Art Deco Yatak Odası
Düğün Paketleri

Düğün Paketleri

Koltuk Takımı

Koltuk Takımı

Yatak Odası Modelleri

Yatak Odası Modelleri

Yemek Odası Modelleri

Yemek Odası Modelleri

Genç ve Bebek Odaları

Genç ve Bebek Odaları

Duvar Üniteleri

Duvar Üniteleri

Metal Ahşap Mobilya

Metal Ahşap Mobilya

Sehpa Modelleri

Sehpa Modelleri

Dekoratif Ürünler

Dekoratif Ürünler

Halı Kilim

Halı Kilim

Mağazamızdaki Ürünler

Mağazamızdaki Ürünler

Müşteri Evi Görselleri

Müşteri Evi Görselleri

Art Deco Yatak Odası

Art Deco Yatak Odası

Art Deco Yatak Odası

Yatak odası evin önemli alanlarından biridir. Günün yorgunluğunu attığınız, dinlendiğiniz ve güzel rüyalara daldığınız alanlardan biridir. Bu nedenle sizin zevkinizle döşenmesi ve estetik bir görünüme sahip olması oldukça önemlidir. Bu durumların yanı sıra rahatlık ve kalite de oldukça önemli kavramlardır. Art deco yatak odası sizleri modern bir tarz ile buluştururken aynı zamanda sizlere kaliteli bir yatak odası takımı sunmaktadır. İnegöl mobilya olarak yer alan tüm ürünlerimizde art deco kavramına uygun olarak üretilmiş ve bu üretim sonucunda tüm testler başarıyla geçirilerek sizlerin beğenisine sunulmuştur. Uygun fiyatlı ürünlerimiz ile sizlere her zaman kaliteyi ulaştırmak ve sizlerin beğenisini almak bizlerin iş dünyasında ilk önceliklerinden biri olarak yer almaktadır.

Yatak odası takımı dolap, komodin, şifonyer ve başlık parçalarından oluşmaktadır. İstemeniz halinde yatak odası takımı içerisine karyola da ekleterek istediğiniz şekilde yatak odanızı düzenleyebilirsiniz. Tüm ürünlerimizde özellikle düğün zamanı oluşan telaşı azaltmak için sizlere özel hazırlanan düğün paketleri ile ürünlerimizi daha uygun fiyatlarla sizlerle buluşturmaktayız. Art deco yatak odası da bu şekilde tasarlanmaktadır. Ürünlerimiz içerisinde yer alan dolap ve komodin tipleri belirli tasarımlara ve kombinlere uygun olarak yapılmaktadır. Ancak bu kombin durumunu beğenmemeniz halinde istediğiniz şekilde düzenleyebileceğiniz bir yatak odası takımı için sizlere ekstra bir imkân sunmaktayız.

Art deco yatak odası takımı içerisinde yer alan dolap tasarımları, kapaklı, aynalı kapaklı, sürmeli ve aynalı sürmeli olarak ayrılmaktadır. Kapaklı dolap kullanımı ilerleyen dönemlerde sürgü sisteminin bozulmasına karşılık olarak iyi bir tercih olmaktadır. Ancak kapaklı dolap seçimlerinizi geniş bir yatak odasına sahip iseniz yapmanız en doğrusu olacaktır. Art deco yatak odası içerisinde kapaklar üzerine yerleştirilmiş olan aynalar ile de hazırlığınızı ve kendinizi en iyi şekilde görecek ve sabahları hazırlanırken büyük bir ayna aramak zorunda kalmayacaksınız. Ürünlerimizde sürgülü ve kapaklı ürünler özel tasarımlarla hazırlanır. Dolaplarınızda genişlik ya da boy olarak beğenmeme durumunuz var ise bunu belirtebilir ve bu ölçüleri artırabilirsiniz. Art deco yatak odası içerisinde yer alan dolap hacimleri oldukça büyük ve sizlerin tüm eşyalarını rahat bir şekilde alacak durumda tasarlanmıştır.

Yatak odası takımları farklı şekillerde sizlere sunulabilir. Bu nedenle yatak odası takımı almadan önce ilk olarak nasıl bir yapıda olduğuna, dolap ve şifonyer genişliklerine bakmanız önemlidir. Bu kapsamda İnegöl mobilya, art deco yatak odası ile sizlerin hayallerini en iyi şekilde gerçekleştirmek için tüm isteklerinizi bu yatak odası takımlarında topladı. Ürünlerimiz içerisinde şifonyer satışlarında genel olarak ayna ile birlikte satış yapılmaktadır. Ayna için sizlerden herhangi bir ek ücret alınmamaktadır. İnegöl mobilya uyguladığı prosedür ve fiyat sistemi ile sizleri düşünen uygun fiyatlı ürünleri sunmayı ilke haline getirmiştir.

Art deco yatak odası odanızda şıklık ve zarafetin baş göstergesi olacaktır. Dinlenme alanınızı güzelleştirmek ve güne daha iyi başlamak adına art deco yatak odası sizlere yardımcı olacaktır. Modern tasarımların ve geleneksel şıklığın bir arada yer aldığı bu tasarımlarda, tüm takım parçaları sizlerin zevkine göre değiştirilme durumlarına sahip parçalar olmaktadır.

Paylaş