Müşterilerimizden Yorumlar


profile-bhr_alty

@bhr_alty

Batman

Herşey kusursuz çok teşekkürler emeğinize sağlık anlayışınız ilginiz için ayrıca çok sagolun ailecek bayıldık her şeye şimdilik bu kadar foto atabildim sonsuzz teşekkürler herkese tavsiye ederim gönül rahatlığıyla sipariş verebilirsiniz

profile-ienesdinc

@ienesdinc

Bursa

Herşey beklenenin ötesindeydi.Herşeyde elinden gelenin fazlasını yaptınız yardımcı oldunuz iyiki @mobilyamevime teslimat ise mağazaya ilk girdiğimiz gibi güler yüzle mükemmel bi çalışma ile bitti ???????? herşey için teşekkür ederiz.

profile-serenaypekman

@serenaypekman

Eskişehir

Öncelikle @mobilyamevime mağazasına girdiğimiz andan itibaren bizi karşılayan,misafir eden personel dahil olmak üzere herkese teşekkür ederiz. Zorlu bir ev dizaynı,bol seçenekli renkleri ile işimizi kolaylaştıran bizlere doğru tercih yapmakta yardım...

profile-elaayksll

@elaayksll

Kuşadası / Aydın

İnternette tesadüfen denk geldiğim bir sayfa @mobilyamevime ürünlerini baya bi inceledim ve bnm koltuk takımını gördüm tam olarak da istediğim model buydu . Bir çılgınlık yapıp internet üzerinden bu koltuklarımizi almaya..

profile-kdr.yldiz

@kdr.yldiz

Cizre / Şırnak

Herşey için tekrardan teşekkürler. Güvenle alışveriş yapabileceğimiz sayfaların başındasınız ve müşterilerle çok ilgileniyorsunuz her şeyden memnun kaldık urunun kalitesinden verdiğiniz hizmete kadar her şey cok iyi teşekkür ederiz ????????????

profile-hazalkozpinarbas

@hazalkozpinarbas

Eskişehir

Herşey için teşekkür ederiz Alican bey, emeğinize sağlık çok memnun kaldık. Ekibiniz de öyle çok ilgiliydi.bizde sizi tanıdığımıza memnun olduk. Annelerimizin size çok selamı var ?????????

 
profile-ferideersari_

@ferideersari_

İstanbul

@mobilyamevime Beni nişanlımı ailemi çok mutlu ettiniz ???? Çok araştırdım sizleri memnun olmayanı duymadım ve bende hiç pişman değilim???? 
profile-seriffearslan

@seriffearslan

Kütahya

Cooook teşekkür ederiz tüm mobilyalarimizi sizden aldık çok.memnunuz. biz de sizi tanıdığımıza çok memnun olduk teşekkürler ????????
 
profile-fit__gunluk__

@fit__gunluk__

Malatya

Gerçekten tekrar tekrar teşekkür ederim beklediğimden daha güzeldi hem kalite olarak hem görsel olarak renkler zaten muhteşem Ellerinize ve Emeğinize sağlık herkese tavsiye edeceğim????????????

profile-onur.ozdem23

@onur.ozdem23

Bilecik

Evimizin tüm mobilya eşyalarını burdan aldık. Düğünden önce herşey eksiksiz kuruldu. İlgi ve alakalarından dolayı Firma yetkilisi Alican YAVAŞ bey ve kuruluma gelen ekibine teşekkür ediyorum.

profile-haticemanet

@haticemanet

İstanbul

Mobilyalarınız çok kullanışlı,severek kullanıyorum. Ellerinize ve emeğinize sağlık @mobilyamevime 
profile-gozdekalayc

@gozdekalayc

Çankırı

Ellerinize emeğinize sağlık biz çok çok beğendik ve memnun kaldık. İsteyenler tereddütsüz alsınlar. Biz de sizi tanıdığımıza çok memnun olduk. ??

 
 
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır