Art Deco Yemek Odası
Düğün Paketleri

Düğün Paketleri

Koltuk Takımı

Koltuk Takımı

Yatak Odası Modelleri

Yatak Odası Modelleri

Yemek Odası Modelleri

Yemek Odası Modelleri

Genç ve Bebek Odaları

Genç ve Bebek Odaları

Duvar Üniteleri

Duvar Üniteleri

Metal Ahşap Mobilya

Metal Ahşap Mobilya

Sehpa Modelleri

Sehpa Modelleri

Dekoratif Ürünler

Dekoratif Ürünler

Halı Kilim

Halı Kilim

Mağazamızdaki Ürünler

Mağazamızdaki Ürünler

Müşteri Evi Görselleri

Müşteri Evi Görselleri

Art Deco Yemek Odası

Art Deco Yemek Odası

Art Deco Yemek Odası

Misafir ağırlamak, en güzel yemeklere sevdiğiniz kişilerle eşlik etmek, en iyi anların yaşandığı bir masa etrafında yer almak en güzel anlardandır. Art deco yemek odası ile sizlere bu anların eşsizliğini yaşatacak ve aynı zamanda sizlere konforlu bir an sağlayacak olan yemek odası takımı, tüm istekleriniz ile sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Yeni evlenen kişiler ya da evini değiştirmek isteyen kişiler için önemli bir alan olan yemek odası içerisinde yer alacak olan takım içerikleri önemlidir. Bu kapsamda düğün paketi ile yeni evlenen çiftlere yardım etmekteyiz. Aynı zaman da uygun fiyat garantisi ile de sizlerin beğenisi kadar, kalbinizi de kazanmayı hedeflemekteyiz.

Art deco yemek odası takımı içerisinde takım içeriğini kendiniz istediğiniz gibi oluşturmanız mümkündür. Yemek odası takımı uygun fiyat garantisi sağlaması ile birlikte belirli opsiyonlara sahiptir. Masa ve sandalye seçimlerinde ürünlerimiz genel olarak 6 kişilik üzerine tasarlanmıştır. Bu nedenle ürünlerimiz 6 kişilik takım üzerinden hesaplama çıkartılır. Takım içerisinde tam bir takım almak istemeniz halinde takımla uyumlu olan konsol takımı yer almaktadır. Buna ek olarak art deco yemek odası takımı içerisinde TV ünitesi, sizlerin isteğine göre eklenen bir takım ürünüdür. İnegöl mobilya olarak sizlerin istekleri ve beğenilerine uygun olarak tüm ürünlerimizi üretmekteyiz. Aynı zamanda ürünlerimizde 6 kişilik ürün kapasitesi ile satılsa da açılan masa özelliği ile 8 kişiye kadar çıkabilmektedir.

Şık ve doğru bir tasarım ile yemek odası sıradanlıktan farklı bir dünyaya dönüşebilir. Bunun için çeşitli tasarım seçenekleri yer almaktadır. Art deco yemek odası da çeşitli seçenekler ile sunulmaktadır. Ürünlerimizde yer alan farklı renk seçenekleri, evlerinizin renk ve tasarımına uygun olarak seçebileceğiniz farklılıklarla doludur. Suntalam ve ahşap malzemelerinden yapılan art deco yemek odası içerisinde yer alan tüm takım ürünleri ekstra korunma ve garanti içermektedir. Bir yemek odası takımı seçimi yapılırken, masanın doğru bir şekilde yerleştirilmesine ve ürünlerin renk uyumuna dikkat edilmelidir. Art deco ürünlerimizde yer alan renk seçenekleri ve uygun fiyat garantisi ile farklı tarzlara ve yeni bir görünüme sahip olmanız mümkün olacaktır.

İnegöl mobilya olarak mobilya konusunda her zaman kaliteli ürünleri müşterilerimize sunmayı hedeflemekteyiz. Daha farklı ve daha şık bir görünüm için her zaman farklı tasarımlara imza atan kişilerle çalışmaktayız. Modern dünyanın getirisi olan farklı tasarımları sunmakla birlikte İnegöl mobilya olarak tüm ürünlerimizin arkasında yer alıyoruz. Art deco yemek odası gibi diğer ürünlerimizde de müşteri memnuniyeti ve kaliteden ödün vermeden, satışlarımızı gerçekleştirmekteyiz. İnegöl mobilya olarak tüm ürünlerimizde üretici firma kapsamında 2 yıl garanti süresi vermekteyiz. Bu süre içerisinde ürünlerinizde oluşabilecek hasarlarak karşı koruma sağlamak adına sizlere genel bir garanti süreci temini yapmaktayız.

Art deco yemek odası ile uygun fiyata evinize farklı bir hava katabilirsiniz. Sizlere şık bir alan oluştururken aynı zamanda saklama ve muhafaza etmek için özel ve geniş iç hacme sahip konsollar ile de takımınızı eşsiz bir hale getirebilirsiniz. Sizlerin mutluluğu ve eşsiz yemek anları için Art deco yemek odası sizler için üretilmiştir.

Paylaş