kullanılan ağaç en iyi kaliteden seçilmekte ve ona göre bir masa yapısı oluşturulmaktadır. Metal ayaklar üzerine kondurulan masa, yapı gereği tüm yükü metal ayaklara verir. Bu sayede masanın dayanımı ve zaman içerisinde oluşabilecek yıpranmalara karşı da oldukça etkili bir çözüm sunmaktadır. Bu nedenle metal ayaklı yemek odası, evlerinize şıklık katarken aynı zamanda dayanıklılık da verecektir.

İnegöl mobilya kuruluşundan itibaren her an müşteri memnuniyetini gözeterek ürün satışı yapmaktadır. Bu nedenle alacağınız her ürünümüzde garanti söz konusu olup, en ufak sorununuzda sizlerin yanında yer almaktadır. Metal ayaklı yemek odası ve diğer ürünlerimizde oluşabilecek şikâyetlerinizde değişime kadar gidebilen prosedürler izlemekteyiz.

Paylaş