• Düğün Paketleri

  Düğün Paketleri

 • Avrupaya Her Şey Dahil Mobilyalar

  Avrupaya Her Şey Dahil

 • İndirimli Mobilyalar

  İndirimli Mobilyalar

 • Koltuk Takımı

  Koltuk Takımı

 • Yatak Odası Modelleri

  Yatak Odası Modelleri

 • Yemek Odası Modelleri

  Yemek Odası Modelleri

 • Genç ve Bebek Odaları

  Genç ve Bebek Odaları

 • Klasik Modeller

  Klasik Modeller

 • Metal Ahşap Mobilya

  Metal Ahşap Mobilya

 • Sehpa Modellerimiz

  Sehpa Modellerimiz

 • Dekoratif Ürünler

  Dekoratif Ürünler

 • Halı-Kilim

  Halı-Kilim

 • Mağazamızdaki Ürünler

  Mağazamızdaki Ürünler

 • Müşteri Evi Görselleri

  Müşteri Evi Görselleri

Hızlı Menü
avrupa mobilya hızlı teslimat

İnegöl Koltuk Takımları

İnsanların evde en fazla vakit geçirdikleri yerlerin başında oturma odaları gelmektedir. Oturma odalarında saatlerce vakit geçirebilir, misafirlerinizle birlikte sohbet edebilir, televizyon seyredebilir ve dinlenebilirsiniz. Bütün bu süreçleri geçireceğiniz yer olan oturma odalarındaki koltuklarınızın da sizi rahatsız etmemesi gerekir. Yumuşak yapıda olması, otururken belinizi rahatsız etmemesi ve geniş olması öncelikli olması gereken özellikler arasındadır. Saatlerinizi, günlerinizi geçireceğiniz koltukların bu özellikleri karşılamaması demek sizin en rahat edebileceğiniz yer olan evinizde rahatsızlık yaşamanıza yol açabilir. Bu nedenle koltuk takımı seçerken özellikle bu adımlara dikkat etmek gerekmektedir. Üstelik Türk misafirperverliğine uygun olması açısından yeterli oturma kapasitesine sahip olması da koltuk takımlarından beklenen özellikler arasındadır.

Mobilyamevime.com siz değerli müşterilerimize dilediğiniz özelliklere uygun yüzlerce koltuk takımını inceleme imkanı sunuyor. İnternet sitemizden veya firmamızdan bütün bu koltuk takımlarını zevkinize ve bütçenize uygun olacak şekilde seçebilir ve dilediğiniz zaman evinize teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. İnegöl Koltuk Takımları, sizlere en çok zaman geçireceğiniz yer olan oturma odalarınızda rahat bir yaşam alanı oluşturmak için özenle dizayn edilmiştir. Üretimini ve satışını tek firma üzerinden gerçekleştirdiğimiz bu ürünlerimizde zevkinize göre değişikliklere gidebilir, mobilyalarınızın tam olarak istediğiniz yapıya kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Sunduğumuz bu önemli avantajla birlikte evinizin boyutlarına tam olarak uygun koltuk takımlarını İnegöl mobilyası farkıyla edinebilirsiniz.

İnegöl mobilyası, ülkemiz genelinde oldukça rağbet gören kalitesiyle ve fiyatlarıyla oldukça cazip fırsatlar sunan bir mobilya kentidir. Mobilyanın başkenti adını alması da bu sektörde adını zirvede tutmasından gelmektedir. Mobilyamevime.com da İnegöl?de mobilya üretimi ve satışı yapmakta olan bir firma olarak çalışmalarına devam etmektedir. Bulunduğumuz bölgenin şehir içi ve dışından oldukça fazla talep görmesi sebebiyle firmamız, internet üzerinden satış imkanını da müşterilerine sunmaktadır. Böylece müşterilerimiz yüzlerce kilometrelik yolu gelmeden internet üzerinden mobilya siparişlerini verebilmektedir. Firmamıza getirdiğimiz bu yenilikle birlikte şehir dışından yaptığımız satışlarda yaklaşık %40 oranında bir artış gözlemledik. Bu da hem mobilyalarımızın kalitesine olan güveni hem de markamızın gördüğü ilgiyi gözler önüne sermiş oldu.

İnegöl koltuk takımları, en cazip fırsatları ve yüzlerce farklı seçeneğiyle mağazamızda ve internet sitemizde sizleri bekliyor. Sizler de tarzınıza en uygun İnegöl koltuk takımı modellerinden birini seçerek hemen alışverişe başlayabilirsiniz. Modern koltuk takımı modellerinden Avangart?a, köşe takımlarından Country koltuk takımı modellerine, klasikten Chester koltuk takımlarına kadar yüzlerce seçeneği internet sitemizin ilgili bölümlerinden ayrıntılı bir şekilde inceleyebilirsiniz. İnternet üzerinden yapılan satış işlemlerinde ülke geneli tüm şehir merkezlerine ücretsiz kargo ve kurulum imkanı sunuyoruz. Böylece sizlere yüzlerce mağazayı gezmek yerine evinizden veya iş yerlerinizden sipariş vermek kalıyor. Bütün bu fırsatların yanında topluca alınacak mobilyalarda kampanyalı ürünlerimiz de sizleri bekliyor. Düğün Paketleri adı altında evinizi baştan aşağıya aynı konseptte, zarif ve görkemli ürünlerle dilediğiniz gibi döşeyebilirsiniz.

Share