• Düğün Paketleri

  Düğün Paketleri

 • Avrupaya Her Şey Dahil Mobilyalar

  Avrupaya Her Şey Dahil

 • İndirimli Mobilyalar

  İndirimli Mobilyalar

 • Koltuk Takımı

  Koltuk Takımı

 • Yatak Odası Modelleri

  Yatak Odası Modelleri

 • Yemek Odası Modelleri

  Yemek Odası Modelleri

 • Genç ve Bebek Odaları

  Genç ve Bebek Odaları

 • Duvar Üniteleri

  Duvar Üniteleri

 • Metal Ahşap Mobilya

  Metal Ahşap Mobilya

 • Sehpa Modellerimiz

  Sehpa Modellerimiz

 • Dekoratif Ürünler

  Dekoratif Ürünler

 • Halı-Kilim

  Halı-Kilim

 • Mağazamızdaki Ürünler

  Mağazamızdaki Ürünler

 • Müşteri Evi Görselleri

  Müşteri Evi Görselleri

Hızlı Menü
avrupa mobilya hızlı teslimat

Metal Ayaklı Koltuk Takımı | Mobilyamevime

Metal Ayaklı Koltuk Takımı | Mobilyamevime

Metal Ayaklı Koltuk Takımı

Koltuk takımı bir salon için olmazsa olmaz ürünlerden biridir. Salon yapısına, salonun tüm ambiyansına uygun olarak seçilmesi gerekmektedir. Ancak seçim yapılırken de ürünlerin doğru ve konforlu bir şekilde seçilmesi gerekmektedir. Salon en sık kullanılan alanlardan biri olması nedeniyle konfor en büyük öncelik olarak gelmektedir. Bu nedenle İnegöl mobilya olarak sizlere sunduğumuz koltuk takımlarımızda en etkili şekilde tasarım ve ürün kullanımı yapmaktayız. Ürünlerimizde, günümüzün modasına uygun olarak aynı zamanda tüm konforu da sizlere yaşatarak, doğru bir salon yapısı oluşturmanıza yardımcı olmaktayız. Metal ayaklı koltuk takımı ürünlerimizde bu kapsamda kendi konforunu ve kalitesini göstermektedir.

Metal ayaklı koltuk takımı, diğer ürünler gibi halı üzerinde ya da bulunduğu alanlarda iz çıkartmamaktadır. Aynı zamanda metal ayaklı olması nedeniyle daha uzun süre dayanması sağlanmaktadır. Metal ayak alanları koltuklarınızda istediğiniz gibi ayarlanmaktadır. İnegöl mobilya olarak, mobilya alanında açtığımız yeniçağ ile sizlerin tam isteğine uygun olarak ürün geliştirmekte ve tasarlamaktayız. Ürünlerimizde bizlerin tasarımı olduğu kadar sizlerin söz hakkı ve memnuniyetiniz de yer almaktadır. Metal ayaklı koltuk takımı yalnızca görünümü ile salonunuza daha estetik bir görünüm katacaktır. Ancak aynı zamanda metal ayaklı koltuk takımı için farklı avantajlarda yer almaktadır. Bu avantajlar kapsamında evinizin durumuna göre istediğiniz şekilde evinizi düzenleyebilirsiniz.

Metal ayaklı koltuk takımı seçimlerinizde ürünlerimizi farklı şekillerde seçebilir ve birleştirebilirsiniz. Ürünlerimizde ikili koltuk yerine iki tane üçlü koltuk alımı da yapabilir aynı zamanda, farklı desenlerde de seçim yapabilirsiniz. İnegöl mobilya olarak tüm işlemlerimizde sizler için deri, kumaş gibi farklı seçeneklerle üretim sağlanmaktadır. Metal ayaklı koltuk takımı üretimlerimizde ürünlerimizin iskelet alanları profiller ile desteklenerek, koltuk takımları ekstra güçlü hale getirilmiştir. Dilerseniz metal ayak bölgeleri ahşap olarak da değiştirilebilir. Aynı şekilde metal ayaklı koltuk takımı ile eşleştirilen yemek odası takımlarımız ile de tüm salonunuzu bir araya getirebilirsiniz.

İnegöl mobilyası salon, yemek odası ve diğer tüm alanlarda tasarladığı ve sizlerin beğenisine sunduğu ürünlerin hepsinde gerekli olan kaliteyi sunmak için çalışmaktadır. Metal ayaklı koltuk takımı gibi ürünlerimizin hepsinde özel olarak tasarım ekibi ile çalışılmakta ve yapılan tasarımların hepsi günümüze en uygun şekilde yapılmaktadır. Uygulanan tüm işlemlerde tasarım aşamasından, üretim aşamasına kadar her anı özenle kontrol edilir. Ürünlerde oluşabilecek en ufak hata ürün daha mağazalarımıza gelmeden fark edilir ve alınır. Bu nedenle ürünlerimizde herhangi bir hata olmadan, tamamen sizlerin memnuniyetine uygun bir şekilde ürün üretimi yapmayı hedeflemekteyiz.

Temizlik açısından koltuk takımlarının yüksekliği iyi bir şekilde ayarlanması gerekmektedir. Bu nedenle metal ayaklı koltuk takımı, sizlerin istekleri doğrultusunda arttırılabilir ya da belirtilen ölçülerde ayarlanarak sizlerin beğenisine sunulur. Metal ayaklı olması nedeniyle, ürünlerin yer değiştirme işlemlerinde de oldukça kolay bir şekilde işlemi yapmanız mümkün olacaktır. Metal ayaklı koltuk takımı, yeni nesil bir ürün olmamasıyla birlikte dönemin tüm tasarım anlayışına ve modernliğin simgelerine uygun olarak tasarlanmaktadır. Tüm ürünlerimizde kalite söz konusu olduğu gibi sizlerin memnuniyetini de en iyi şekilde düşünerek sizlere en iyi hizmeti sunmayı hedeflemekteyiz.

Paylaş